Tip na vánoční dárek pro maminku: Potěší ji omlazení pleti.

Vánoční dárek pro maminku

Co té mojí mámě koupit k Vánocům, lámete si zase hlavu. Když se jí zeptáte, vždy odpoví, že nic nechce. Noční krém, parfém, masáž nebo kadeřníka? Jenže není to už tak trochu ohrané? Přitom sama víte, že by si Vaše maminka zasloužila dárek, který jí udělá radost a třeba sama od sebe by si ho nekoupila.

Navíc víte, kolik shonu před Vánocemi zažívá. Chce Vám i Vaší rodině upéct cukroví, sama mít uklizeno, navaří Vám a čeká až k ní s celou velkou rodinou dorazíte na sváteční oběd. Je čas jí udělat pořádnou radost. A my pro Vás máme tip...náš Ježíšek nenaděluje pouze Vám, ale naděluje i Vašim maminkám.

Nadělte jí pocit, aby se zase cítila o pár let mladší. Někdy k tomu není zapotřebí velkých zákroků, někdy stačí jen omlazení pleti.

 

JAKOU METODU OMLAZENÍ  PRO NI  VYBRAT?

Omlazení pleti vlastním tukem -k omlazení použijeme její vlastní tuk, který je  nejpřirozenější výplní vůbec. V tomto případě se nemusí obávat alergické reakce na materiál a to proto, že je tělu vlastní. Chirurg odebere malé množství tuku (většinou z bříška) za pomoci speciální kanyly, poté se tuk vyčistí a může aplikovat. O omlazení pleti vlastním tukem si více přečtěte zde.

Omlazení pleti kyselinou hyaluronovou -  tato metoda dokáže velice dobře vyplnit např. nosoretní vrásky, vrásky kolem úst apod. Výhodou je přírodní složení látky a velmi nízké riziko nežádoucí reakce. O omlazení pleti pomocí kyseliny hyaluronové si více přečtěte zde.

Omlazení pleti Botulotoxinem - díky této metodě jí dokážeme zbavit vrásek mimických nebo je alespoň zjemnit, jedná se především o vrásky na čele, kolem očí nebo glabelu, tzv. „mračivku“Jeho účinek trvá cca 6 měsíců. Více o omlazení pleti Botoxem čtěte zde.

 

BONUS NAVÍC k vybraným zákrokům z adventní nabídky - v ceně voucherů je omlazení za pomoci vlastní plazmy neboli metoda PRP. Jedná se o metodu, při které je jí odebráno určité množství její krve a od té je díky speciálnímu přístroji odstředěna plazma. Ta se poté pomocí tenounké jehličky aplikuje do podkoží. Její účinky ocení ti, kteří svou pleť chtějí zregenerovat, omladit a to vše opět za pomoci látky tělu vlastní. Nehrozí tedy žádná alergická reakce.

 

VOUCHER NA ZÁKROK OMLAZENÍ PLETI - ADVENTNÍ AKČNÍ CENY!

 

Omlazení vlastním tukem 

 • jedna lokalita - běžná cena 19.900,-Kč - listopadová cena 18.000,-Kč - akční adventní cena 12.000,-Kč

Omlazení kyselinou hyaluronovou

 • nosoretní vrásky + ústa běžná cena 9.000 - listopadová cena 7.000 - akční adventní cena 5.500

Omlazení botulotoxinem + PRP (pomocí vlastní plazmy)

 • vějířky kolem očí + omlazení za pomoci PRP - běžná cena  7.800,-Kč- listopadová cena 6.500,-Kč - akční adventní cena 5.500,-Kč

 • glabela + čelo + omlazení za pomoci PRP - běžná cena 7.800,-Kč - listopadová cena 6.500,-Kč - akční adventní cena 5.500,-Kč

 • vějířky kolem očí + glabela + čelo + omlazení za pomoci PRP - běžná cena 14.500,-Kč- listopadová cena 13.000,-Kč - akční adventní cena 9.000,-Kč

(Poznámka: listopadová cena je platná od 1.11 do 27.11. Akční adventní cena trvá od 28.11 do 31.12. 2015)

 

BONUSY PŘI ZAKOUPENÍ VOUCHERU NA “ZÁKROK OMLAZENÍ PLETI”:

