Plastická operace prsou

Zvětšení prsou vlastním tukem (Lipotransfer)

Nelpíte tolik na výrazném zvětšení poprsí jako spíš na zcela přirozeném vzhledu, plnosti a pevnosti? Metoda, která vám o 0,5 až 1 velikost zvětší ňadra a zároveň vás zbaví tuku v problémových partiích, se nazývá lipotransfer a díky kombinaci dvou zákroků v jednom nabízí úžasné možnosti modelace postavy. Výsledný efekt lze po několika měsících od operace zvýraznit opakovaným zákrokem.

Zvednutí prsou a zvětšení implantáty (Modelace s augmentací)

Moderní plastická chirurgie se soustředí na individuální potřeby klientů. Zatímco některým stačí k velké změně jednodušší zákrok, leckdy vyžaduje ideální efekt kombinaci dvou a více metod. Modelace prsou spojená s augmentací, jinými slovy zvednutí poprsí kombinované se zvětšením pomocí implantátů, je žádaným zákrokem například u žen, kterým vzalo tvar i objem dekoltu kojení.

Zvednutí prsou (Modelace, Breast lift)

Stárnutí a přirozené ochabování kůže, ale také kojení či výrazný úbytek na váze… To jsou nejčastější příčiny povislých prsou. Dodáváte svým ňadrům na objemu push-up podprsenkami, nebo raději volíte volnější oblečení, ve kterém nebudou poutat pozornost? Moderní plastická chirurgie přitom nabízí řešení, které vám vrátí ztracené sebevědomí – zvednutí a modelaci prsou formou autoaugmentace. Tato poměrně nová metoda je v ČR využívaná kvůli vyšší náročnosti pro chirurga spíše zřídka. Na klinice Aesthevita na tento zákrok máme zkušeného odborníka - MUDr. Jána Pilku.

Zmenšení prsou (Redukční mammaplastika)

Některé ženy by vám možná záviděly, vy ale dobře víte, jaké nepříjemnosti velké poprsí přináší. Na rozdíl od ostatních byste si přála, kdyby vaše ňadra byla o několik čísel menší. To, s čím dříve šlo jen těžko něco udělat, je díky moderní plastické chirurgii možné za pár hodin. Redukční mammaplastika, neboli zmenšení prsou, uleví vašemu tělu od zátěže a vám přinese lepší požitek ze sportu, oblékání a dalších aktivit, v nichž vás extrémně velká ňadra omezovala.

Zmenšení prsních dvorců

Na samotných prsou byste nic neměnila, ale nelíbí se vám tvar vašich prsních dvorců? Jednak je dán geneticky, dále se však mění v průběhu života. V mnoha případech mají zvětšení dvorců na svědomí hormonální změny v těle, kojení či stárnutí. Zkrátka přirozené procesy těla, které nemůžete ovlivnit. K roztažení prsních dvorců mají silnější dispozice také ženy s velkými ňadry. Ať už stojí za důvodem vaší nespokojenosti kterákoliv z příčin, plastická chirurgie vám k vytouženému tvaru prsních dvorců dokáže snadno a hlavně rychle pomoci.

Plastická operace vpáčených bradavek

Nejde jen o vzhled, ale také o funkci. Vpáčené bradavky ovlivňují ženské sebevědomí nejenom kvůli estetickému nedostatku, ale také proto, že mnohdy znemožňují kojení. Bradavky jsou u prsou jedním z hlavních estetických kritérií. S invertovanými, neboli vpáčenými/zatlačenými, bradavkami se ženy většinou rodí. V menší míře k tomu pak dochází během života po některých operacích prsou nebo také v důsledku zánětlivých či nádorových onemocněních. Moderní plastická chirurgie umí s tímto problémem pomoci za necelou hodinu.

Zvětšení prsou implantáty (Augmentace prsou)

Zvažujete úpravu poprsí? Pak využijte exkluzivní nabídku v neděli 17.3. nejen s konzultací, ale také 3D vizualizací zcela zdarma. Počet míst je omezen, kontaktujte nás pro více informací.

