Klinika v Bolzanově ulici už je minulostí

Stěhujeme se! Po necelých čtyřech letech zejí prostory, ve kterých sídlila klinika plastické chirurgie Aesthevita v Bolzanově ulici v Praze, prázdnotou. První zákroky zde provedl lékařský tým pod vedením plastického chirurga Jána Pilka v květnu roku 2017. Od té doby navštívily kliniku stovky klientek a klientů, lékaři provedli více než pět tisíc operačních zákroků počínaje operacemi očních víček, augmentacemi, liposukcemi a abdominoplastikami až po lipotransfery a penoplastiky.

Nová klinika přivítá klientky a klienty již 2. února. Změní se ovšem nejen adresa, ale výrazně také prostředí. K dispozici je 12 pokojů, z toho 10 dvoulůžkových a dva jednolůžkové, s vlastním sociálním zařízením. Rozšíří se také lékařský tým, který bude využívat tři operační sály. „Je zde více prostoru, což nám umožňuje dále zvyšovat komfort pro naše klientky a klienty a poskytuje také kvalitnější prostředí pro celý lékařský a zdravotnický tým. Věřím, že budeme všichni velmi spokojeni,“ konstatuje MUDr. Ján Pilka, majitel kliniky.

 Od února se na vás těšíme na adrese: Jankovcova 1569/2c, Praha 7

 ordinace_scan

V ordinaci Ján Pilka nejen konzultoval se svými klientkami a klienty o vhodných zákrocích, ale často také poskytoval rozhovory médiím.

recepce_scan

Před každou konzultací bylo nutné vyplnit vstupní formulář. Při stěhování posloužila recepce jako skladiště všech věcí před odvozem na novou kliniku.

sal_scan

Na tomto operačním sále provedl lékařský tým více než pět tisíc zákroků.

pokoj_scan

Věříme, že lůžka v pokojích nezůstanou dlouho prázdná a naši klienti a klientky budou od nás stále odcházet s úsměvem na tváři.