Manželka herce Lukáše Langmajera Lucie: Chtěla jsem být zase ženská

Na konzultaci na naší kliniku přišli manželé Lucie a Lukáš Langmajerovi v září. Lucie na jaře přestala kojit svou dceru a rozhodla se, že si nechá zvětšit prsa. Souhlasila také s tím, že tuto změnu mohou zachytit televizní kamery a diváci ji mohli sledovat v pondělí 22. října v pořadu TOP STAR na Primě.

Po celou dobu měla obrovskou podporu svého manžela Lukáše, který celý „proces“ vtipně a s úsměvem komentoval. „Já si myslím, že jí to po těch dvou pijavicích (tím myslel syna a dceru), výrazně pomůže. Poctivě kojila dohromady asi dva půl roku, takže být na jejím místě, tak bych to chtěl také.“

1_IMG_2639

Obrazek 4

A Lukáš byl na konzultaci u pana doktora Jána Pilky velmi zvídavý. Ptal se na všechna možná rizika a komplikace, které s sebou zvětšení prsou, tedy augmentace přináší. S takovým přístupem manželů či partnerů se na klinice často nesetkáváme. „Já jsem si svou ženu vzal, protože ji mám rád, protože to slovo miluji, znamená, že si přeji, aby byla lepší. Taky si přeji, aby se cítila lépe a jestli jí tohle pomůže, tak to je jen drobnost, to je jen kapka,“ okomentoval svůj zájem.

2_IMG_2666

3_IMG_2676

Lukáš s Lucií společně vybírali velikost implantátů. „Máme s manželem jiný názor na velikost, ale nakonec jsme vybrali a bude spokojený,“ prozradila Lucie.

4_IMG_2712

5_IMG_2699

6_IMG_2704

Poslední zářijová sobota byla pro Lucii operačním dnem. Přišla se svou velkou oporou, která ji doprovodila až na pokoj.

Obrazek 1

Obrazek 2

Lucie se dnes cítí znovu jako ženská a je spokojená. A co manžel? Bude jí muset koupit nové prádlo? „To si bude kupovat ona a já jí na to budu dávat peníze,“ odpověděl s úsměvem.

Reportáž najdete na: https://play.iprima.cz/top-star/top-star-22-10-2018

Začátek reportáže: 9:20

Zájem o plastickou chirurgii se každoročně zvyšuje

V průběhu roku 2017 provedl šéflékař naší kliniky MUDr. Ján Pilka se svým kolektivem na 870 operačních zákroků. Tohoto čísla dosáhl v letošním roce již za devět měsíců. Ženy měly největší zájem o zvětšení prsou pomocí implantátů tzv. augmentaci, druhou v pořadí je pak modelace.

Augmentace

Téměř 150 klientkám už letos plastický chirurg Ján Pilka zvětšil prsa, stejně jako Lucii Langmajerové, pomocí implantátů. Existují různé typy implantátů a ještě před operací je potřeba určit, který se perfektně hodí právě k vaší postavě a tvaru hrudníku. Lékař vám proto půjčí speciální gelové vycpávky tzv. sizery, Vy si je vyzkoušíte a vyberete si. Během samotného zákroku vede chirurg řez v podprsní rýze, v oblasti prsního dvorce, nebo v podpaží. Po opatrném zavedení a usazení implantátu ránu zašije. Díky lokalizaci řezu vám zůstanou jen téměř neznatelné jizvy, které připomínají tenkou bílou linii. Důležitá se pak rekonvalescence během, které musíte nosit speciální elastickou podprsenku a striktně dbát všech rad lékaře.

Modelace prsou

Ženy, které trápí povislá prsa, si je mohou nechat upravit modelací. Také zde existuje více typů technik. Výběr konkrétní chirurgické techniky závisí na tom, jak moc jsou prsa a prsní dvorce pokleslé. Při mírném poklesu, případně pouze při drobné modelaci, se zákrok provádí jemným řezem okolo prsního dvorce a tkáň se stáhne do středu prsu. Pokud je pokles prsou větší, je nutné vést další řez vertikálně od prsního dvorce k podprsní rýze.