Máte pocit, že když příroda nadělovala ženám fyzické přednosti, vy jste u toho chyběla? Nikdy není pozdě to napravit. Augmentace prsů, neboli zvětšení ženských ňader silikonovými implantáty, patří k nejžádanějším výkonům estetické a plastické chirurgie. Implantáty vkládané pod velký prsní sval nebo prsní žlázu dokonale vyplní objem, který jste doteď kompenzovala push-up podprsenkami a vycpávkami.

Plastická operace obličeje

Plastická operace očních víček (Blefaroplastika), celková anestezie

Očima získáváme údajně až 80 % informací. Zhoršení zraku tedy znamená oslabení jednoho z našich nejdůležitějších smyslů. Kvalitu vidění ovlivňují mimo jiné také oční víčka. Jak stárnou, přirozeně klesají, protože kůže stejně jako jinde na těle ztrácí pružnost. Nejedná se jen o kosmetický problém, který by trápil ženy kvůli vzhledu. Plastická operace očních víček je zákrokem často vyhledávaným také muži. Ulevuje totiž unaveným a bolavým očím. Může navíc zastavit zhoršování zraku.

Plastická operace nosu (Rhinoplastika)

Nos jako skoba, orlí nos, pršák… Existuje mnoho nelichotivých pojmenování pro esteticky nedokonalé nosy. Jestli je dominantou vaší tváře velký nebo nepěkně tvarovaný nos, nemusíte zbytek života strávit jeho marným maskováním. Rhinoplastika si poradí s různými nosními nedokonalostmi. Včetně těch, které způsobí těžkosti s dýcháním. Optimální věk pro tuto operaci nastává po dosažení 18 let. Definitivní rozhodnutí chirurga o tom, zda je možné zákrok vykonat však záleží výhradně na individuálním vyšetření.

Vyplnění vrásek a tvarování obličeje vlastním tukem

Používáte na obličej drahé krémy proti vráskám, které slibují zázraky, ale reálný výsledek vás nijak nepřesvědčil? Stejně jako kosmetika, ani plastická chirurgie neumí zastavit čas. Na rozdíl od většiny krémů ho ale zvládne o několik let vrátit, a to viditelně. Není k tomu zapotřebí žádná cizorodá látka, jen váš vlastní tuk. Už jste slyšela o plasticko-chirurgické metodě lipofilling? Je snadná, bezpečná a šetrná. Zákrok je vhodný také pro muže.

Plastická operace očních víček (Blefaroplastika), lokální anestezie

Očima získáváme údajně až 80 % informací. Zhoršení zraku tedy znamená oslabení jednoho z našich nejdůležitějších smyslů. Kvalitu vidění ovlivňují mimo jiné také oční víčka. Jak stárnou, přirozeně klesají, protože kůže stejně jako jinde na těle ztrácí pružnost. Nejedná se jen o kosmetický problém, který by trápil ženy kvůli vzhledu. Plastická operace očních víček je zákrokem často vyhledávaným také muži. Ulevuje totiž unaveným a bolavým očím. Může navíc zastavit zhoršování zraku.

Zvětšení rtů vlastním tukem

Obdivujete smyslné rty hollywoodských hereček a své se radši ani nepokoušíte zvýrazňovat rtěnkou, abyste na ně neupozorňovala? Pokud vaší vytoužené vizáži chybějí jen plnější rty, nemusíte se spokojit s tím, co vám nadělila příroda. Plasticko-chirurgická metoda lipofilling dodá vašim rtům objem během krátkého zákroku a bez použití cizorodé látky. Postačí váš vlastní tuk.

Radiofrekvenční liposukce podbradku NeckTite

S nahromaděným podkožním tukem pod bradou často nezvládnou zatočit ani přísné diety. Místo, abyste se ho snažili všemožně skrývat vhodným oblečením a doplňky, se ho můžete jednou provždy zbavit, a to během pouhé hodiny. Radiofrekvenční liposukce podbradku NeckTite funguje na principu kombinace klasické podtlakové liposukce a aplikace radiofrekvenční energie (RFAL). Díky tomu je nejenom vysoce efektivní, ale také šetrná.

