Zvednutí prsou (Modelace, Breast lift)

Dobrý den, pane doktore,

v roce 2016 jsem u Vás podstoupila modelaci prsou vlastní tkání. Právě to, že se věnujete této speciální metodě, mě přimělo k tomu, abych se konečně odhodlala ke změně. Do té doby jsem znala jen klasické zpevnění prsou, jenže já jsem toužila po opět plném dekoltu a vzhledem k velikosti mého poprsí u mě silikonové implantáty nepřipadaly v úvahu.  Způsob modelace vlastní tkání mě proto naprosto nadchnul a nemohla jsem se zákroku dočkat.

Rozhodnout se právě pro Vás byla jednoznačně správná volba. Nejprve mě o tom přesvědčily skvělé recenze a vlastní zkušenost to potvrdila. Každé další klientce bych doporučila, aby předoperační konzultaci využila k dotazům, které má, a zbavila se díky tomu možných obav. I já jsem je měla, ale když jsem pak zjistila, jak vše proběhne, zmizely.

Samotný zákrok proběhl bez komplikací a nepříjemná bolest, kterou jsem pociťovala po probuzení z narkózy, rychle odezněla. Do týdne jsem se cítila výborně! Stejně tak rekonvalescence byla bezproblémová, stačilo postupovat podle Vašich doporučení.

I s odstupem času mohu říci, že bych zákrok určitě podstoupila znovu! Moje prsa vypadají přirozeně, snáz si teď vybírám oblečení a mám znovu zdravé sebevědomí. Vás i Váš tým z kliniky Aesthevita mohu každému vřele doporučit!

Mirka, 29 let

popis obsahu

Před / Po

Vyjádření lékaře

Z lékařského hlediska jsem velice spokojen. Podařilo se mi splnit představy klientky. Prsa jsou pevná a oproti klasické modelaci jsou díky metodě autoaugmentace vyplněna i v horním pólu. Paní Mirka neměla žádné pooperační komplikace, hojení proběhlo standardně.

Jsem rád, že jsem tímto zákrokem přispěl ke zlepšení sebevědomí své klientky.

MUDr. Ján Pilka
Vedoucí lékař, plastický chirurg

Proměna naší klientky