Lifting horního rtu (Bullhorn Lip Lift)

Příliš úzký horní ret žádné ženě příliš nelichotí. Ať už ho dostala do vínku, nebo je na vině přibývající věk a povolování pleti. Jste jednou z těchto žen? Pak vězte, že nic není ztraceno, protože moderní plastická chirurgie dokáže na vaší tváři vyčarovat mladší a smyslnější rty za necelou hodinu. Lifting horního rtu, tzv. Bullhorn Lip lift, ret pozvedne, takže se stane plnějším. Už žádné fígle s kosmetikou, plnější rty můžete mít doopravdy.

Anestezie: lokální / analgosedace
Doba trvání operace: 45 minut
Rekonvalescence: 2-3 týdnyNa konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operacePři rekonvalescenci odpočívejte, ať se rány dobře zahojíPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Malý zákrok, velká změna

Lifting horního rtu si Češky v posledních letech velmi oblíbily. Jde o rychlý a vcelku snadný zákrok, jehož efekt dokáže ihned zvýšit sebevědomí. Možná byste ráda v odraze zrcadla opět zahlédla svůj dřívější úsměv, než váš horní ret věkem poklesl. Nebo jsou vaše rty úzké odjakživa a nastal čas na změnu.

Jaký můžu čekat výsledek?

Bullhorn Lip lift pozvedává červeň horního rtu a tím mu dodává objem. Zároveň se tím opticky odhalí několik milimetrů horních řezáků, což dokresluje kýžený estetický efekt. Každému zákroku, tedy i liftingu horního rtu, předchází předoperační konzultace. Na klinice Aesthevita se vám bude od první chvíle věnovat přímo plastický chirurg, takže se včas dozvíte všechny detaily a uděláte si jasnější představu o tom, na jaký výsledek se můžete těšit.

Těsně před operací

Před samotným zákrokem vás ještě čeká odběr krve. Lékař zkontroluje váš krevní obraz a krevní srážlivost.

Co se děje pod rukama chirurga

Jak zákrok probíhá

Jakmile začne působit lokální anestezie či analgosedace, vede chirurg tenký řez těsně pod nosem. Následně odstraní nadbytečnou kůži, pozvedne horní ret a ranku sešije. Nakonec aplikuje sterilní krytí. Pokud jste zákrok absolvovala v lokální anestezii, propustí vás lékař ihned domů. Po analgosedaci si na klinice ještě chvilku odpočinete.

Jestli máte strach z ranek v obličeji, nemusíte. Tenoučké jizvičky, elegantně skryté v záhybech nosu, určitě nepřitáhnou negativní pozornost. Budete o nich vědět jen vy.

 

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Rekonvalescence bývá rychlá

První 2 dny po operaci uděláte nejlépe, když si na ránu budete přikládat hydrogelovou chladící masku. Rekonvalescence vás nijak zvlášť neomezí v běžném životě, přesto si alespoň první týden po zákroku dávejte na ošetřenou oblast větší pozor.

Modřinky a otoky, bez kterých se žádná – ani malá – operace většinou neobejde, zmizí do 10 dní. Splasknutí otoků významně napomůžete zmíněnými chladícím maskami.

 

 

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Chraňte jizvičky před sluncem

Bez ohledu na to, ve kterém ročním období lifting horního rtu podstoupíte, pečlivě chraňte čerstvé jizvičky před sluncem, a to minimálně po dobu 3 měsíců po zákroku. V obličeji k tomu ideálně poslouží krémy s vysokým ochranným faktorem.

Zvykněte si na změnu

Ač se to možná nezdá, lifting horního rtu změní výraz celého obličeje. Nejenže ho omladí a plnější rty mu dodají smyslnost, ale také se vytratí přísný dojem, který úzké rty často vyvolávají.

Užijte si větší sebevědomí

Tvar úst a jejich možné či naopak nemožné líčení často ovlivňuje ženské sebevědomí. Estetická úprava rtů vám tak dodá nový impuls sebedůvěry, která pak pozitivně ovlivní různé oblasti vašeho života.

Cena liftingu horního rtu

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

Od 40 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.