Plastická operace krku (Necklift)

Nevyjdete z domu bez šátku, roláku nebo jiného zakrytí krku, protože až nepříjemně upozorňuje na váš věk? Maskovací doplňky můžete klidně zahodit, od zpevněné kontury krku vás dělí jen hodinový zákrok – necklift. Plastická operace krku napne povadlou kůži a zbaví vás depresivních pocitů z viditelných známek stáří.

Lifting horního rtu (Bullhorn Lip Lift)

Příliš úzký horní ret žádné ženě příliš nelichotí. Ať už ho dostala do vínku, nebo je na vině přibývající věk a povolování pleti. Jste jednou z těchto žen? Pak vězte, že nic není ztraceno, protože moderní plastická chirurgie dokáže na vaší tváři vyčarovat mladší a smyslnější rty za necelou hodinu. Lifting horního rtu, tzv. Bullhorn Lip lift, ret pozvedne, takže se stane plnějším. Už žádné fígle s kosmetikou, plnější rty můžete mít doopravdy.

Lifting obličeje (Facelift)

Ztracená léta, alespoň tedy vizuálně, je možné vrátit zpět. Jak? Pomocí liftingu obličeje. Tento způsob omlazení nabízí hned několik způsobů, které chirurg zvolí či nakombinuje přesně tak, jak právě vaší tváři nejvíce prospěje. Obecně facelift spočívá v napnutí kůže, odstranění jejího přebytku v obličeji a v chirurgickém řešení povrchového svalově-vazivového systému (SMAS) obličeje.

Endoskopický lifting čela a obočí Endotine

Mysleli jste si, že pohaslá mladická jiskra v oku už je nenávratně pryč? Omyl. Endoskopický lifting čela a obočí Endotine vám ji za dvě hodiny umí vrátit. A nejen to. Vyhladí zároveň i vrásky na čele. Velmi efektivní zákrok moderní plastické chirurgie dělá s vizáží divy.

Chirurgické odstranění lícních tukových polštářků (Bukální lipektomie)

Buclaté tváře nikomu příliš nelichotí. Někdy jsou důsledkem celkové nadváhy, jindy genetickou dispozicí, se kterou lze jen těžko bojovat dietou. Moderní plastická chirurgie vás však tukových polštářků v lících dokáže nadobro zbavit šetrným odstraněním, které trvá necelou hodinu.

Tělo

Ultrazvuková liposukce paží VASER Lipo

Patříte k ženám, které místo většího pozadí nebo faldíků na břiše schovávají silné paže? K tomu, abyste si konečně mohla pořídit tričko s krátkým rukávem nebo dokonce tílko s tenkými ramínky, stačí jen několik týdnů. To samé platí pro muže, kteří by se tukových zásob v pažích rádi šetrně zbavili. Moderní ultrazvuková liposukce VASER Lipo za Vás tento problem hravě vyřeší.

Radiofrekvenční liposukce břicha BodyTite

Rozloučit se s nelichotivými tukovými polštáři na břiše a nechat si pod rukama profesionálů vymodelovat postavu podle svých představ můžete pomocí radiofrekvenční liposukce. Ta zbaví rizikové partie nejen nadbytečného tuku, ale také viditelně zacvičí s celulitidou. Moderní způsob liposukce se systémem BodyTite se od té klasické liší větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Ultrazvuková liposukce zad VASER Lipo

Zkoušíte cvičit, držíte diety, ale tukové faldíky na zádech nemizí? Jedním ze zaručených způsobů, jak se jich zbavit, je liposukce. S nahromaděným tukem v oblasti zad bojují muži i ženy. Těm se promítá do otlaků od těsné podprsenky a nevzhledných záhybů pod tričkem. Liposukce dokáže vymodelovat záda stejně efektivně jako jiné části těla. Tak už nebojujte, ale zvítězte.

