Průvodce plastickou operací

Vykročte proti proudu času. Jak? Jednoduše. FACTORA se řadí po bok nejpokročilejších radiofrekvenčních ošetření pleti s anti-aging efektem. Podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, díky čemuž pleť po zákroku vypadá svěží a mladší. Velkým benefitem je, že přenos energie přístrojem FRACTORA je mnohonásobně vyšší než u jiných radiofrekvenčních přístrojů.

  • Anestezie: lokální aplikace anestetického krému / analgosedace
  • Doba trvání operace: 30 minut
  • Rekonvalescence: 1-3 dny

S detaily procedury Vás seznámí naši odborníci

Vyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín zákroku

Během chvilky vás zbavíme nedostatků

Po zákroku chraňte kůži před přímým sluncem

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Dělají vám vrásky vrásky?

Hladký a dokonalý vzhled mladé pokožky mnoho žen pořádně docení až ve chvíli, kdy se jim objeví první vrásky. Pak se rychle začnou zajímat o to, zda a jak lze vrátit čas alespoň o pár let. Na kvalitu pleti má vliv strava, pitný režim, stres, ale samozřejmě i genetická dispozice. Někomu se vrásky vryjí do tváře už ve třiceti, na jiném je těžko hledáte ještě v padesáti.

Zázračný kolagen

Klíčem k mladistvé pleti je kolagen – bílkovina, bez které se naše pleť, vlasy, klouby a další části těla neobejdou. S přibývajícími roky ovšem organismus snižuje tvorbu kolagenu, což se postupně projeví i na pokožce. Moderní dermatologie jí ho však umí vrátit zpět.

Které části obličeje lze ošetřit

Ošetření FACTORA se nejčastěji aplikuje na čelo, tváře, nosolabiální oblasti, krk a dekolt. Tento způsob omlazení pleti zlepšuje tonus a texturu kůže. Nabízí vylepšení různých příznaků stárnutí kůže – povrchové vrásky, textura, pigmentové nepravidelnosti, cévky a zarudnutí.

CO SE DĚJE POD RUKAMA DERMATOLOGA

Jak ošetření probíhá

Pomocí speciální koncovky s množstvím mikrojehliček dodává FRACTORA do kůže vysokofrekvenční energii, přičemž kontrolovaně zahřívá podkoží a podporuje tvorbu kolagenu. Ošetření může být mírně bolestivé, záleží na individuální citlivosti pacienta.

Dermatolog během zákroku použije na ošetřované partie anestetický krém. Po ošetření tedy můžete odejít domů bez nutnosti hospitalizace.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Podráždění kůže rychle zmizí

Po dobu několika dní můžete pozorovat mírné zarudnutí a tečky po vpichu mikrojehliček. Ke zhojení stačí tvář mazat hydratačním krémem.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Za jak dlouho uvidím účinek

Částečně uvidíte účinek ošetření hned. Vyplatí se však trpělivost, protože výraznější zlepšení se dostaví zhruba po 2 týdnech. Účinek zákroku ale postupně zraje až 3 měsíce. Dá tedy říct, že po dobu čtvrt roku budete mládnout. Pro udržení co nejdelšího efektu je vhodné zákrok opakovat. Ideální je podstoupit 3 až 4 ošetření.

Sluneční záření obecně k mladšímu vzhledu pleti nepřispívá, naopak. Nicméně minimálně po dobu 3 měsíců od zákroku nevystavujte ošetřené partie přímému slunci, ani záření solária. Případně používejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

Cena radiofrekvenčního omlazení pleti FACTORA

Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s dermatologem
  • Aplikace lokálního anestetického krému
  • Samotné ošetření
Individuální

Chcete si splnit svůj sen o mladistvějším vzhledu?

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Výsledky zákroků se mohou lišit od popisu a fotografií. Reakce organismu na jakýkoliv vnější zásah, látku či materiál jsou variabilní. Výsledný efekt proto nelze i při dodržení náležité odborné péče s jistotou garantovat.

Příběhy klientů