Mindráky z postavy v plavkách mají i muži, říká MUDr. Pilka

„Málokterý muž otevřeně přizná, že ho občas trápí situace, kdy se má vysvléknout do plavek. Mnozí z nich se ale za svoji postavu stydí natolik, že si povalování a slunění na pláži raději odpustí,“ říká MUDr. Ján Pilka, plastický chirurg z kliniky Aesthevita.

 

Bývá tomu nejen u žen ale i u mužů – mají komplex z velkého nebo povislého břicha. Ženy mají trochu výhodu v tom, že nedostatky mohou skrýt jednodílnými plavkami, čímž ale problém neodstraní.

Hodně klientů si svůj komplex uvědomí právě v období plavkové sezóny, kdy tento problém začnou hodně řešit. Proto koncem léta vždy zaznamenáme ze strany klientů velký zájem o plastické operace.

Jak se zbavit komplexů, abyste se už netrápili z povislé kůže nebo většího bříška? 

 

Plastika břicha aneb Abdominoplastika

 

Plastika břicha neboli abdominoplastika – jedná se o rozsáhlou operaci, která se provádí v celkové anestezii a trvá přibližně dvě až tři hodiny.

 

Při abdominoplastice:

  • odstraňujeme nejen podkožní část, ale i nadbytek kůže z oblasti pod a nad pupkem,
  • řez vedeme v podbřišku a okolo pupku, ten obřízneme, kůži natáhneme směrem dolů, přebytek odstraníme,
  • na závěr pupek umístíme (vyšijeme) do správné polohy. 
  • v případě rozestoupeného břišního svalstva zároveň provedeme jeho sešití k sobě.

 

Více o abdominoplastice

 

Větší efekt? Zkombinujte abdominoplastiku s liposukcí.

Pro ještě lepší efekt bývá abdominoplastika často kombinována s liposukcí. Při ní chirurg odsaje tuková ložiska v přilehlých oblastech.

 

Liposukce – chodí na ni už i muži!

 

Zatímco dříve byla liposukce především výsadou žen, dnes tomu tak už není. Často na kliniku Aesthevita chodí na liposukci i muži, i jim totiž záleží na tom, jak vypadají.

V první řadě bych čtenářům rád objasnil, že neinvazivní liposukce neexistuje. Ti, kteří spojení neinvazivní liposukce používají vlastně klamou, protože liposukce neboli odsátí tuku je vždy invazivní a na rozdíl od jiných “zaručených metod” po ní opravdu výsledky uvidíte,“ říká MUDr. Ján Pilka, který se plastickou chirurgií zabývá přes 10 let.

Druhů liposukcí je celá řada – vibrační, ultrazvuková nebo laserová. V poslední době je ale velice oblíbená radiofrekvenční metoda zvaná BodyTite.

Klienti jí dávají přednost kvůli šetrnosti a navíc zaručujejednotné tvarování, protože dokáže lépe lokalizovat a koncentrovat energii.

 

V čem je jiná od klasické liposukce?

„Klasická liposukce ubere na objemu a silueta tak v oblečení bude vypadat skvěle. Co ale neřeší je vzhled a kvalita kůže nad odsávanou oblastí, což v plavkách neskryjete,“ dodává MUDr. Pilka.

 

Řešení převážně pro ženy – lipostransfer

 

U žen v poslední době zažívá velký boom metoda zvaná lipostransfer.

Vlastní tuk, který, při liposukci klientce odsajeme z problémových partií, speciální metodou vyčistíme pak injekčně aplikujeme do požadovaných oblastí, například do prsou, do pozadí, ale často ho používáme i jako výplň vrásek, rtů nebo na omlazení hřbetů rukou apod.,” říká MUDr. Ján Pilka. 

Více o lipostransferu zde.

 

Další komplex u žen? Povislá prsa i bříško

Ženy řeší kromě povislého břicha často i poprsí. Mnohdy mají po porodu a kojení povislá prsa a spolu s povislým břichem je dvojitý mindrák hned na světě.

Mnoho žen se tak stále více rozhoduje pro zvětšení poprsí neboli augmentace prsou silikonovými implantáty. Aby augmentace měla správný efekt, je proces správného výběru implantátu jedním z nejdůležitějších kroků a neměl by se proto uspěchat. – Podívejte se na fotky před a po zvětšení prsou.

Už delší dobu uvažujete o tom, že zamíříte na konzultaci k plastickému chirurgovi?

 

Zkuste nezávaznou konzultaci na klinice Aesthevita 

Podívejte se na kontakty kliniky Aesthevita a vyberte si způsob kontaktování (email, telefon, kontaktní formulář), který Vám bude vyhovovat.

Budeme se na Vás těšit.