Ultrazvuková liposukce vnitřních stehen VASER Lipo

Přes plavky zásadně nosíte šátek a oblečení si vybíráte tak, abyste zakryla svá stehna? Liposukční modelování vnitřních stehen, často spolu s vnějšími stehny, boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Ovlivňují to změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Ultrazvuková liposukce vnějších stehen VASER Lipo

Omezují vás při výběru oblečení silná stehna? Už nemusejí. Modelování vnějších stehen, často spolu s boky a hýžděmi, za pomoci liposukce, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Moderní způsob liposukce VASER Lipo vás nadchne ještě větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky ultrazvuku.

Ultrazvuková liposukce lýtek VASER Lipo

Která žena by netoužila po štíhlých nohách, za kterými se otočí nejen pánové, ale i dámy se závistí v očích? Některým ženám dojem štíhlých nohou kazí pouze silná lýtka. Místo zoufání ve zkušebních kabinkách obchodů a doma před zrcadlem, stačí jednoduchý zákrok – liposukce. Nahromaděného tuku v oblasti lýtek se tak zbavíte rychle a trvale.

Ultrazvuková liposukce kolen VASER Lipo

V oblasti kolen je nejenom složité, ale v některých případně až nemožné se tukových polštářků zbavit. Nezabírá na ně ani pravidelný sport, ani diety. Organismus má zkrátka zakódované ukládání tuku právě v téhle oblasti. „Tlustá“ kolena proto trápí často jinak i naprosto štíhlé jedince. Liposukcí lze dosáhnout během krátkého zákroku úžasných výsledků. Moderní ultrazvukovou liposukcí VASER Lipo oproti klasické metodě navíc ještě šetrněji. Nadbytečného tuku v oblasti kolen se tak zbavíte jednou provždy.

Ultrazvuková liposukce hýždí VASER Lipo

Některé ženy jsou na své plné tvary hrdé, jiné je naopak všemožně schovávají pod dlouhá trička, volné šaty… Není důvod dále skrývat své pozadí, nechte si ho vymodelovat přesně tak, jak si přejete. Zbavit se uloženého tuku není s moderní plastickou chirurgií žádná věda. Liposukce je oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale osvobodit od nadbytečného tuku v problémových partiích. Revoluční ultrazvuková liposukce VASER Lipo je navíc oproti klasické liposukci šetrnější.

Ultrazvuková liposukce boků VASER Lipo

V minulosti bývaly tvary Věstonické venuše symbolem ženskosti. Tyto doby pominuly a dnešní ideal krásy vypadá jinak. Nahromaděné tukové zásoby v určitých partiích bohužel neztratíte ani v posilovně a právě boky jsou typickým příkladem. Liposukce se stala oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale zbavit nadbytečného tuku v problémových partiích. Moderní ultrazvuková liposukce VASER Lipo účinně pomáhá tento problem vyřešit.

Ultrazvuková liposukce břicha VASER Lipo

Rozloučit se s nelichotivými tukovými polštáři na břiše a nechat si pod rukama profesionálů vymodelovat postavu podle svých představ můžete pomocí moderní ultrazvukové liposukce VASER Lipo. Nejen, že vás dokáže zbavit v rizikových partiích nadbytečného tuku, ale vedle efektu zeštíhlení dochází vlivem ultrazvuku i k okamžitému vypnutí kůže v ošetřované oblasti.

Lifting paží

Máte konečně svoji vysněnou váhu, jenže vám po dietě zbyla nehezky povislá kůže na pažích? Možná vás tento problém netrápí kvůli váhovému úbytku, ale v důsledku přirozeného stárnutí a povolování kůže… Lifting paží, plasticko-chirurgická metoda, se zaměřuje na estetické tvarování právě této části těla. Po dvouhodinovém zákroku už se opět nebudete stydět nosit trička s krátkým rukávem.

