Výherkyně televizní soutěže darovala svou cenu kamarádce

Servírka Markéta (24) z Prahy je soutěživý typ. Navíc má poslední dobou štěstí, dvakrát za sebou vyhrála vstupenky na festival. Když v pořadu Top Star na Primě vyhlásili soutěž o plastickou operaci zvětšení prsou, nezaváhala ani na okamžik. Deset let poslouchá od své nejlepší kamarádky, shodou okolností také Markéty (28), toužebné přání, že chce mít větší prsa. Věděla, že cena, kterou do soutěže věnovala klinika plastické chirurgie Aesthevita by jí udělala obrovskou radost.

„Je nás osm holek, které se kamarádíme a všechny víme, jak moc si Markéta přeje větší prsa. Proto jsme se domluvily a každá z nás odpověděla na soutěžní otázku. „Kolik párů žeber má člověk?“ Od první chvíle jsem byla rozhodnuta, že pokud vyhraji, cenu jí věnuji, protože ona poslední dobou nemluví o ničem jiném, než o větším poprsí,“ vypráví výherkyně Markéta.

Na fotografii zleva: výherkyně servírka Markéta Dužárová (24) a obdarovaná kamarádka, podnikatelka Markéta Škorňová (28).

 V ten večer, kdy se vyhlašoval v Top Staru výsledek, byly kamarádky spolu a na soutěž zapomněly. To, že Markéta vyhrála, jí řekla až maminka doma. „Potkaly jsme se na druhý den a Markétka mi říká: „Pojď, jdeme koupit plavky.“ „Nechápavě jsem se na ni podívala a podívám, proč plavky?“ „Budeš potřebovat nové, větší,“ odpověděla. „Začal mi docházet význam jejich slov, a když mi potvrdila, že vyhrála tu úžasnou plastickou operaci, kterou mi skutečně věnuje, dostala jsem přímo na ulici záchvat euforie. Zase se potvrdilo, že má štěstí ve hře a hlavně, že drží své slovo, že je super kamarádka,“ popisuje obdarovaná Markéta.

vyherkyna_2

S majitelem kliniky Aesthevita šéflékařem MUDr. Jánem Pilkou se obě Markéty poprvé potkaly na konci dubna. „Je to tady nádherné a je to v centru. Nečekaly jsme, že když vyjdeme do 5. patra, že nás tady čeká takové království. Působí to tady klidně a mile. Pan doktor je velký fešák a profesionál. Těším se, myslím si, že jsem v dobrých rukách,“ nadšeně pronesla nastávající klientka kliniky a pak se rozpovídala o svém postoji ke kráse. „Já jsem dlouho přemýšlela celkově nad pojmem krása, a jestli jsem se sebou spokojená. Čím jsem starší, tím se učím, mít sama sebe ráda a být spokojená. Nejprve jsem brala ohled na okolí, na své rodiče, známé. Říkala jsem si, že budu přirozená, nepůjdu do toho. Ale od té doby, co jsem byla v zahraničí, jsem změnila názor. Nechci si v sedmdesáti letech říkat, co by bylo kdyby…..nechci si ve stáří klást takové otázky. Teď mám možnost být zase o něco šťastnější, tak do toho půjdu.“

vyherkyne_3

Během první konzultace se Markéta domlouvala s doktorem Pilkou na velikosti svých nových prsou a prohlédla si implantáty. Jejím snem jsou, jak sama říká „větší céčka“. Přemýšlet o tom může do další konzultace na začátku června.

vyherkyne_4

Pokud půjde všechno podle plánu, podstoupí Markéta operační zákrok na konci srpna. Šest týdnů bude nosit kompresní podprsenku a pak si bude moci užít své nové plavky. A při tom všem plánování nezapomíná ani na svou štědrou kamarádku. „V létě to sice nevyjde, ale na podzim spolu pojedeme na dovolenou,“ dodává šťastná podnikatelka Markéta.