Jak dát znovu tvar povislým prsům po dětech?

Mateřství je sice krásná věc, ale když se v jeho průběhu rozhodnete pro kojení, zaplatíte daň v podobě povislých prsou. Ty však nejsou jen estetickou záležitostí, ale také spolehlivým srážečem sebevědomí. Jak se s touto nedokonalostí, která trápí nejednu ženu, vypořádat?

Tomuto tématu se věnuje článek, který vyšel na webu www.marieclaire.cz. S uvedenými problémy přicházejí na konzultace také klientky naší kliniky a doktor Ján Pilka ženám nejen poradí, ale také jim dokáže „vrátit“ pevný dekolt, aby se opět cítily sebevědomě.

Tablety, vitamíny, krémy… opravdu pomáhají?

Na internetu najdete mraky diskuzí týkajících se zázračných pilulek, krémů či vitamínů, které slibují pevnější a plnější prsa i v případě, že už máte za sebou tři těhotenství. Nechceme vám brát iluze, ovšem pokud by něco z toho fungovalo, proč by tolik žen stále chodilo na plastiku prsou? Poškození vazivových pruhů v prsní tkáni je nenávratné a nezachrání jej ani vitamíny, ani zpevňující masti, ani pravidelné posilování.

Investujte do kvalitní podprsenky

Sen o pevných prsou vám ovšem splní, byť jen na oko, především správná podprsenka. Ženám, které by rády zpevnily svá prsa přírodní cestou, doporučujeme zajít do specializovaného obchodu se spodním prádlem a nechat si s koupí vhodné podprsenky poradit. Rozhodně se do podprsenky nebojte investovat více peněz, vydrží vám déle a rozdíl pocítíte i při nošení.

Spousta žen potýkajících se s povislými prsy našla svou spásu v ikonických podprsenkách Wonderbra, které nejenže vykouzlí hezký dekolt, ale zároveň perfektně sedí. Už chápete, proč po nich ženy tolik šílí?

Nechte si prsa vyplnit svým vlastním tukem

Asi nejspolehlivějším krokem zpět k pevnému dekoltu, je plastická chirurgie prsou. Pokud se vám příčí aplikace cizího předmětu do prsou, zvažte jejich vyplnění svým vlastním tukem. Tato metoda, nazývaná lipotransfer, vám prsa zvětší o 0,5 až 1 číslo a dodá jim přirozený a plný tvar, a to pouze implementací tuku z vašich problémových partií. Zbavit se tuku třeba ze stehen a přestěhovat ho do prsou? To zní báječně.

Jak zákrok probíhá?

Zákrok pod celkovou anestezií trvá cca 2-3 hodiny, přičemž podmínkou pro jeho zhotovení je možnost odsátí alespoň 600 ml vlastního tuku. Jedná se tedy o propojení dvou zákroků s neuvěřitelně efektivním výsledkem. Cena zákroku vás vyjde zhruba na 90 000 – 100 000 korun a provádí jej například prestižní klinika Aesthevita, která se pyšní množstvím pozitivních recenzí a spokojených klientek s navráceným sebevědomím.

Původní text najdete na:

http://www.marieclaire.cz/povisla-prsa-po-detech-jak-jim-dat-znovu-tvar