Plastická operace břicha (Abdominoplastika)

Dobrý den, pane doktore,

roky jsem si přála zbavit se ošklivého převisu a vytahané kůže na břiše, která mi zůstala po třech porodech. Dostala jsem na Vás doporučení, ale také jsem si Vás vybrala podle dalších informací a recenzí, které jsem našla.

Na předoperační konzultaci jste mě seznámil s tím, co mě čeká před zákrokem, jak bude probíhat operace i jaký mohu očekávat pooperační průběh. Stejně jako pro každého, kdo se chce definitivně rozhodnout pro takový zákrok, to pro mě byly velmi užitečné informace.

Operace proběhla myslím velmi dobře a hlavně bez komplikací. Rekonvalescence pak probíhala přesně tak, jak jste mi předem popsal. Bylo dobře, že jsem od začátku věděla, co mohu očekávat.

Moje proměna je velmi viditelná a já jsem s ní moc spokojená! Za sebe mohu říci, že bych ani chvíli neváhala a šla bych do té změny znovu!

Lenka, 37 let

popis obsahu

Před / Po

Vyjádření lékaře

Paní Lenka měla povolené břišní svalstvo a velký kožní převis. Operačním zákrokem jsem vytvořil pěkné, ploché břicho a zpevnil vnitřní svalstvo. Jak klientka, tak já jsme s výsledkem spokojeni.

MUDr. Ján Pilka
Vedoucí lékař, plastický chirurg

Proměna naší klientky