Nevíte, co jí koupit k Vánocům? Máme tip na dárek, který potěší oba!

Potěšte vaši partnerku

Zase si, pánové, lámete hlavu, co koupit Vaší manželce, partnerce nebo přítelkyni k Vánocům. Už Vás nebaví pořád dokola kupovat parfém, masáž nebo šperk? Konečně máme pro Vás dárek, který potěší oba. Občas slyšíte, že si posteskne nad tím, že postavu už nemá jako dřív, nebo že zase začíná držet dietu. Kolikátou již v pořádí? Desátou, dvacátou…

A co jí věnovat to, co by si sama třeba nedopřála? Darujte jí pocit - cítit se líp, pocit, aby byla spokojená se svým tělem a splnila si tak sen o menším bříšku nebo hezčích nožkách... A Vy navíc ušetříte přes 11.000,-Kč.

Pokud lékař uzná, že zákrok žena nemůže ze zdravotních důvodů podstoupit VRÁTÍME VÁM PENÍZE.

 

LIPOSUKCE JAKO DÁREK? TO SE URAZÍ!

Ženská duše je citlivá a občas si věci ženy přeberou jinak než jsou původně zamýšleny. A pak je už oheň na střeše. Jak to udělat, aby tímto dárkem nebyla uražena? Stačí ženám vysvětlit, že je to dárek, který jí pomůže cítit se líp, být spokojená sama se sebou, že Vám na ní záleží a že je pro Vás důležité, aby byla vnitřně spokojená se svým tělem.. že je pak více v pohodě a spokojenost vysílá do svého okolí. Řekněte jí přímo, že víte, že si sama takový dárek nekoupí a že to rozhodně není dárek kvůli tomu, že si ji chcete přetvořit k obrazu svému, nebo že ji nemilujete, protože nemá ideální křivky. Když jí toto řeknete, tento dárek ocení a bude z něj mít radost.

 

DOPORUČUJEME LIPOSUKCI BODYTITE - V ČEM JE JINÁ?

Jedná se o radiofrekvenční liposukci, a oproti klasické liposukci , je šetrnější, proto se pro ni rozhoduje stále více žen.

 

Výhody metody BodyTite

 • Minimální otoky a podlitiny - podlitiny a otoky jsou oproti klasické liposukci minimální a doba regenerace se tak zkracuje.
 • Doba rekonvalescence je 2-3 týdny, otoky a modřiny se vstřebají do 3-4 týdnů.
 • Zaručuje jednotné tvarování - tato metoda lépe lokalizuje a koncentruje energii, prohřívání kůže a podkoží je tak rovnoměrné. Toto vše má pak vliv na jednotné tvarování.
 • Vypíná pokožku -  a to díky radiofrekvenční energii, takže ženy mohou dát sbohem nenáviděné celulitidě.
 • Je vhodná pro ženy i muže.   
 • Operace trvá dle rozsahu 1,5 až 3 hodiny.
 • Brzy může sportovat  - sport je po tomto zákroku možný již po 5-6 týdnech.

Více o radiofrekvenční liposukci BodyTite najdete zde.

 

VOUCHER NA LIPOSUKCI BODYTITE - AKČNÍ ADVENTNÍ CENA

Můžete si vybrat z těchto ošetření:

1) Liposukce BodyTite břicha a boků - běžná cena 57.000,-Kč - listopadová cena 55.000,-Kč - akční adventní cena 45.000,-Kč

 

2) Liposukce BodyTite stehen

 • vnitřní stehna  - běžná cena 32.000,-Kč - listopadová cena 30.000,-Kč - akční adventní cena 24.000,-Kč
 • vnější stehna - běžná cena 44.000,-Kč - listopadová cena 41.000,-Kč - akční adventní cena 33.000,-Kč
 • vnější a vnitřní stehna -běžná cena 75.000,-Kčlistopadová cena 71.000,-Kč - akční adventní cena 52.000,-Kč

 (Poznámka: listopadová cena je platná od 1.11 do 27.11. Akční adventní cena na zakoupení voucheru trvá od 28.11 do 31.12. 2015)

 

BONUSY PŘI ZAKOUPENÍ VOUCHERU NA “LIPOSUKCI BODYTITE”:

