Dámy, je čas myslet víc na sebe. Na Vánoce se konečně odměňte

Omlazení pleti

Milé dámy, ruku na srdce. Kdy naposledy jste udělala radost sama sobě? Stále myslíte na děti, na manžela, na to, aby rodina měla super Vánoce, ale najednou zjistíte, že vše je jen shon. Pečení, shánění dárků, uklízení… Pak se na sebe podíváte do zrcadla a řeknete si: “No, vypadám o 10 let starší…”

Je na čase si říct STOP. Udělejte také radost sama sobě. A my Vám k té radosti rádi pomůžeme. V klinice Aesthevita jsme si řekli, že jste to právě Vy, které vždy vše obstarávají, honí se, chystají… a které si zaslouží být hýčkány a opečovávány.

A tak Vám nadělujeme dárky. Dopřejte si od Ježíška vouchery na OMLAZENÍ PLETI. Díky drobným zákrokům omládnete o pár let…

 

JAKOU METODU OMLAZENÍ  PLETI SI VYBRAT?

Omlazení pleti vlastním tukem - k omlazení použijeme Váš vlastní tuk, který je  nejpřirozenější výplní vůbec. V tomto případě se nemusíte obávat alergické reakce na materiál a to proto, že je tělu vlastní. Chirurg odebere malé množství tuku (většinou z bříška) za pomoci speciální kanyly, poté se tuk vyčistí a může aplikovat. O omlazení pleti vlastním tukem si více přečtěte zde.

Omlazení pleti kyselinou  hyaluronovou -  tato metoda dokáže velice dobře vyplnit např. nosoretní vrásky, vrásky kolem úst apod. Výhodou je přírodní složení látky a velmi nízké riziko nežádoucí reakce. Jedná se o vstřebatelnou výplň a proto je její účinek na cca 6 měsíců. O omlazení pleti pomocí kyseliny hyaluronové si více přečtěte zde.

Omlazení pleti Botulotoxinem - díky této metodě Vás dokážeme zbavit vrásek mimických nebo je alespoň zjemnit, jedná se především o vrásky na čele, kolem očí nebo glabelu, tzv. „mračivku“. Důvodem je účinek botoxu na svaly, které jeho aplikací dočasně znehybní neboli budou tzv. „relaxovat“. Jeho účinek trvá cca 6 měsíců. Více o omlazení pleti Botoxem čtěte zde.

 

BONUS NAVÍC k vybraným zákrokům z adventní nabídky - v ceně voucherů je omlazení za pomoci vlastní plazmy neboli metoda PRP. Jedná se o metodu, při které je Vám odebráno určité množství Vaší krve, od které je díky speciálnímu přístroji odstředěna plazma. Ta se poté pomocí tenounké jehličky aplikuje do podkoží. Její účinky ocení ti, kteří svou pleť chtějí zregenerovat, omladit a to vše opět za pomoci látky tělu vlastní. Nehrozí tedy žádná alergická reakce.VOUCHER NA ZÁKROK OMLAZENÍ PLETI - ADVENTNÍ AKČNÍ CENY!

 

Omlazení vlastním tukem

 • jedna lokalita - běžná cena 19.900,-Kč - listopadová cena 18.000,-Kč - akční adventní cena 12.000,-Kč

Omlazení kyselinou hyaluronovou

 • nosoretní vrásky + ústa - běžná cena 9.000,-Kč - listopadová cena 7.000,-Kč - akční adventní cena 5.500,-Kč

Omlazení botulotoxinem + PRP (pomocí vlastní plazmy)

 •  vějířky kolem očí + omlazení za pomoci PRP: běžná cena  7.800,-Kč- listopadová cena 6.500,-Kč - akční adventní cena 5.500,-Kč

 • glabela + čelo + omlazení za pomoci PRP: běžná cena  7.800,-Kč - listopadová cena 6.500,-Kč - akční adventní cena 5.500,-Kč

 • vějířky kolem očí + glabela + čelo + omlazení za pomoci PRP: běžná cena 14.500,-Kč- listopadová cena 13.000,-Kč - akční adventní cena 9.000,-Kč

(Poznámka: listopadová cena je platná od 1.11 do 27.11. Akční adventní cena trvá od 28.11 do 31.12. 2015)

 

BONUSY PŘI ZAKOUPENÍ VOUCHERU NA “ZÁKROK OMLAZENÍ PLETI”:

 • Součástí voucheru je ZDARMA odborná konzultace s lékařem, který s Vámi celý zákrok zkonzultuje, vše Vám o daném zákroku vysvětlí a objasní, abyste se u nás cítila dobře a věděla, co Vás během zákroku čeká.

 • Voucher na zákrok můžete uplatnit až do 31. 3. 2016!