Liposukce břicha

Tukové polštáře na břiše nelichotí ženskému ani mužskému tělu. Vymodelovat postavu k obrazu svému můžete pomocí liposukce, která zbaví rizikové partie nadbytečného tuku jednou provždy. Jeho ukládání v konkrétních částech těla ovlivňují změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Vyplnění hýždí vlastním tukem (Lipotransfer)

Většina žen vás asi příliš nechápe. Zatímco ony se tuku v hýždích snaží všemožně zbavit, vy byste si naopak přála plnější pozadí. Zapomeňte na přejídání, figuru vám do ideálních tvarů zformuje plasticko-chirurgická metoda lipotransfer. Jedná se o dva zákroky v jednom - vymodelování postavy liposukcí a zvětšení hýždí vlastním tukem. Nejste v tom sama, tento zákrok je čím dál populárnější.

Liposukce boků

Plné tvary Věstonické venuše jsou možná dávným symbolem ženskosti, v dnešní době ale vypadá ideál krásy jinak. Nahromaděný tuk v oblasti boků trápí i některé muže. Liposukce se stala oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale zbavit nadbytečného tuku v problémových partiích. Jeho ukládání v konkrétních částech těla ovlivňují změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce zad

S tukovými faldy na zádech se dá částečně zatočit správnými cviky a dietou. Co když to ale nezabírá? Jeden způsob slibuje zaručené výsledky – liposukce. Nahromaděný tuk v oblasti zad si nevybírá. Bojují s ním muži i ženy. Těm se promítá do otlaků od těsné podprsenky a nevzhledných záhybů pod tričkem. Liposukce dokáže vymodelovat záda stejně efektivně jako jiné části těla. Tak už nebojujte, ale zvítězte.

Liposukce hýždí

Velikost kalhot, kterou se stydíte kamarádce při nákupech přiznat, budete moci díky liposukci odložit. Tento zákrok je snadným řešením, jak se jednou provždy zbavit nadbytečného tuku v problémových partiích. Jeho ukládání v konkrétních částech těla ovlivňují změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce vnějších stehen

Vybíráte si oblečení tak, abyste zakryla svá stehna, a přes plavky zásadně nosíte šátek? Liposukční modelování vnějších stehen, často spolu s boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Ovlivňují to změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce vnitřních stehen

Vybíráte si oblečení tak, abyste zakryla svá stehna, a přes plavky zásadně nosíte šátek? Liposukční modelování vnitřních stehen, často spolu s vnějšími stehny, boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Ovlivňují to změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce kolen

Pravidelně sportujete, diety střídáte jako ponožky a tukových polštářků na kolenou se ne a ne zbavit? Nejspíš má váš organismus zakódované ukládání tuku právě v téhle oblasti. Cvičení ani diety při těchto dispozicích obvykle nebývají moc platné. „Tlustá“ kolena trápí často jinak naprosto štíhlé jedince. Liposukcí lze dosáhnout během krátkého zákroku úžasných výsledků. Nadbytečného tuku v oblasti kolen se tak zbavíte jednou provždy.

Liposukce lýtek

Každá žena touží po štíhlých nohách, za kterými se otočí nejen pánové, ale i dámy se závistí v očích. Některým ženám dojem štíhlých nohou kazí pouze silná lýtka. Místo zoufání nad nespravedlností matky přírody se stačí objednat na liposukci. Nahromaděného tuku v oblasti lýtek se tak zbavíte rychle a trvale. Zvětšování tukových buněk v konkrétních částech těla ovlivňují změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Vyplnění lýtek vlastním tukem (Lipotransfer)

Jestli máte lýtka kost a kůže a rádi byste jim vkusně přidali na objemu, nemusíte znásobovat porce jídla ani trávit každý den v posilovně. Lipotransfer, tedy přenos vlastního tuku, umí nadělit přesně tam, kde matka příroda ve vašem případě šetřila. Zároveň je zaručen přirozený vzhled.

