Tělo

Ultrazvuková liposukce paží VASER Lipo

Patříte k ženám, které místo většího pozadí nebo faldíků na břiše schovávají silné paže? K tomu, abyste si konečně mohla pořídit tričko s krátkým rukávem nebo dokonce tílko s tenkými ramínky, stačí jen několik týdnů. To samé platí pro muže, kteří by se tukových zásob v pažích rádi šetrně zbavili. Moderní ultrazvuková liposukce VASER Lipo za Vás tento problem hravě vyřeší.

Radiofrekvenční liposukce břicha BodyTite

Rozloučit se s nelichotivými tukovými polštáři na břiše a nechat si pod rukama profesionálů vymodelovat postavu podle svých představ můžete pomocí radiofrekvenční liposukce. Ta zbaví rizikové partie nejen nadbytečného tuku, ale také viditelně zacvičí s celulitidou. Moderní způsob liposukce se systémem BodyTite se od té klasické liší větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Ultrazvuková liposukce zad VASER Lipo

Zkoušíte cvičit, držíte diety, ale tukové faldíky na zádech nemizí? Jedním ze zaručených způsobů, jak se jich zbavit, je liposukce. S nahromaděným tukem v oblasti zad bojují muži i ženy. Těm se promítá do otlaků od těsné podprsenky a nevzhledných záhybů pod tričkem. Liposukce dokáže vymodelovat záda stejně efektivně jako jiné části těla. Tak už nebojujte, ale zvítězte.

Ultrazvuková liposukce vnitřních stehen VASER Lipo

Přes plavky zásadně nosíte šátek a oblečení si vybíráte tak, abyste zakryla svá stehna? Liposukční modelování vnitřních stehen, často spolu s vnějšími stehny, boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Ovlivňují to změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Ultrazvuková liposukce vnějších stehen VASER Lipo

Omezují vás při výběru oblečení silná stehna? Už nemusejí. Modelování vnějších stehen, často spolu s boky a hýžděmi, za pomoci liposukce, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Moderní způsob liposukce VASER Lipo vás nadchne ještě větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky ultrazvuku.

Ultrazvuková liposukce lýtek VASER Lipo

Která žena by netoužila po štíhlých nohách, za kterými se otočí nejen pánové, ale i dámy se závistí v očích? Některým ženám dojem štíhlých nohou kazí pouze silná lýtka. Místo zoufání ve zkušebních kabinkách obchodů a doma před zrcadlem, stačí jednoduchý zákrok – liposukce. Nahromaděného tuku v oblasti lýtek se tak zbavíte rychle a trvale.

Ultrazvuková liposukce kolen VASER Lipo

V oblasti kolen je nejenom složité, ale v některých případně až nemožné se tukových polštářků zbavit. Nezabírá na ně ani pravidelný sport, ani diety. Organismus má zkrátka zakódované ukládání tuku právě v téhle oblasti. „Tlustá“ kolena proto trápí často jinak i naprosto štíhlé jedince. Liposukcí lze dosáhnout během krátkého zákroku úžasných výsledků. Moderní ultrazvukovou liposukcí VASER Lipo oproti klasické metodě navíc ještě šetrněji. Nadbytečného tuku v oblasti kolen se tak zbavíte jednou provždy.

Ultrazvuková liposukce boků VASER Lipo

V minulosti bývaly tvary Věstonické venuše symbolem ženskosti. Tyto doby pominuly a dnešní ideal krásy vypadá jinak. Nahromaděné tukové zásoby v určitých partiích bohužel neztratíte ani v posilovně a právě boky jsou typickým příkladem. Liposukce se stala oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale zbavit nadbytečného tuku v problémových partiích. Moderní ultrazvuková liposukce VASER Lipo účinně pomáhá tento problem vyřešit.

Ultrazvuková liposukce břicha VASER Lipo

Rozloučit se s nelichotivými tukovými polštáři na břiše a nechat si pod rukama profesionálů vymodelovat postavu podle svých představ můžete pomocí moderní ultrazvukové liposukce VASER Lipo. Nejen, že vás dokáže zbavit v rizikových partiích nadbytečného tuku, ale vedle efektu zeštíhlení dochází vlivem ultrazvuku i k okamžitému vypnutí kůže v ošetřované oblasti.

