Na každé části těla záleží

Pěkná postava se neobejde bez upravených paží

Stejně jako vrásky v obličeji také povadlá kůže na pažích dokáže na první pohled prozradit věk. Možná ale u této partie řešíte jiný problém – nahromaděný podkožní tuk, kvůli kterému se vyhýbáte tílkům a tričkům s krátkým rukávem. Ani jeden z těchto nedostatků nestojí za to, abyste se kvůli němu omezovala. Stačí vyhledat odborníka.

zvětšování prsou, odsávání tuku z hýždí, úpravách povislých očních víček či modelaci nosu… Celkový estetický vzhled těla ale samozřejmě závisí i na dalších partiích. O tváři jsme mluvili v předešlém článku, nyní zaostříme na paže. Pokud si ty vaše vyžadují zákrok, nejste zdaleka jediná. Portfolio plastických a estetických zákroků je na to připraveno.

 

Když paže tloustnou

Každému z nás se tuk ukládá jinde. Ovlivňuje to genetika, hormony… Když se podkožní tuk hromadí právě v oblasti paží, je poměrně komplikované se ho zbavit cvičením. Někdy pomohou diety a hubnutí, ale po něm mohou zbýt památky v podobě povolené kůže, která nezvládla zareagovat na úbytek tuku.

Jestliže marně bojujete s „tučnými“ pažemi, nejspíš bude správnou volbou liposukce. Ještě účinnější variantou je pak radiofrekvenční liposukce, která nejenže trvale a během chvilky zacvičí s tukovými zásobami, ale díky radiofrekvenční energii má také příznivý vliv na vyhlazení pokožky.

Pokud se vás týká ten případ, že tuk z paží zmizel spolu se shozenými kilogramy, ale trápí vás nevzhledně „vytahaná“ kůže, zeptejte se plastického chirurga na lifting paží. Jeho cílem je právě znovu napnout kůži tak, abyste se nestyděla za odhalené ruce.

Tuk jako bojovník proti vráskám

Odsátí tuku často udělá dvojí službu. Jednu partii zeštíhlí a další může naopak vyplnit. Pokud neplánujete zvětšení prsou nebo třeba zakulacení pozadí, lze tuk využít k omlazení rukou. Skryjí se tím vystupující žíly, které věkem se ztenčující pokožka odhaluje. Díky tomu, že jde o tělu přirozenou látku, organismus reaguje bez potíží. Zákrok lze po několika měsících opakovat podle individuální potřeby.

Léty a spokojenými klientkami prověřenou metodou je také PRP Plazma lifting. Aplikace krevní plazmy vzhled rukou posune o několik let zpět.

Místo investic do drahých krémů a zábalů, se zkuste poradit s dermatologem či plastickým chirurgem. Na osobní schůzce dokáží oba odborníci během chviličky posoudit, jaký zákrok je právě pro vás tím nejvhodnějším.