Průvodce plastickou operací

Používáte na obličej drahé krémy proti vráskám, které slibují zázraky, ale reálný výsledek vás nijak nepřesvědčil? Stejně jako kosmetika, ani plastická chirurgie neumí zastavit čas. Na rozdíl od většiny krémů ho ale zvládne o několik let vrátit, a to viditelně. Není k tomu zapotřebí žádná cizorodá látka, jen váš vlastní tuk. Už jste slyšela o plasticko-chirurgické metodě lipofilling? Je snadná, bezpečná a šetrná. Zákrok je vhodný také pro muže.

  • Anestezie: lokální
  • Doba trvání operace: 1 hodina
  • Rekonvalescence: 1-2 týdny

Na konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurg

Vyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operace

Před zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

Při rekonvalescenci dbejte pokynů lékaře, ať se rány dobře zahojí

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Nastupte do stroje času

Dbáte na pěkný účes, dáváte si záležet na tom, co máte na sobě, ale s tím hlavním nejste spokojená? Jestli se denně před zrcadlem pozastavujete nad tím, jak se na vaší tváři podepsal čas a život jako takový, trápíte se zbytečně. Moderní plastická chirurgie vám několik posledních let může vrátit během krátkého zákroku šetrnou metodou lipofilling, neboli přenosem vlastního tuku.

Jaký můžu čekat výsledek?

Je lipofilling přesně to, co byste potřebovala? Pak se neváhejte objednat na předoperační konzultaci. Na klinice Aesthevita se vám bude od první chvíle věnovat přímo plastický chirurg. Proberete s ním, jaké množství tuku a do kterých částí obličeje bude ve vašem případě vhodné aplikovat. A budete mít možnost zeptat se i na vše ostatní, co vás zajímá.

Těsně před operací

Před samotným zákrokem vás ještě čeká odběr krve. Lékař zkontroluje váš krevní obraz a krevní srážlivost.

Co se děje pod rukama chirurga

Jedinečná metoda Pure Graft

Během lipofillingu dochází k přesunu tuku z jedné části těla do oblasti obličeje. Vibrační liposukcí, po nastavení přesných parametrů kvůli zachování kvality, se odsaje malé množství tuku z vybrané partie, nejčastěji z oblasti břicha. Následně je nutné ho vyčistit.

Na klinice Aesthevita využívají uzavřenou metodu Pure Graft. Odsátý tuk při ní putuje přímo do čistících filtrů a nepřijde do styku se vzduchem. Čištění je velmi citlivou částí operace. Pokud by byl tuk čištěn nešetrnou metodou, znehodnotil by se. Důsledkem by pak bylo jeho rychlé vstřebávání a další nežádoucí jevy.

Do podkoží obličeje chirurg vyčištěný tuk aplikuje tenoučkou kanylou o průměru pouhých několik milimetrů. Nemusíte se tedy obávat žádných nevzhledných jizev. Jizvičky zůstanou téměř neviditelné.

 

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Začněte odpočinkem

Tělo přijme vlastní tuk dobře, i tak je ale bezpodmínečně nutný odpočinek. Po dobu 48 hodin od zákroku se šetřete. Poté začnou drobné otoky a zarudnutí postupně mizet.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Lipofilling je možné opakovat

Protože v obličeji používáme zvýšenou mimiku, dochází k vyššímu vstřebání aplikovaného tuku než u jiných partií těla. Míra vstřebávání je individuální. Pokud se klientovi vstřebá tuku více, je možné lipofilling pro dosažení optimálního výsledku s odstupem 3 až 6 měsíců opakovat.

Cena vyplnění vrásek vlastním tukem

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí
Od 20 000 Kč

Chcete si splnit svůj sen o mladistvějším vzhledu?

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Výsledky zákroků se mohou lišit od popisu a fotografií. Reakce organismu na jakýkoliv vnější zásah, látku či materiál jsou variabilní. Výsledný efekt proto nelze i při dodržení náležité odborné péče s jistotou garantovat.

Příběhy klientů