Ultrazvuková liposukce hýždí VASER Lipo

Některé ženy jsou na své plné tvary hrdé, jiné je naopak všemožně schovávají pod dlouhá trička, volné šaty… Není důvod dále skrývat své pozadí, nechte si ho vymodelovat přesně tak, jak si přejete. Zbavit se uloženého tuku není s moderní plastickou chirurgií žádná věda. Liposukce je oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale osvobodit od nadbytečného tuku v problémových partiích. Revoluční ultrazvuková liposukce VASER Lipo je navíc oproti klasické liposukci šetrnější.

Vyplnění hýždí vlastním tukem (Lipotransfer)

Většina žen vás asi příliš nechápe. Zatímco ony se tuku v hýždích snaží všemožně zbavit, vy byste si naopak přála plnější pozadí. Zapomeňte na přejídání, figuru vám do ideálních tvarů zformuje plasticko-chirurgická metoda lipotransfer. Jedná se o dva zákroky v jednom - vymodelování postavy liposukcí a zvětšení hýždí vlastním tukem. Nejste v tom sama, tento zákrok je čím dál populárnější.

Lifting paží

Máte konečně svoji vysněnou váhu, jenže vám po dietě zbyla nehezky povislá kůže na pažích? Možná vás tento problém netrápí kvůli váhovému úbytku, ale v důsledku přirozeného stárnutí a povolování kůže… Lifting paží, plasticko-chirurgická metoda, se zaměřuje na estetické tvarování právě této části těla. Po dvouhodinovém zákroku už se opět nebudete stydět nosit trička s krátkým rukávem.

Liposukce břicha

Tukové polštáře na břiše nelichotí ženskému ani mužskému tělu. Vymodelovat postavu k obrazu svému můžete pomocí liposukce, která zbaví rizikové partie nadbytečného tuku jednou provždy. Jeho ukládání v konkrétních částech těla ovlivňují změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce boků

Plné tvary Věstonické venuše jsou možná dávným symbolem ženskosti, v dnešní době ale vypadá ideál krásy jinak. Nahromaděný tuk v oblasti boků trápí i některé muže. Liposukce se stala oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale zbavit nadbytečného tuku v problémových partiích. Jeho ukládání v konkrétních částech těla ovlivňují změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce zad

S tukovými faldy na zádech se dá částečně zatočit správnými cviky a dietou. Co když to ale nezabírá? Jeden způsob slibuje zaručené výsledky – liposukce. Nahromaděný tuk v oblasti zad si nevybírá. Bojují s ním muži i ženy. Těm se promítá do otlaků od těsné podprsenky a nevzhledných záhybů pod tričkem. Liposukce dokáže vymodelovat záda stejně efektivně jako jiné části těla. Tak už nebojujte, ale zvítězte.

Liposukce hýždí

Velikost kalhot, kterou se stydíte kamarádce při nákupech přiznat, budete moci díky liposukci odložit. Tento zákrok je snadným řešením, jak se jednou provždy zbavit nadbytečného tuku v problémových partiích. Jeho ukládání v konkrétních částech těla ovlivňují změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce vnitřních stehen

Vybíráte si oblečení tak, abyste zakryla svá stehna, a přes plavky zásadně nosíte šátek? Liposukční modelování vnitřních stehen, často spolu s vnějšími stehny, boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Ovlivňují to změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce vnějších stehen

Vybíráte si oblečení tak, abyste zakryla svá stehna, a přes plavky zásadně nosíte šátek? Liposukční modelování vnějších stehen, často spolu s boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Ovlivňují to změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Liposukce kolen

Pravidelně sportujete, diety střídáte jako ponožky a tukových polštářků na kolenou se ne a ne zbavit? Nejspíš má váš organismus zakódované ukládání tuku právě v téhle oblasti. Cvičení ani diety při těchto dispozicích obvykle nebývají moc platné. „Tlustá“ kolena trápí často jinak naprosto štíhlé jedince. Liposukcí lze dosáhnout během krátkého zákroku úžasných výsledků. Nadbytečného tuku v oblasti kolen se tak zbavíte jednou provždy.

