Fotoreportáž z natáčení Víkendu TV NOVA

Muži na plastice. Tak se jmenovala reportáž v pořadu Víkend na TV NOVA, která se vysílala v úterý 25. září 2018. Podle statistik je každým pátým klientem klinik plastických chirurgií muž. Prvními klienty byli Američané v 60letech minulého století. „Co si muži nechávají nejčastěji vylepšit a proč?“ Zeptal se moderátor Rey Koranteng své kolegyně Lucie Borhyové na začátku pořadu. „Nejčastěji si nechávají vylepšit obočí, nebo třeba liposukci,“ odpověděla Lucie s tím, že více už se dozví z reportáže.

Redaktor Jan Boublík navštívil kliniku plastické chirurgie Aesthevita dvakrát. Nejprve natáčel rozhovor s MUDr. Jánem Pilkou a další den se celý štáb oblékl do sterilního oblečení a sledoval práci šéflékaře přímo na operačním sále. 

 Co uvidíte na fotografiích

Přípravy na natáčení jsou vždy velmi důležité, je potřeba domluvit každý detail, pánové přemýšlejí.

 1_vikend

Abychom doktora Pilku slyšeli, musí mu technik Libor Jelínek připevnit mikrofon.

2_vikend

Na ostrý obraz dbá kameraman Michal Hůla.

3_vikend

Štáb je připraven, natáčení může začít.

4_vikend

Prsní implantáty se těšily velké pozornosti celého štábu, viděli jsme je i v reportáži.

vikend_8

Pilka_3

A teď už konec legrace, jde se na operační sál. Všichni se musí řádně obléknout, protože až pak mohou do přísně sterilního prostředí. Atmosféra na sále, pohoda, která tam vládla, naši návštěvu z televize nadchla. Ještě hodinu po natáčení nemluvili pánové o ničem jiném.

5_vikend

6_vikend

7_vikend

Pilka_2