Cesta za krásou a spokojeností začíná odbornou konzultací s lékařem

Nemáte ještě dárek k Vánocům? Inspirujte se u nás.

Snad všichni důvěrně známe to dilema před Vánocemi, když přemýšlíme, čím obdarujeme své blízké. Má to být něco zdravého, voňavého, sladkého, praktického anebo originálního? A co třeba něco zkrášlujícího? O Vánocích máte vhodnou příležitost darovat poukaz na plastickou operaci. „Ženy svým partnerům nejčastěji jako dárek kupují liposukci břicha, abdominoplastiku, tedy odstranění přebytečné kůže na břiše, a pak operaci očních víček. A muži svým protějškům pořizují k Vánocům nejčastěji operaci zvětšení prsou – augmentaci a také liposukci,“ říká plastický chirurg Ján Pilka, šéflékař kliniky Aesthevita.

Jenže ne všichni přesně vědí, co jejich protějšek potřebuje, po čem touží a co skutečně může podstoupit. Proto jsme v letošním roce jako dárek připravili voucher na osobní konzultaci v hodnotě 700 korun. Cesta za krásou a spokojeností začíná totiž v ordinaci MUDr. Jána Pilky. Odborník si pečlivě vyslechne přání klientky či klienta, pak vše posoudí a navrhne ideální plastický zákrok. Ženy i muži tak odcházejí s ucelenou představouo tom, jakého výsledku lze operací dosáhnout a na co přesně se mohou těšit.

Dárkovým poukazem na konzultaci na naší klinice inspirujte ty, kteří si se svými nedostatky nevědí rady, a popožeňte ty, kteří se na plastickou operaci chystají už léta a stále ji odkládají. Pomozte jim ke splnění snu o větším poprsí, pozadí nebo penisu, o menším nosu, hladké pleti, štíhlejších křivkách či břichu.

Vouchery objednávejte zde.

Nejčastější plastické zákroky

Mezi zákroky nejčastěji podstupované ženami patří augmentace prsou, tedy jejich zvětšení a zpevnění pomocí implantátů, lipotransfer – zvětšení prsou vlastním tukem, liposukce či šetrnější radiofrekvenční liposukce a samozřejmě také účinné omlazení obličeje formou liftingu.

Muži obvykle podstupují blefaroplastiku, tedy plastickou operaci očních víček, jejichž převis může v pokročilejším věku ovlivňovat vidění a stává se značně nekomfortním. „Odstraňujeme nadbytečnou kůži a případně také tukové váčky z oblasti očí. Plastická operace zlepšuje celkový vzhled očních víček, ale také zmírňuje pocit únavy a bolestivost očí,“ přibližuje MUDr. Ján Pilka, který má za sebou již kolem 12 tisíc operačních výkonů.