Muži

Obřízka (Circumcize)

Řešíte každý den při mytí intimních partií problém, o kterém se stydíte s kýmkoliv mluvit? Možná je řešením obřízka – malý chirurgický zákrok, který řeší fyzické i estetické hledisko mužského přirození. Tzv. fimóza, tedy zúžení předkožky, představuje omezení při každodenní hygieně, což může vést k zánětům a dalším zdravotním nepříjemnostem, které se dotýkají nejen mužova sebevědomí, ale také jeho sexuálního života. Při obřízce je z penisu částečně, nebo úplně odstraněna předkožka neboli kožní řasa. Ačkoliv se řada mužů obřízky obává, jedná se o snadný a rychlý zákrok, který pacientovi přináší nejeden benefit.

Zvětšení a zbytnění penisu (Penoplastika)

O problémech v intimních partiích se většinou stydíme mluvit. Předstírání, že neexistují, bohužel nic nevyřeší. Vnitřně nás deptají dál. Jestli vás trápí velikost penisu – ať už z objektivních, nebo subjektivních důvodů, vězte, že moderní plastická chirurgie zná zákrok, který vám může pomoci. Penoplastika se provádí metodou lipotrasfer, tedy přenosem vlastního tuku, a dokáže vaše přirození prodloužit asi o 1,5 až 4 cm.

Radiofrekvenční liposukce mužských prsou BodyTite

Zvětšená prsa řadě mužů ubírají na sebevědomí. Příčinou zvětšení bývá buď nerovnováha estrogenu a testosteronu v těle způsobující růst prsní žlázy (gynekomastie), nebo nahromaděný podkožní tuk. V obou případech chirurg využívá liposukci, případně v kombinaci s dalším zákrokem, k opětovnému zmenšení mužských prsou. Moderní radiofrekvenční liposukcí BodyTite je díky propojení s radiofrekvenční energií (RFAL) navíc ještě šetrnější. Nadbytečného tuku v oblasti prsou se tak zbavíte jednou provždy.

Liposukce mužských prsou

Zvětšená prsa muži na sebevědomí zrovna nepřidají. Příčinou bývá buď nerovnováha estrogenu a testosteronu v těle způsobující růst prsní žlázy (gynekomastie), nebo nahromaděný podkožní tuk. V obou případech chirurg využívá liposukci, případně v kombinaci s dalším zákrokem, k opětovnému zmenšení mužských prsou.

Plastická operace mužských prsou (Gynekomastie)

Zvětšená prsa dokáží nepříjemně shodit muži sebevědomí. Kromě nahromaděného podkožního tuku bývá příčinou nerovnováha estrogenu a testosteronu v těle, což způsobuje zduření prsní žlázy (gynekomastii). Moderní plastická chirurgie vás však tohoto nedostatku dokáže zbavit během necelých dvou hodin.