Plastický chirurg Ján Pilka „podstoupil“ Rychlou zpověď

Co je pro Vás krása? Už jste podstoupil nějaký zkrášlující zákrok? Uměl byste ještě odoperovat slepé střevo? Které lidské vlastnosti nemáte rád a co plastická chirurgie neumí? To je jen část otázek, které redaktor webu Luxury Prague Life David Budai položil šéflékaři kliniky plastické chirurgie Aesthevita MUDr. Jánu Pilkovi při natáčení Rychlé zpovědi.

Stěžejním tématem velkého rozhovoru, který si již brzy přečtete na webu www.lp-life.cz, pak byla penoplastika. Nicméně se z rozhovoru také dozvíte, že o augmentaci mají zájem, čím dál mladší dívky, samozřejmě, že až po dovršení plnoletosti a starší ženy zase podstupují modelaci prsou. Doktor Pilka to krátce shrnul: „Mladší chtějí větší, ty starší zase vyšší.“

foto_1

Na co se nejčastěji klienti, kteří mají zájem o prodloužení a zbytnění penisu, ptají při osobní konzultaci?

Doktor Pilka: Většina z nich už má načerpáno mnoho informací o samotném zákroku z internetu. V ordinaci se pak nejčastěji ptají na to, jaké komplikace mohou nastat.

Proč muži tento zákrok podstupují, je to kvůli lepšímu sexu?

Doktor Pilka: Ono to není o lepším sexu, ale řeší to vizuálně. Nejčastěji uvádějí, že se stydí. Například když chodí v plavkách, chtějí vypadat lépe. Často jsou to sportovci, kteří se pak společně koupou ve sprše, převlékají v šatnách, kabinách a nechtějí být terčem posměchu.

Víte o nějaké nové metodě, jak provádět penoplastiku. Vy používáte ke zbytnění penisu vlastní tuk?

Doktor Pilka: Kolegové ve světě určitě používají další metody, ale vzhledem k pandemické situaci neprobíhají kongresy, workshopy, kde bychom si je mohli vyzkoušet a naučit se je. Což je velká škoda.

foto_2

Svou televizní premiéru si odbyla také nová ordinace MUDr. Jána Pilky. Klinika se v únoru přestěhovala do Jankovcovy ulice v Praze 7.

foto_3

Šéflékař kliniky je velký profík nejen na operačním sále, ale i před kamerou. Rychlá zpověď byla opravdu rychlá. Kamera se ani pořádně nezahřála.