Zvětšení prsou vlastním tukem (Lipotransfer)

Dobrý den, pane doktore,

protože jsem celý život měla menší prsa, dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou nechat si je zvětšit. Donedávna ale nebyla jiná možnost než prsní implantáty, jenže já jsem se obávala reakce svého těla na cizí materiál, a tak jsem dál zůstávala jen u úvah. Když jsem pak na internetu narazila na článek o metodě lipotransfer, zaujala mě natolik, že jsem od ní chtěla více slyšet přímo od profesionála.

Dívala jsem se na stránky různých klinik, které tuto metodu nabízely, ale žádná jí nevěnovala tolik prostoru jako Aesthevita. Právě na webu kliniky Aesthevita jsem se dozvěděla, že jste se tuto metodu učil v USA. To, že investujete svůj volný čas do vzdělání a učení se novým metodám, bylo jedním z mnoha důvodů, proč jsem k Vám od začátku cítila důvěru.

Na konzultaci s Vámi jsem se dozvěděla vše, co jsem potřebovala. Líbilo se mi, že konzultace vůbec nebyla uspěchaná a do ničeho jste mě netlačil. Měla jsem dost času na to, abych veškeré informace vstřebala a rozhodla se.

Před samotným zákrokem jsem byla trochu nervózní, asi tak jako by byl každý. Díky personálu kliniky Aesthevita ze mě ale všechno spadlo. Jak před operací, tak i po ní se o mě Váš tým skvěle staral a spíš než jako na klinice jsem si připadala jako v pětihvězdičkovém hotelu.

S výsledkem jsem maximálně spokojená. Svého rozhodnutí ani trochu nelituji, a kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych do toho šla znovu, vím, že bych bez váhání odpověděla ANO.

Martina, 47 let

popis obsahu

Před / Po

Vyjádření lékaře

Paní Martina toužila po větších prsou a upřednostňovala vlastní materiál před implantáty. Mohl jsem jí nabídnout přenos vlastního tuku, a jak je vidno, výsledek je velmi podařený.

Liposukcí jsem vytvaroval partie, kde byl nadbytečný tuk, který jsem použil k vyplnění do té doby malých prsou. Řečí dnešní doby se dá říci, že jde o metodu 2 v 1.

MUDr. Ján Pilka
Vedoucí lékař, plastický chirurg

Proměna naší klientky