 • Pokud lékař po konzultaci dojde k názoru, že ze zdravotních důvodů nemůžete zákrok podstoupit, VRÁTÍME VÁM PENÍZE ZA ZAKOUPENÝ ZÁKROK. (pozn. vrácená částka bude ponížena jen o částku 500,-Kč za lékařskou konzultaci).

 • JSTE PRO NÁS VÝJIMEČNÁ - Pokud si konkrétní metodu nebo zákrok rozmyslíte, budete mít možnost si svůj výběr po konzultaci s lékařem individuálně upravit tak, jak si přejete. Např. nyní si zaplatíte omlazení vlastním tukem, ale pak dojdete k názoru, že byste preferovala omlazení kyselinou hyaluronovou. Vyjdeme Vám vstříc, domluvíme se s Vámi individuálně a budeme se snažit vyřešit vše k Vaší spokojenosti.

 • Adventní voucher na tento zákrok si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!


Ve skrytu duše byste si ráda udělala radost nějakým zákrokem, ale stále vlastně nevíte, který je vhodný právě pro Vás, a nevíte, zda Vám vůbec bude sedět prostředí kliniky, zda lékař bude “sympaťák” a prostě nechcete jen tak kupovat zajíce v pytli? Zkuste tedy voucher pouze na odbornou konzultaci.

VÁNOČNÍ VOUCHER NA ODBORNOU KONZULTACI - ADVENTNÍ AKČNÍ CENA

Tento voucher platí jak na konzultaci ohledně omlazení a liposukce BodyTite z adventní akce, tak i na konzultaci k jakémukoliv zákroku z nabídky naší kliniky. Během této konzultace prodiskutujete s lékařem vhodné metody a lékař Vám doporučí pro Vás tu nejvhodnější. Sama se pak rozhodnete, jaký zákrok a zda vůbec u nás chcete zákrok podstoupit.

Voucher na odbornou konzultaci EXTRA: běžná cena 650,-Kč- listopadová cena 600,-Kč - akční adventní cena 500,-Kč

(Poznámka. listopadová cena je platná od 1.11 do 27.11. Akční adventní cena trvá od 28.11 do 31.12. 2015)


PŘI ZAKOUPENÍ VOUCHERU NA KONZULTACI “EXTRA” ZÍSKÁTE NAVÍC:

 • Voucher lze využít na konzultaci k zákrokům z adventní akce (omlazení pleti viz. výše nebo liposukce BodyTite).
 • Voucher lze využít i na konzultaci pro jakýkoliv jiný zákrok na naší klinice.

 • Voucher platí až do 31.3. 2016.

 • UŠETŘÍTE TISÍCE - pokud se na základě konzultace rozhodnete podstoupit operaci na omlazení nebo liposukci z VÁNOČNÍ AKCE - BUDOU PRO VÁS PLATIT CENY ZÁKROKŮ Z ADVENTNÍ AKCE viz výše - a to až do 31.3.2015!.

          (pozn. adventní ceny se týkají pouze zákroků omlazení pleti a liposukce BodyTite z adventní akce, na jiné zákroky kliniky se adventní sleva nevztahuje)

 • Vánoční voucher na odbornou konzultaci Extra si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!
 • ODBORNÁ KONZULTACE ZDARMA - pokud se na základě konzultace nakonec rozhodne pro zákrok u nás, cena za voucher v hodnotě 500,-Kč, jí bude odečtena z celkové částky zákroku, a tak tuto konzultaci bude MÍT ZCELA ZDARMA.

 

JAKÉ ZÁKROKY JSOU JEŠTĚ SOUČÁSTÍ ADVENTNÍ AKCE?

Vedle omlazení pleti nadělujeme v této adventní akci i těm, které trápí nějaké to kilo navíc. Součástí adventní akce kromě omlazení pleti je i radiofrekvenční liposukce BodyTite, kterou lze využít na bříško, boky či stehna. Při této advetní akci na liposukci ušetříte až 11.000,-Kč. Více o adventní akci na liposukci BodyTite najdete zde.

 

CHCI SI KOUPIT VÁNOČNÍ VOUCHER ZA ZVÝHODNĚNOU CENU, CO MÁM UDĚLAT?

Pokud máte nějaký dotaz, nebo byste si chtěla zakoupit vánoční vouchery jak na zákrok či na konzultaci, napište nám na email info@aesthevita.com nebo nám zavolejte či vyplňte kontaktní formulář. Kontakty najdete zde a sdělíme Vám detailnější informace ohledně platby a zaslání dárkového voucheru.

 

Milé dámy, přejeme Vám, ať si letošní Vánoce užijete více v klidu a ať začnete také myslet více na sebe, protože štěstí a pohoda  se neměří podle počtu druhů upečeného cukroví, ale podle míry Vaší vnitřní spokojenosti…..