Liposukce lýtek

Každá žena touží po štíhlých nohách, za kterými se otočí nejen pánové, ale i dámy se závistí v očích. Některým ženám dojem štíhlých nohou kazí pouze silná lýtka. Místo zoufání nad nespravedlností matky přírody se stačí objednat na liposukci. Nahromaděného tuku v oblasti lýtek se tak zbavíte rychle a trvale. Zvětšování tukových buněk v konkrétních částech těla ovlivňují změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Vyplnění lýtek vlastním tukem (Lipotransfer)

Jestli máte lýtka kost a kůže a rádi byste jim vkusně přidali na objemu, nemusíte znásobovat porce jídla ani trávit každý den v posilovně. Lipotransfer, tedy přenos vlastního tuku, umí nadělit přesně tam, kde matka příroda ve vašem případě šetřila. Zároveň je zaručen přirozený vzhled.

Radiofrekvenční liposukce zad BodyTite

Zkoušíte cvičit, držíte diety a tukové faldíky na zádech nemizí? Jedním ze zaručených způsobů, jak se jich zbavit, je liposukce. S nahromaděným tukem v oblasti zad bojují muži i ženy. Těm se promítá do otlaků od těsné podprsenky a nevzhledných záhybů pod tričkem. Liposukce dokáže vymodelovat záda stejně efektivně jako jiné části těla. Tak už nebojujte, ale zvítězte.

Radiofrekvenční liposukce kolen BodyTite

Tukových polštářků v oblasti kolen je nejenom složité, ale v některých případně až nemožné se zbavit. Nezabírá na něj ani pravidelný sport, ani diety. Zkrátka má organismus zakódované ukládání tuku právě v téhle oblasti. „Tlustá“ kolena proto trápí často jinak naprosto štíhlé jedince. Liposukcí lze dosáhnout během krátkého zákroku úžasných výsledků. Moderní radiofrekvenční liposukcí BodyTite díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL) navíc ještě šetrněji. Nadbytečného tuku v oblasti kolen se tak zbavíte jednou provždy.

Radiofrekvenční liposukce lýtek BodyTite

Dokonale tvarovaným nohám, za kterými by se otáčeli nejen muži, ale i závistivé pohledy žen, někdy chybí jen málo. Dojem jinak štíhlých nohou kazí silná lýtka. Místo zoufání ve zkušebních kabinkách obchodů a doma před zrcadlem, stačí jednoduchý zákrok – liposukce. Nahromaděného tuku v oblasti lýtek vás zbaví rychle a trvale. Moderní radiofrekvenční liposukce revoluční metodou BodyTite je navíc šetrnější a efektivně vyhlazuje také celulitidu.

Radiofrekvenční liposukce vnitřních stehen BodyTite

Limitují vás při výběru oblečení silná stehna? Už nemusejí. Liposukční modelování vnitřních stehen, často spolu s boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Moderní způsob liposukce se systémem BodyTite vás nadchne ještě větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Radiofrekvenční liposukce hýždí BodyTite

Některé ženy jsou na své plné tvary hrdé, jiné je všemožně schovávají pod dlouhá trička, volné šaty… Není důvod dále skrývat své pozadí, nechte si ho vymodelovat přesně tak, jak si přejete. Zbavit se uloženého tuku není s moderní plastickou chirurgií žádná věda. Liposukce je oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale osvobodit od nadbytečného tuku v problémových partiích. Moderní radiofrekvenční liposukce revoluční metodou BodyTite je navíc šetrnější a efektivně vyhlazuje také celulitidu.

Radiofrekvenční liposukce boků BodyTite

Ne všem se líbí křivky žen „krev a mlíko“, jak se říká. Současný ideál krásy vypadá trochu jinak. Proto se (nejen) ženy snaží ze všech sil zbavit tuku v partiích, v nichž se jim ukládá. Nahromaděný tuk v oblasti boků trápí i některé muže. Liposukce se stala oblíbeným a dostupným způsobem, jak se trvale zbavit nadbytečného tuku v problémových partiích. Moderní radiofrekvenční liposukce revoluční metodou BodyTite je navíc šetrnější a efektivně vyhlazuje také celulitidu.

