Plastická operace obličeje

Plastická operace očních víček (Blefaroplastika), celková anestezie

Očima získáváme údajně až 80 % informací. Zhoršení zraku tedy znamená oslabení jednoho z našich nejdůležitějších smyslů. Kvalitu vidění ovlivňují mimo jiné také oční víčka. Jak stárnou, přirozeně klesají, protože kůže stejně jako jinde na těle ztrácí pružnost. Nejedná se jen o kosmetický problém, který by trápil ženy kvůli vzhledu. Plastická operace očních víček je zákrokem často vyhledávaným také muži. Ulevuje totiž unaveným a bolavým očím. Může navíc zastavit zhoršování zraku.

Plastická operace nosu (Rhinoplastika)

Nos jako skoba, orlí nos, pršák… Existuje mnoho nelichotivých pojmenování pro esteticky nedokonalé nosy. Jestli je dominantou vaší tváře velký nebo nepěkně tvarovaný nos, nemusíte zbytek života strávit jeho marným maskováním. Rhinoplastika si poradí s různými nosními nedokonalostmi. Včetně těch, které způsobí těžkosti s dýcháním. Optimální věk pro tuto operaci nastává po dosažení 18 let. Definitivní rozhodnutí chirurga o tom, zda je možné zákrok vykonat však záleží výhradně na individuálním vyšetření.

Plastická operace očních víček (Blefaroplastika), lokální anestezie

Očima získáváme údajně až 80 % informací. Zhoršení zraku tedy znamená oslabení jednoho z našich nejdůležitějších smyslů. Kvalitu vidění ovlivňují mimo jiné také oční víčka. Jak stárnou, přirozeně klesají, protože kůže stejně jako jinde na těle ztrácí pružnost. Nejedná se jen o kosmetický problém, který by trápil ženy kvůli vzhledu. Plastická operace očních víček je zákrokem často vyhledávaným také muži. Ulevuje totiž unaveným a bolavým očím. Může navíc zastavit zhoršování zraku.

Vyplnění vrásek a tvarování obličeje vlastním tukem

Používáte na obličej drahé krémy proti vráskám, které slibují zázraky, ale reálný výsledek vás nijak nepřesvědčil? Stejně jako kosmetika, ani plastická chirurgie neumí zastavit čas. Na rozdíl od většiny krémů ho ale zvládne o několik let vrátit, a to viditelně. Není k tomu zapotřebí žádná cizorodá látka, jen váš vlastní tuk. Už jste slyšela o plasticko-chirurgické metodě lipofilling? Je snadná, bezpečná a šetrná. Zákrok je vhodný také pro muže.

Plastická operace krku (Necklift)

Nevyjdete z domu bez šátku, roláku nebo jiného zakrytí krku, protože až nepříjemně upozorňuje na váš věk? Maskovací doplňky můžete klidně zahodit, od zpevněné kontury krku vás dělí jen hodinový zákrok – necklift. Plastická operace krku napne povadlou kůži a zbaví vás depresivních pocitů z viditelných známek stáří.

Radiofrekvenční liposukce podbradku NeckTite

S nahromaděným podkožním tukem pod bradou často nezvládnou zatočit ani přísné diety. Místo, abyste se ho snažili všemožně skrývat vhodným oblečením a doplňky, se ho můžete jednou provždy zbavit, a to během pouhé hodiny. Radiofrekvenční liposukce podbradku NeckTite funguje na principu kombinace klasické podtlakové liposukce a aplikace radiofrekvenční energie (RFAL). Díky tomu je nejenom vysoce efektivní, ale také šetrná.

Zvětšení rtů vlastním tukem

Obdivujete smyslné rty hollywoodských hereček a své se radši ani nepokoušíte zvýrazňovat rtěnkou, abyste na ně neupozorňovala? Pokud vaší vytoužené vizáži chybějí jen plnější rty, nemusíte se spokojit s tím, co vám nadělila příroda. Plasticko-chirurgická metoda lipofilling dodá vašim rtům objem během krátkého zákroku a bez použití cizorodé látky. Postačí váš vlastní tuk.

Endoskopický lifting čela a obočí Endotine

Mysleli jste si, že pohaslá mladická jiskra v oku už je nenávratně pryč? Omyl. Endoskopický lifting čela a obočí Endotine vám ji za dvě hodiny umí vrátit. A nejen to. Vyhladí zároveň i vrásky na čele. Velmi efektivní zákrok moderní plastické chirurgie dělá s vizáží divy.

Lifting obličeje (Facelift)

Ztracená léta, alespoň tedy vizuálně, je možné vrátit zpět. Jak? Pomocí liftingu obličeje. Tento způsob omlazení nabízí hned několik způsobů, které chirurg zvolí či nakombinuje přesně tak, jak právě vaší tváři nejvíce prospěje. Obecně facelift spočívá v napnutí kůže, odstranění jejího přebytku v obličeji a v chirurgickém řešení povrchového svalově-vazivového systému (SMAS) obličeje.

Lifting horního rtu (Bullhorn Lip Lift)

Příliš úzký horní ret žádné ženě příliš nelichotí. Ať už ho dostala do vínku, nebo je na vině přibývající věk a povolování pleti. Jste jednou z těchto žen? Pak vězte, že nic není ztraceno, protože moderní plastická chirurgie dokáže na vaší tváři vyčarovat mladší a smyslnější rty za necelou hodinu. Lifting horního rtu, tzv. Bullhorn Lip lift, ret pozvedne, takže se stane plnějším. Už žádné fígle s kosmetikou, plnější rty můžete mít doopravdy.

Chirurgické odstranění lícních tukových polštářků (Bukální lipektomie)

Buclaté tváře nikomu příliš nelichotí. Někdy jsou důsledkem celkové nadváhy, jindy genetickou dispozicí, se kterou lze jen těžko bojovat dietou. Moderní plastická chirurgie vás však tukových polštářků v lících dokáže nadobro zbavit šetrným odstraněním, které trvá necelou hodinu.