 • Součástí voucheru je ZDARMA odborná konzultace s lékařem, který s ní celý zákrok zkonzultuje, vše o daném zákroku vysvětlí a objasní, aby se u nás cítila dobře a věděla, co ji během zákroku čeká..
 • Voucher na zákrok může uplatnit až do 31. 3. 2016!
 • Pokud lékař po konzultaci dojde k názoru, že ze zdravotních důvodů nemůže zákrok podstoupit, VRÁTÍME VÁM PENÍZE ZA ZAKOUPENÝ ZÁKROK. (pozn. vrácená částka bude ponížena jen o částku 500,-Kč za lékařskou konzultaci)
 • NETREFILA JSTE SE? AŤ SI VYBERE SAMA - Pokud se se zákrokem, partií nebo metodou zrovna netrefíte, nevadí - bude mít možnost si výběr po konzultaci s lékařem individuálně upravit tak, jak si sama přeje. Např. zaplatíte omlazení pleti vlastním tukem, ale ona dojde k názoru, že by preferovala jinou metodu, vyjdeme jí vstříc, domluvíme se s ní individuálně a budeme se snažit vyřešit vše k její spokojenosti.
 • Adventní voucher na tento zákrok si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!

 

Pořád váháte? Nevíte, jestli byste se s omlazením pleti zrovna trefila? Přála by si raději jiný zákrok, říkáte si? Zkuste tedy voucher pouze na odbornou konzultaci na naší klinice.

VÁNOČNÍ VOUCHER NA ODBORNOU KONZULTACI  - ADVENTNÍ AKČNÍ CENA

Tento voucher platí jak na konzultaci ohledně liposukce BodyTite, omlazení pleti z adventní akce, tak i na konzultaci k jakémukoliv zákroku z nabídky naší kliniky. Během této konzultace prodiskutuje s lékařem vhodné metody a ten jí doporučí pro ni tu nejvhodnější. Sama se pak rozhodne, jaký a zda vůbec u nás zákrok bude chtít podstoupit.

Vánoční voucher na odbornou konzultaci: běžná cena 650,-Kč- listopadová cena 600,-Kč - akční adventní cena 500,-Kč

(Poznámka. listopadová cena je platná od 1.11 do 27.11. Akční adventní cena na zakoupení voucheru trvá od 28.11 do 31.12. 2015)

 

PŘI ZAKOUPENÍ VÁNOČNÍHO VOUCHERU NA KONZULTACI ZÍSKÁTE NAVÍC:

 • Voucher lze využít na konzultaci k zákrokům z adventní akce (omlazení pleti nebo liposukce BodyTite)
 • Voucher lze využít i na konzultaci pro jakýkoliv jiný zákrok na naší klinice.
 • Voucher platí až do 31.3. 2016.
 • UŠETŘÍTE TISÍCE - pokud se na základě konzultace rozhodne podstoupit operaci na omlazení nebo liposukci z vánoční akce - BUDOU PRO NI PLATIT CENY ZÁKROKŮ Z ADVENTNÍ AKCE viz výše - a to až do 31.3.2015!.

          (pozn. adventní ceny se týkají pouze zákroků omlazení pleti a liposukce BodyTite z adventní akce, na jiné zákroky kliniky se adventní sleva nevztahuje)

 • Vánoční voucher na odbornou konzultaci si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!
 • ODBORNÁ KONZULTACE ZDARMA - pokud se na základě konzultace nakonec rozhodne pro zákrok u nás, cena za voucher v hodnotě 500,-Kč, jí bude odečtena z celkové částky zákroku, a tak tuto konzultaci bude MÍT ZCELA ZDARMA..

 

JAKÉ ZÁKROKY JSOU JEŠTĚ SOUČÁSTÍ ADVENTNÍ AKCE?

Vedle omlazení pleti nadělujeme v této adventní akci i těm, které trápí nějaké to kilo navíc. Součástí adventní akce kromě omlazení pleti je i radiofrekvenční liposukce BodyTite, kterou lze využít na bříško, boky či stehna. Při této adventní akci na liposukci ušetříte až 11.000,-Kč. Více o adventní akci na liposukci BodyTite najdete zde.

 

CHCI SI KOUPIT VÁNOČNÍ VOUCHER ZA ZVÝHODNĚNOU CENU, CO MÁM UDĚLAT?

Pokud máte nějaký dotaz, nebo byste si chtěla zakoupit vánoční vouchery jak na zákrok či na konzultaci, napište nám na email info@aesthevita.com nebo nám zavolejte či vyplňte kontaktní formulář. Kontakty najdete zde a sdělíme Vám detailnější informace ohledně platby a zaslání dárkového voucheru.