Radiofrekvenční liposukce vnějších stehen BodyTite

Limitují vás při výběru oblečení silná stehna? Už nemusejí. Liposukční modelování vnějších stehen, často spolu s boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Moderní způsob liposukce se systémem BodyTite vás nadchne ještě větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Radiofrekvenční liposukce paží BodyTite

Patříte k ženám, které místo většího pozadí nebo faldíků na břiše schovávají silné paže? K tomu, abyste si konečně mohla pořídit tričko s krátkým rukávem nebo dokonce tílko s tenkými ramínky, stačí jen několik týdnů. To samé platí pro muže, kteří by se tukových zásob v pažích rádi šetrně zbavili. Moderní liposukce se systémem BodyTite se od té klasické liší větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Liposukce paží

Patříte k ženám, které místo většího pozadí nebo faldíků na břiše schovávají silné paže? K tomu, abyste si konečně mohla pořídit tričko s krátkým rukávem nebo dokonce tílko s tenkými ramínky, stačí jen několik týdnů. To samé platí pro muže, kteří by se tukových zásob v pažích rádi šetrně zbavili. Liposukce tento problém vyřeší raz dva a nadobro.

Lifting stehen (Thigh lift)

Dřeli jste kvůli své vysněné váze a teď vám kazí radost povislá kůže, která zbyla po shozených kilogramech? Možná vás tento problém netrápí kvůli váhovému úbytku, ale v důsledku přirozeného stárnutí a povolování kůže… Lifting stehen, plasticko-chirurgická metoda, se zaměřuje na estetické tvarování právě této části těla. Po dvouhodinovém zákroku už se opět nebudete stydět obléknout kraťasy či krátkou sukni.

Estetická úprava rukou vlastním tukem

Navzdory drahým krémům na obličej, mohou na první pohled prozradit váš věk ruce. Vlivem stárnutí na hřbetu rukou ubývá tuk a kůže se ztenčuje. Dochází tím k nehezkému vystupování šlach a žil. Plasticko-chirurgická metoda lipotransfer zvládne omladit ruce za hodinu o několik let, a to pomocí vašeho vlastního tuku.

Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem

Estetický vzhled intimních partií je pro naši přirozenou sebedůvěru stejně důležitý jako to, abychom si připadali dobře navenek. Nenadělila vám příroda přesně to, co byste si představovali? Stydíte se svléknout před partnerem? Možná vás od tohoto problému dokáže osvobodit úprava velkých stydkých pysků. Metodou lipotransfer, tedy přenosem vlastního tuku, jde o velmi šetrný zákrok, který trvá pouhou hodinu.

Lifting hýždí (Buttock lift)

Výrazný úbytek hmotnosti nepřináší jen úlevu organismu a lepší pocit při pohledu do zrcadla. Často je spojen s povislou kůží, která po shozených kilech zůstane. Možná vás tento problém netrápí kvůli váhovému úbytku, ale v důsledku přirozeného stárnutí a povolování kůže… Lifting hýždí, plasticko-chirurgická metoda, se zaměřuje na estetické tvarování právě této části těla. Po dvouhodinovém zákroku budete opět připraveni na další letní sezónu v plavkách.

Plastická operace břicha (Abdominoplastika)

Možná jste shodili několik desítek kilo, možná máte za sebou těhotenství, nebo se třeba ve vašem případě spojil úbytek hmotnosti s věkem povolující se kůží. Ať vám z jakéhokoliv důvodu vzniknul na břiše nevzhledný kožní převis, není důvod se jím dál nechat omezovat v oblékání apod. Abdominoplastika, neboli plastická operace břicha, vás nadbytečné kůže zbaví zhruba za dvě hodiny.

Plastická operace malých stydkých pysků (Labioplastika)

Naše sebevědomí neovlivňují zdaleka jen ty části těla, které jsou běžně vidět na první pohled. Na naší sebedůvěře se významně podílí také vzhled intimních partií. Změnil se po porodech tvar vašich malých stydkých pysků? Nejste s ním spokojená odjakživa? Plastická chirurgie vás tohoto diskomfortu dokáže zbavit jednou provždy. Labioplastiku je možné provést ženám po dosažení 18 let.