Radiofrekvenční liposukce zad BodyTite

Zkoušíte cvičit, držíte diety a tukové faldíky na zádech nemizí? Jedním ze zaručených způsobů, jak se jich zbavit, je liposukce. S nahromaděným tukem v oblasti zad bojují muži i ženy. Těm se promítá do otlaků od těsné podprsenky a nevzhledných záhybů pod tričkem. Liposukce dokáže vymodelovat záda stejně efektivně jako jiné části těla. Tak už nebojujte, ale zvítězte.

Radiofrekvenční liposukce kolen BodyTite

Tukových polštářků v oblasti kolen je nejenom složité, ale v některých případně až nemožné se zbavit. Nezabírá na něj ani pravidelný sport, ani diety. Zkrátka má organismus zakódované ukládání tuku právě v téhle oblasti. „Tlustá“ kolena proto trápí často jinak naprosto štíhlé jedince. Liposukcí lze dosáhnout během krátkého zákroku úžasných výsledků. Moderní radiofrekvenční liposukcí BodyTite díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL) navíc ještě šetrněji. Nadbytečného tuku v oblasti kolen se tak zbavíte jednou provždy.

Radiofrekvenční liposukce lýtek BodyTite

Dokonale tvarovaným nohám, za kterými by se otáčeli nejen muži, ale i závistivé pohledy žen, někdy chybí jen málo. Dojem jinak štíhlých nohou kazí silná lýtka. Místo zoufání ve zkušebních kabinkách obchodů a doma před zrcadlem, stačí jednoduchý zákrok – liposukce. Nahromaděného tuku v oblasti lýtek vás zbaví rychle a trvale. Moderní radiofrekvenční liposukce revoluční metodou BodyTite je navíc šetrnější a efektivně vyhlazuje také celulitidu.

Radiofrekvenční liposukce vnitřních stehen BodyTite

Limitují vás při výběru oblečení silná stehna? Už nemusejí. Liposukční modelování vnitřních stehen, často spolu s boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Moderní způsob liposukce se systémem BodyTite vás nadchne ještě větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Radiofrekvenční liposukce boků BodyTite

Ne všem se líbí křivky žen „krev a mlíko“, jak se říká. Současný ideál krásy vypadá trochu jinak. Proto se (nejen) ženy snaží ze všech sil zbavit tuku v partiích, v nichž se jim ukládá. Nahromaděný tuk v oblasti boků trápí i některé muže. Liposukce se stala oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale zbavit nadbytečného tuku v problémových partiích. Moderní radiofrekvenční liposukce revoluční metodou BodyTite je navíc šetrnější a efektivně vyhlazuje také celulitidu.

Radiofrekvenční liposukce vnějších stehen BodyTite

Limitují vás při výběru oblečení silná stehna? Už nemusejí. Liposukční modelování vnějších stehen, často spolu s boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Moderní způsob liposukce se systémem BodyTite vás nadchne ještě větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Radiofrekvenční liposukce hýždí BodyTite

Některé ženy jsou na své plné tvary hrdé, jiné je všemožně schovávají pod dlouhá trička, volné šaty… Není důvod dále skrývat své pozadí, nechte si ho vymodelovat přesně tak, jak si přejete. Zbavit se uloženého tuku není s moderní plastickou chirurgií žádná věda. Liposukce je oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale osvobodit od nadbytečného tuku v problémových partiích. Moderní radiofrekvenční liposukce revoluční metodou BodyTite je navíc šetrnější a efektivně vyhlazuje také celulitidu.

Radiofrekvenční liposukce paží BodyTite

Patříte k ženám, které místo většího pozadí nebo faldíků na břiše schovávají silné paže? K tomu, abyste si konečně mohla pořídit tričko s krátkým rukávem nebo dokonce tílko s tenkými ramínky, stačí jen několik týdnů. To samé platí pro muže, kteří by se tukových zásob v pažích rádi šetrně zbavili. Moderní liposukce se systémem BodyTite se od té klasické liší větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Liposukce paží

Patříte k ženám, které místo většího pozadí nebo faldíků na břiše schovávají silné paže? K tomu, abyste si konečně mohla pořídit tričko s krátkým rukávem nebo dokonce tílko s tenkými ramínky, stačí jen několik týdnů. To samé platí pro muže, kteří by se tukových zásob v pažích rádi šetrně zbavili. Liposukce tento problém vyřeší raz dva a nadobro.

