Markéta: Konečně mám ideální prsa tak akorát k mé postavě

Je mladá, krásná, úspěšná a teď už konečně spokojená i se svou postavou. Říká o sobě Markéta (28), které její kamarádka věnovala výhru ze soutěže pořadu Top Star. Šlo o plastickou operaci zvětšení prsou, kterou věnovala naše klinika.

Operaci podstoupila mladá žena v srpnu a teď už má za sebou úspěšnou rekonvalescenci a může se naplno věnovat všem činnostem. Jen pár minut poté, co jí operatér MUDr. Ján Pilka propustil po poslední kontrole, si šla Markéta konečně zacvičit do posilovny. Ale jen lehce, přece jen několik měsíců lenošila a nic neděla, tak aby si neublížila.

 

Podívejte se fotografie, které zachytily její proměnu.

Blog_M_2_1

Poprvé přišla Markéta za MUDr. Jánem Pilkou na začátku května a dlouze spolu hovořili o velikosti implantátů, pak doktor měřil, kreslil a radil (foto vlevo). V den nástupu na operaci si Markéta ještě jednou vyzkoušela vybranou velikost, aby pak klidně mohla odjet na sál (uprostřed). A vpravo je s novým poprsím, po ukončení rekonvalescence.

Jak se Vám žije s novými prsy?

Je to pro mě nové, radostnější ve smyslu fyzické krásy. Když se na sebe podívám, tak se musím vždycky usmát, že teď je to tak, jak to má být, podle mého soudu. Teď mám akorát prsa k mé postavě, k mému pasu, zadečku, který mám takový vystrčený. Tak teď je to všechno souměrnější, než to bylo dřív. Jsem velmi spokojená.

Je pro vás důležité, abyste v prvé řadě byla spokojená vy, nebo to děláte pro druhé?

Dost často nad tím uvažuji, kdy se musím sama zastavit nad tím, abych odlišila, kdy něco chci kvůli sobě a kdy to dělám pro druhé. Tady jsem si stoprocentně jistá, že jsem to udělala pro sebe a byl to nejlepší dárek od mé kamarádky, který jsem mohla dostat.

Blog_M_3

Byla jsem spokojena s průběhem celého zákroku?

Musím pochválit celou kliniku, celý personál v čele s panem doktorem Pilkou. Všichni se mnou měli velkou trpělivost a byli milí. Když jsem 24. srpna ráno přišla na kliniku, tak jsem přišla s panikou, že vlastně nevím, jak velká prsa chci a pan doktor se mnou zase trpělivě vyzkoušel implantáty a nakonec jsme stejně zůstali i těch 360, které jsme vybrali na začátku. Vím, že když jsem jela na sál, tak jsem nebyla vůbec nervózní a že jsem tam ještě říkala, ať pustí nějakou hudbu, ať to máme pěkné. Celý personál i sestřičky byl trpělivý, když jsem na ně v noci zvonila, když mě bolelo na hrudi. Jsem velmi spokojená.

Kdo z Vašeho okolí byl proti tomu, abyste podstoupila plastickou operaci a vymlouval Vám ji?

Největší problém byl s tatínkem, aniž bych to věděla. Na začátku srpna jsem rodičům řekla, že ta prsa mít budu, normálně jsem jim to oznámila. Po zákroku, když jsem si telefonovala s mamkou, tak bylo všechno dobré a pak mi volala babička a říká mi: „Táta je na Tebe naštvaný.“ „A já říkám, jak naštvaný, to ani nevím.“ Tak jsem pak volala mámě a ptala jsem se jí na to a ona mi řekla, že táta je těžce proti tomu. Byla jsem z toho velmi překvapená, protože mi nic takového neřekl, když jsem jim to oznamovala, ale asi za 14 dnů jsem jela domů a byl samozřejmě v pohodě. Pochopil, že s tím už teď nic neudělá.

Už jste se vrátila plně do života, jako před operací?

Dneska jdu poprvé cvičit, takže už je to kompletní návrat do života před operací. Musím říct, že všechno bylo podle plánu, rekonvalescence probíhala naprosto ukázkově.

Blog_M_4

A jak to vypadá s dárkem pro vaši kamarádku, která vám operaci prsou věnovala?

Za odměnu chce lístky na koncert Beno Cristovala, který bude v Praze příští rok, takže jsem ráda, že se jí konečně mohu odvděčit.

Už jste si koupila nové plavky, na které jste se těšila?

Zatím ne. Ze všech mých plavek mi padnou jen dvoje, které obléknu, takže nakupovat půjdu později.

Plánujete v budoucnu nějaký další estetický zákrok?

Co mohu sama ovlivnit, jako je postava, tak na tom určitě zapracuji sama. Cvičím, zdravě jím. Ale třeba vrásky, tak ty určitě jednou přijdou, pak budu muset využit služeb plastického chirurga.

Co byste vzkázala ženám, které váhají s návštěvou u odborníka a přitom touží být krásnější?

Je to opravdu o vnitřním pocitu, o sebevědomí, které vám taková změna k lepšímu zvýší. A pokud si nejste jistá sama sebou a máte tu možnost, tak se toho nebojte. Život je příliš krátký na to, abyste říkaly, že to je zbytečný a že do toho nepůjdete. Takže do toho běžte.