cs icon en icon de icon ru icon

Eva

Ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh…  Scénářem je moje cesta k vysněnému dekoltu.

 

Jsem pozitivní člověk a snažím se brát život s nadhledem. Do nedávna jsem se snažila brát s nadhledem i velikost svého hrudníku. ALE! ….

Když se Pán Bůh rozhodoval, komu nadělí do dekoltu a komu nenadělí, bohužel jsem si vylosovala Černého Petra, mně nenadělil. Ve věku puberty mě až tak tento problém netrápil, protože jsem zjistila, že existují perfektní podprsenky s efektem Push – up , které jsou kouzelné, dokážou udělat z velikosti 0, velikost 2 . Žertuji, ale opravdu moje malá prsa najednou byla pod tričkem větší a i vidět. Tím pádem jsem svůj nedostatek až tak neřešila. Řídila jsem se radou mého kamaráda, která zněla: ,,Udělej ze svých nedostatků, přednosti,,. Nějakou dobu mi to vydrželo, ale s přibývajícím věkem, s posouváním se v životě, nejen osobním, ale i karierním jsem zjistila, že mít malá prsa je na obtíž a moje sebevědomí není tam, kde by mělo a mohlo být. Myslím si, že jsem úspěšná žena, která miluje se obklopovat lidmi, být ve společnosti vidět, s tím souvisí i atraktivita. Ráda se hezky a moderně oblékám…. A obléknout se v dnešní době šik značí mít dobře stavěnou postavu. A už to tu bylo zase, ach ty prsa, ty prsa mi prostě chybí. Postupně mi docházelo, já ty prsa opravdu ke svému spokojenému životu potřebuji.

Od pubertálního věku 15. let uteklo dlouhých, nebo možná krátkých 15 let . Za tu dobu jsem se vypracovala a uvědomila si, proč já vlastně stále na něco čekám? Vždyť právě teď je ta správná doba uskutečnit to, o čem 15 let přemýšlím. Teď jsem nezávislá, soběstačná, finančně zajištěná, bezdětná,…. Právě teď je ten pravý čas. A bylo, vše najednou mělo rychlý spád. Během dvou dnů jsem se rozhodla, podstoupím zákrok a nechám si konečně zvětšit svá prsa. 

Po mém rozhodnutí proběhlo všechno hodně rychle. Jeden den jsem zavolala do recepce Plastické chirurgie Aesthevita, kde mě milá paní Muissus objednala na konzultaci k panu doktorovi Pilkovi. Pár dní na to jsem seděla na židli v ordinaci proti sympatickému panu doktorovi, který mě ohromil svým přístupem. Netrvalo dlouho a už jsme spolu vybírali vhodný tvar a velikost mého budoucího dekoltu. Poté následovalo krátké období, kdy jsem navštívila veškerá předoperační vyšetření a už tu byl den D.  

Ráno příchod, milé přivítání personálem Plastické chirurgie, krátká předoperační konzultace, uklidnění, odvedení do útulného pokoje a už se směji na pana doktora přímo na operačním sále… no a je to, probouzím se, usměvavý tým Plastické chirurgie přímo u mě, vítají mě a gratulují k novému poprsí. Nemůžu tomu uvěřit, cítím neuvěřitelnou radost, já jsem šťastná! Začíná mi nový život! Já mám prsa . 

Musím říct, že celkový přístup týmu Plastické chirurgie Aesthevita je na profesionální úrovni. Celý průběh od konzultace, až po pooperační kontroly byl a je příjemný.  Je to i tím, jak tým přistupuje ke svým klientům. Cítíte, že jste vítána, v péči profesionálů, v bezpečí, v milém prostředí, …. Pro mě byla celá tato akce vlastně zážitkem, příjemným zážitkem. Pooperační péče je také na profesionální úrovni. Takový zájem o své klienty, nesetkala jsem se v životě s tak povzbuzujícím přístupem. 

A jak to vlastně všechno dopadlo? Podle mých představ. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Pan doktor Pilka má opravdu zlaté ručičky a jeho služby doporučuji všem. Pokud máte stejný sen, trápení, jako já, nebojte se do toho jít. S klidným svědomím můžu říct, stojí to za to! Kdybych měla operaci podstoupit zítra znovu, jdu do toho.

Tímto bych znovu vyjádřila velké a srdečné díky týmu Plastické chirurgie Aesthevita – jmenovitě panu doktorovi Pilkovi, paní Muissus, týmu zdravotních sestřiček, paní Pilkové. Díky Vám jsem šťastná a konečně správně sebevědomá žena. Děkuji!!!!!!!

 

S přátelským pozdravem

Eva H.

 

Zákrok provedl: MUDr. Ján Pilka

Benefity

 • KOMORNÍ PROSTŘEDÍ

  nejsme továrna na krásu, prioritou je profesionální péče a individuální přístup

 • KLASICKÉ A UNIKÁTNÍ metody

  jako jsou šetrná liposukce BodyTite nebo populární lipotransfer. Naši lékaři se účastní kongresů v ČR i v zahraničí

 • MODERNÍ VYBAVENÍ, KVALITNÍ MATERIÁLY

  moderní vybavení, implantáty špičkové kvality, sterilní prostředí a vysoké hygienické standardy

 • KVALITNÍ POOPERAČNÍ PÉČE

  kvalitní pooperační prádlo, odvoz domů, důraz na pravidelné kontroly, odborní garanti na telefonu

 • PRO NÁS JSTE VÝJIMEČNÍ

  zastáváme individuální přístup ke každému klientovi, možnost platby na splátky. Komunikujeme v CZ, AJ, NJ, RJ

 • ODMĚNÍME VÁS

  za Vaši věrnost Vás rádi odměňujeme, nabízíme různé výhody v rámci věrnostního programu

ZAVOLEJTE NÁM