Lifting stehen (Thigh lift)

Dřeli jste kvůli své vysněné váze a teď vám kazí radost povislá kůže, která zbyla po shozených kilogramech? Možná vás tento problém netrápí kvůli váhovému úbytku, ale v důsledku přirozeného stárnutí a povolování kůže… Lifting stehen, plasticko-chirurgická metoda, se zaměřuje na estetické tvarování právě této části těla. Po dvouhodinovém zákroku už se opět nebudete stydět obléknout kraťasy či krátkou sukni.

Estetická úprava rukou vlastním tukem

Navzdory drahým krémům na obličej, mohou na první pohled prozradit váš věk ruce. Vlivem stárnutí na hřbetu rukou ubývá tuk a kůže se ztenčuje. Dochází tím k nehezkému vystupování šlach a žil. Plasticko-chirurgická metoda lipotransfer zvládne omladit ruce za hodinu o několik let, a to pomocí vašeho vlastního tuku.

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem

Estetický vzhled intimních partií je pro naši přirozenou sebedůvěru stejně důležitý jako to, abychom si připadali dobře navenek. Nenadělila vám příroda přesně to, co byste si představovali? Stydíte se svléknout před partnerem? Možná vás od tohoto problému dokáže osvobodit úprava velkých stydkých pysků. Metodou lipotransfer, tedy přenosem vlastního tuku, jde o velmi šetrný zákrok, který trvá pouhou hodinu.

Plastická operace břicha (Abdominoplastika)

Možná jste shodili několik desítek kilo, možná máte za sebou těhotenství, nebo se třeba ve vašem případě spojil úbytek hmotnosti s věkem povolující se kůží. Ať vám z jakéhokoliv důvodu vzniknul na břiše nevzhledný kožní převis, není důvod se jím dál nechat omezovat v oblékání apod. Abdominoplastika, neboli plastická operace břicha, vás nadbytečné kůže zbaví zhruba za dvě hodiny.

Plastická operace malých stydkých pysků (Labioplastika)

Naše sebevědomí neovlivňují zdaleka jen ty části těla, které jsou běžně vidět na první pohled. Na naší sebedůvěře se významně podílí také vzhled intimních partií. Změnil se po porodech tvar vašich malých stydkých pysků? Nejste s ním spokojená odjakživa? Plastická chirurgie vás tohoto diskomfortu dokáže zbavit jednou provždy. Labioplastiku je možné provést ženám po dosažení 18 let.

Lifting hýždí (Buttock lift)

Výrazný úbytek hmotnosti nepřináší jen úlevu organismu a lepší pocit při pohledu do zrcadla. Často je spojen s povislou kůží, která po shozených kilech zůstane. Možná vás tento problém netrápí kvůli váhovému úbytku, ale v důsledku přirozeného stárnutí a povolování kůže… Lifting hýždí, plasticko-chirurgická metoda, se zaměřuje na estetické tvarování právě této části těla. Po dvouhodinovém zákroku budete opět připraveni na další letní sezónu v plavkách.

Muži

Zvětšení a zbytnění penisu (Penoplastika)

O problémech v intimních partiích se většinou stydíme mluvit. Předstírání, že neexistují, bohužel nic nevyřeší. Vnitřně nás deptají dál. Jestli vás trápí velikost penisu – ať už z objektivních, nebo subjektivních důvodů, vězte, že moderní plastická chirurgie zná zákrok, který vám může pomoci. Penoplastika se provádí metodou lipotrasfer, tedy přenosem vlastního tuku, a dokáže vaše přirození prodloužit asi o 1,5 až 4 cm.

