Vzdělání

MUDr. Ján Pilka vystudoval medicínu na Slovensku, na lékařské fakultě UK v Bratislavě, kde také skládal atestaci z plastické chirurgie. Licenci pro svoji lékařskou praxi má nejen pro Slovensko, ale také pro Českou republiku.

Členství v profesních sdruženích

MUDr. Ján Pilka je aktivním členem profesních komor a společností:

  • ČLK - Česká lékařská komora
  • SLK - Slovenská lékařská komora
  • SSPECH - Slovenská společnost plastické a estetické chirurgie
  • IPRAS - Mezinárodní konfederace pro plastickou, estetickou a rekonstrukční chirurgii
  • ESPRAS - Evropská společnost pro plastickou, estetickou a rekonstrukční chirurgii

Praxe

Do roku 2012 MUDr. Ján Pilka pracoval jako plastický chirurg v Univerzitní nemocnici v Bratislavě, na klinice plastické chirurgie. V roce 2012 se ze Slovenska přesunul do Prahy, kde začal působit jako plastický chirurg na klinice Asklepion, kde po dobou tří let získával cenné zkušenosti.

V roce 2014 MUDr. Ján Pilka odešel z kliniky Asklepion a začal se plastické chirurgii věnovat na nově založené klinice Aesthevita. V současnosti pracuje právě na této pobočce v Praze.

Kongresy a zahraniční pobyty

MUDr. Ján Pilka pravidelně navštěvuje různé zahraniční kongresy a workshopy, aby se neustále držel na špičce svého oboru. Zkušenosti a informace získával a neustále sbírá v různých zemích světa - USA, Velká Británie, Francie, Nizozemí, Belgie, Rakousko, ale i v rámci České republiky a na Slovensku.

Proč jsem si vybral plastickou chirurgii

Rád dělám lidi šťastnější. Dělá mi radost, když jsou sami se sebou spokojenější. Mám rád všechny operace, které umožňují výrazné zlepšení a díky tomu i velkou spokojenost pacienta. Nejraději však provádím operace Lipotransfer a Brow lift kvůli přirozenému efektu a použití vlastního materiálu, bez nutnosti řešit do budoucna případné hojení apod. K Aesthevitě mě přivedla snaha o vybudování kvalitní kliniky, která zodpovídá za výsledky své práce.

MUDr. Ján Pilka
Vedoucí lékař, plastický chirurg

powered by Estheticon.cz