 • Součástí voucheru je ZDARMA odborná konzultace s lékařem, který s ní celý zákrok zkonzultuje, vše o daném zákroku vysvětlí a objasní, aby se u nás cítila dobře a věděla, co ji během zákroku čeká.
 • Voucher na zákrok může uplatnit až do 31. 3. 2016!
 • Pokud lékař po konzultaci dojde k názoru, že ze zdravotních důvodů nemůže zákrok podstoupit, VRÁTÍME VÁM PENÍZE ZA ZAKOUPENÝ ZÁKROK. (pozn. vrácená částka bude ponížena jen o částku 500,-Kč za lékařskou konzultaci)
 • NETREFILI JSTE SE? AŤ SI VYBERE SAMA - Pokud se se zákrokem, výběrem partií nebo metodou zrovna netrefíte, nevadí - bude mít možnost si výběr po konzultaci s lékařem individuálně upravit tak, jak si sama přeje. Např. zaplatíte liposukci BodyTite stehen, ale pak dojde k názoru, že by preferovala liposukci jiných partií nebo jinou metodu, vyjdeme vstříc, domluvíme se s ní individuálně a budeme se snažit vyřešit vše k její spokojenosti.
 • Adventní voucher na tento zákrok si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!

 

Pořád váháte? Nevíte, jestli byste se s liposukcí zrovna trefil? Možná by si přála jiný zákrok, říkáte si? Zkuste tedy voucher pouze na odbornou konzultaci na naší klinice.

VÁNOČNÍ VOUCHER NA ODBORNOU KONZULTACI - ADVENTNÍ AKČNÍ CENA

Tento voucher platí jak na konzultaci ohledně liposukce BodyTite, na omlazení pleti z adventní akce, tak i na konzultaci k jakémukoliv zákroku z nabídky naší kliniky. Během konzultace prodiskutuje s lékařem vhodné metody a ten jí doporučí pro ni tu nejvhodnější. Sama se pak rozhodne, jaký a zda vůbec u nás zákrok bude chtít podstoupit.

Voucher na odbornou konzultaci EXTRA: běžná cena 650,-Kč- listopadová cena 600,-Kč - akční adventní cena 500,-

(Poznámka: listopadová cena je platná od 1.11 do 27.11. Akční adventní cena na zakoupení voucheru trvá od 28.11 do 31.12. 2015)

 

PŘI ZAKOUPENÍ VÁNOČNÍHO VOUCHERU NA KONZULTACI ZÍSKÁTE NAVÍC:

 • Voucher lze využít na konzultaci k zákrokům z adventní akce (omlazení pleti nebo liposukce BodyTite).

 • Voucher lze využít i na konzultaci pro jakýkoliv jiný zákrok na naší klinice.

 • Voucher platí až do 31.3. 2016.

 • UŠETŘÍTE TISÍCE - pokud se na základě konzultace rozhodne podstoupit operaci na omlazení nebo liposukci z vánoční akce - BUDOU PRO NI PLATIT CENY ZÁKROKŮ Z ADVENTNÍ AKCE viz výše - a to až do 31.3.2015!.
  (pozn. adventní ceny se týkají pouze zákroků omlazení pleti a liposukce BodyTite z adventní akce, na jiné zákroky kliniky se adventní sleva nevztahuje).

 • Vánoční voucher na odbornou konzultaci si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!

 • ODBORNÁ KONZULTACE ZDARMA - pokud se na základě konzultace nakonec rozhodne pro zákrok u nás, cena za voucher v hodnotě 500,-Kč, jí bude odečtena z celkové částky zákroku, a tak tuto konzultaci bude MÍT ZCELA ZDARMA.

 

JAKÉ ZÁKROKY JSOU JEŠTĚ MOŽNÉ V RÁMCI ADVENTNÍ AKCE?

Pořád nevíte, zda liposukce by byla pro ni vhodná a jak by se ni tvářila? Nevadí! V adventní akci máme i zákrok na omlazení pleti. Na zákroku omlazení pleti ušetříte až 5.000,-Kč. Více o adventní akci na omlazení pleti najdete zde.

 

CHCI SI KOUPIT VÁNOČNÍ VOUCHER ZA ZVÝHODNĚNOU CENU, CO MÁM UDĚLAT?

Pokud máte nějaký dotaz, nebo byste si chtěl zakoupit vánoční vouchery jak na zákrok či na konzultaci, napište nám na email info@aesthevita.com nebo nám zavolejte či vyplňte kontaktní formulář. Kontakty najdete zde, rádi Vám sdělíme detailnější informace ohledně platby a zaslání dárkového voucheru.