Vánoce jsou tady! Darujte voucherem životní změnu

Lámete si hlavu s originálním překvapením pod vánoční stromek a zároveň se bojíte, že šlápnete s výběrem vedle? Vouchery nabité částkami 2000 Kč, 5000 Kč nebo 10 000 Kč může obdarovaný/á na naší klinice v příštím roce uplatnit na jakékoliv ošetření od dermatologie až po chirurgické zákroky. A jestli chcete do dárku investovat ještě více, stačí zakoupit voucherů několik.

Princip je jednoduchý. Telefonicky, nebo po e-mailu si u nás objednáte dárkový voucher ve vámi zvolené hodnotě. Hned po platbě vám buď vytisknutý na speciálním papíře pošleme poštou, nebo si ho můžete vyzvednout u nás na klinice.

Tato univerzální poukázka na ošetření na naší klinice je pro obdarovaného či obdarovanou vstupenkou k velké změně, o níž možná už delší dobu uvažuje. Právě voucherem jeho/ji můžete popohnat ke splnění snu o větším poprsí, menšímu nosu, hladké pleti, štíhlejších křivkách… Elegantní design voucheru je pak už jen třešničkou na dortu, příslibem luxusní péče, které se dotyčné(mu) u nás na klinice dostane.

Vouchery objednávejte na kontaktech zde.