Cesta k vysněným tvarům a pocitu, kdy jen záříte, může být jednoduchá

Když se podíváme na aktuální trendy v plastické chirurgii, najdeme jeden společný znak: přirozenost. A právě proto čím dál více žen, které touží po větším poprsí, dává přednost vlastnímu tuku před implantáty. Proč nabírá výplň vlastním tukem na popularitě a co byste o ní měly vědět? Nejen to se dozvíte v článku o službách kliniky plastické chirurgie Aesthevita, který vyšel na webu spektrumzdravi.cz.

Zvětšení prsou vlastním tukem – přirozenost a žádné implantáty

Jednou z několika výhod přesunutí tuku z jedné partie do druhé je snadná cesta ke dvojnásobnému sebevědomí a radosti. Pokud sníte o plnějším a větším poprsí a zároveň vás štvou hýždě, kde byste tuku uvítaly o poznání méně, jednoduše si jej necháte přesunout z hýždí do prsou pomocí tzv. lipotransferu.

Prsa o 0,5 – 1 velikost větší

Prsa se vám zvětší zhruba o půl až jednu velikost, takže docílíte přirozeného vzhledu, který dokonale splyne s vaší postavou. Tato metoda zvětšení poprsí se těší velké oblibě i u žen, kterým pevný dekolt sebralo mateřství. Navíc spoustu z nich láká také fakt, že se jim do těla místo cizího předmětu dostane pouze vlastní tuk.

Proč se rozhodnout pro zvětšení prsou vlastním tukem?

  • Těšíte se z přirozeného výsledku a tvaru poprsí.
  • Nenosíte nic cizího v těle, pouze vlastní tuk.
  • Zbavíte se přebytečného tuku jinde a zabijete 2 mouchy jednou ranou.
  • Nezůstanou vám žádné jizvy.
  • Prsa se vám rychle zahojí.
  • Zákrok můžete podstoupit i několikrát.

 

Jak probíhá lipotransfer do prsou?

Zákrok probíhá poněkud jinak než klasická augmentace. Začíná tím, že vám chirurg odsaje tuk z vybrané části těla, například z problematických hýždí nebo boků, a to pomocí tzv. vibrační liposukce. Jedině tak se zachová co nejlepší kvalita tuku. U velmi štíhlých žen případně tuk odebere z více částí těla. Poté je třeba tuk vyčistit. Na klinice Aesthevita například využívají uzavřenou metodu Puregraft, kdy tuk vůbec nepřijde do styku se vzduchem a tím si zachová své nejpřirozenější vlastnosti. Pak přichází na řadu aplikace v celkové anestezii, během níž lékař vyčištěný tuk přesune tenkou kanylou do prsou. A to znamená jediné, po zákroku vám nezůstanou žádné viditelné jizvy.

Cenově navíc zákrok vychází velmi podobně jako augmentace, takže už asi chápete, proč tato metoda sklízí takový úspěch. Cesta k vysněným tvarům a pocitu, kdy jen záříte, a srší z vás sebevědomí, totiž nikdy nebyla jednodušší.

Článek najdete na: http://www.spektrumzdravi.cz/trendy-v-plasticke-chirurgii-zvetsovani-prsou-vlastnim-tukem