Obřízka (Circumcize)

Řešíte každý den při mytí intimních partií problém, o kterém se stydíte s kýmkoliv mluvit? Možná je řešením obřízka – malý chirurgický zákrok, který řeší fyzické i estetické hledisko mužského přirození. Tzv. fimóza, tedy zúžení předkožky, představuje omezení při každodenní hygieně, což může vést k zánětům a dalším zdravotním nepříjemnostem, které se dotýkají nejen mužova sebevědomí, ale také jeho sexuálního života. Při obřízce je z penisu částečně, nebo úplně odstraněna předkožka neboli kožní řasa. Ačkoliv se řada mužů obřízky obává, jedná se o snadný a rychlý zákrok, který pacientovi přináší nejeden benefit.

Radiofrekvenční liposukce mužských prsou BodyTite

Zvětšená prsa řadě mužů ubírají na sebevědomí. Příčinou zvětšení bývá buď nerovnováha estrogenu a testosteronu v těle způsobující růst prsní žlázy (gynekomastie), nebo nahromaděný podkožní tuk. V obou případech chirurg využívá liposukci, případně v kombinaci s dalším zákrokem, k opětovnému zmenšení mužských prsou. Moderní radiofrekvenční liposukcí BodyTite je díky propojení s radiofrekvenční energií (RFAL) navíc ještě šetrnější. Nadbytečného tuku v oblasti prsou se tak zbavíte jednou provždy.

Liposukce mužských prsou

Zvětšená prsa muži na sebevědomí zrovna nepřidají. Příčinou bývá buď nerovnováha estrogenu a testosteronu v těle způsobující růst prsní žlázy (gynekomastie), nebo nahromaděný podkožní tuk. V obou případech chirurg využívá liposukci, případně v kombinaci s dalším zákrokem, k opětovnému zmenšení mužských prsou.

Plastická operace mužských prsou (Gynekomastie)

Zvětšená prsa dokáží nepříjemně shodit muži sebevědomí. Kromě nahromaděného podkožního tuku bývá příčinou nerovnováha estrogenu a testosteronu v těle, což způsobuje zduření prsní žlázy (gynekomastii). Moderní plastická chirurgie vás však tohoto nedostatku dokáže zbavit během necelých dvou hodin.

Dermatologie

Odstranění vrásek botulotoxinem

Žádná emoce se neobejde bez více či méně výrazné mimiky. Spolu s ochabnutím pleti pak po letech vznikají ve tváři stopy v podobě mimických vrásek. A protože i kvalitní make-upy jsou většinou na vrásky krátké, nabízí se spolehlivější pomocník – botulotoxin. Po jeho aplikaci vás vrásky přestanou obtěžovat i po odlíčení. Jeho aplikace je velmi rychlá, šetrná a lze ji v případě potřeby opakovat.

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

Rychle a efektivně – tak působí aplikovaná kyselina hyaluronová v pokožce. Vzhledově vás tím posune o několik let zpátky za pouhou půlhodinu. Obnoví ztracený objem, čímž vyplní povrchové i hlubší vrásky. Co říkáte? Nezní to jako hudba přesně pro vaše uši?

PRP – Plazma lifting (Platelet Rich Plasma)

Krevní plazmu lze nazvat jako dermatologický zázrak. Vypíná a projasňuje pokožku, regeneruje, vyhlazuje strie a jizvy, účinně pomáhá také při vypadávání vlasů… Jde o mnohostranného pomocníka, který v rámci zákroku plazma lifting může vyřešit i váš problém s ochablou pletí nebo jinými kosmetickými nedostatky.

Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Dostává vás nadměrné pocení (hyperhidróza) každou chvíli do trapných situací? Mokré kruhy v podpaží, vlhké dlaně ani propocené ponožky nikomu na sebevědomí nepřidají. Přestože pocení patří k přirozeným a zdravým procesům lidského organismu, na místech se zvýšenou činností potních žláz ho lze účinně eliminovat. Dermatologie k tomu používá botulotoxin.