Průvodce plastickou operací

Trčí vám uši od hlavy tak, že je nezakryjí ani rozpuštěné vlasy? Přestaňte své účesy a vzhled podřizovat odstátým uším a nechte si je pomocí jednoduché plastické operace vymodelovat. Otoplastika srovná běžné i asymetrické odstávání uší. S dětským traumatem tak skoncuje jednou provždy.

  • Anestezie: lokální
  • Doba trvání operace: 1-2 hodiny
  • Rekonvalescence: 4-6 týdnů

Na konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurg

Vyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operace

Před zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

Po zákroku odpočívejte a noste elastickou ohlávku

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Uši, které nepřitahují pozornost

Toužíte celý život po uších, které by nepřitahovaly negativní pozornost? S možnostmi moderní plastické chirurgie je můžete mít za 1 až 2 hodiny. Stejně tak rychle lze pomoci s odstátýma ušima dětem. Na klinice Aesthevita bývá nepsanou podmínkou, že dítě musí operaci samo chtít.

Jaký můžu čekat výsledek?

Základem otoplastiky je modelace, případně resekce ušní chrupavky. Před zákrokem je nezbytná konzultace, na které se dozvíte, jakého výsledku lze dosáhnout a další důležité informace. Na klinice Aesthevita se vám už na předoperační schůzce bude věnovat přímo plastický chirurg.

Těsně před operací

Jakmile se přiblíží plánovaný termín zákroku, podstoupíte předoperační vyšetření. To obnáší odběr krve a EKG. Klienti ve věku 60+ absolvují také rentgen plic, pro kuřáky je to nutnost už od 50 let.

CO SE DĚJE POD RUKAMA CHIRURGA

Co se odehrává na sále

Zákrok se provádí v lokální anestezii. Chirurg vede řez za uchem. Vymodeluje chrupavku a uši přitáhne na požadovanou vzdálenost směrem k hlavě. Uchytí je vstřebatelnými stehy. V závěru operace opatří ránu sterilním krytím a nasadí pacientovi elastickou čelenku. 

Protože je jizva umístěna za uchem, je velmi málo viditelná. U žen ji vzhledem k delším vlasům nelze zahlédnout vůbec.

 

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Začněte odpočinkem

První týden po operaci dodržujte klidový režim. K nenáročné kancelářské práci se můžete vrátit už den po operaci. Poctivě však noste zpevňující čelenku neboli elastickou ohlávku. Ta by vás měla provázet 10 až 12 dní po operaci stále. Po dobu jednoho měsíce se pak doporučuje na spaní a sport.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Zlepší zdraví, zvedne sebevědomí

Většina pacientů podstupuje plastickou operaci uší kvůli zlepšení vzhledu a odbourání určitého vizuálního handicapu. Duševní pohoda má přímý vliv na imunitu a zdraví, takže i zvýšení sebevědomí je dobrým důvodem k tomu zákrok podstoupit.

Cena plastické operace uší

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Elastická pooperační čelenka
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí
Od 20 000 Kč

Chcete si splnit svůj sen o vylepšeném vzhledu?

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Výsledky zákroků se mohou lišit od popisu a fotografií. Reakce organismu na jakýkoliv vnější zásah, látku či materiál jsou variabilní. Výsledný efekt proto nelze i při dodržení náležité odborné péče s jistotou garantovat.

Příběhy klientů