Vzdělání

MUDr. Hana Kafková vystudova 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Poté získala atestaci I. a II. stupně z dematovenerologie a nádstavbovou atestaci z korektivní dermatologie.

MUDr. Hana Kafková získala následující osvědčení a licence:

Kurs lymfologie a manuální lymfodrenáže

Osvědčení o způsobilosti k diagnostice a léčbě žilních onemocnění v dermatovenerologii

Licence ČLK pro výkon samostatné praxe, pro výkon odborného zástupce, pro poskytování poradenských služeb dermatovenerologie

Specializovaná způsobilost lékaře z oboru dermatovenerologie

Diplom celoživotního vzdělávání lékařů

Praxe

MUDr. Hana Kafková působila jako sekundární lékařka Dermatovenerologické kliniky VFN Praha. Zkušenosti nabrala také na pozici ambulantní lékařka ve Fakultní poliklinice Karlovo náměstí a jako ambulantní lékařka polikliniky Klimentská Praha. Působila také v Centru preventivní medicíny – Prevence 2000, laserových centrech Asklepion či Medical laser centre. Ošetřovala též pacienty kožního sanatoria Achillea.

Nyní působí kromě kliniky Aesthevita ještě ve VFN Praha na cévní a lymfologické ambulanci a dermatochirurgické ambulanci. Dále také na ambulanci korektivní dermatologie Praha 9, Dermal Centre Mělník.

Proč jsem si vybrala dermatologii

Obor dermatologie jsem si zvolila, protože znalostí kůže a jejích projevů můžeme odhalit mnohá onemocnění. Kůýe nám zároveň pomáhá mnohdy odhalit i rozpoložení pacienta, jeho způsob života a přístup k němu.

MUDr. Hana Kafková
Dermatoložka