PRP – Plazma lifting (Platelet Rich Plasma)

Krevní plazmu lze nazvat jako dermatologický zázrak. Vypíná a projasňuje pokožku, regeneruje, vyhlazuje strie a jizvy, účinně pomáhá také při vypadávání vlasů… Jde o mnohostranného pomocníka, který v rámci zákroku plazma lifting může vyřešit i váš problém s ochablou pletí nebo jinými kosmetickými nedostatky.

Anestezie: lokální aplikace anestetického krému
Doba trvání operace: 45 minut
Rekonvalescence: 1-3 dnyS detaily procedury Vás seznámí naši odborníciVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín zákrokuPo zákroku chraňte kůži před přímým sluncemBěhem chvilky vás zbavíme nedostatků

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Jak to funguje

Trombin, růstové faktory nebo kmenové buňky uvolněné po odstředění krve do plazmy působí na kůži lépe než intenzivní omlazující sérum. Ošetřeným místům vdechnou nový život, podpoří buněčný růst a stimulují produkci kolagenu i elastinu. Výsledkem těchto složitých procesů je vyhlazená, osvěžená a projasněná pleť. Stejně tak dokáže plazma regenerovat kůži poškozenou sluncem nebo třeba chemickým peelingem.

Plazmou lze omladit kromě pleti na obličeji také vadnoucí kůži na krku, v dekoltu či na rukou. Nejen obličej dokáže prozradit věk.

CO SE DĚJE POD RUKAMA DERMATOLOGA

Vše začíná odběrem

Ještě před ošetřením podstoupíte odběr krve, bez té by to nešlo. Množství odebraných zkumavek závisí na velikosti ošetřované plochy. Poté se zkumavky umístí do speciálního přístroje, kde se odstředěním oddělí plazma.

Jak probíhá ošetření

Dermatolog lokálně rozetře anestetický krém, aby pro vás ošetření bylo co nejkomfortnější. Plazmu následně do kůže aplikuje tenoučkými jehličkami.

Po ošetření můžete hned domů

Zákrok je velmi šetrný, proto po něm hned můžete odejít domů. Nijak vás neomezí v pracovním režimu ani v běžném životě.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Podráždění kůže rychle zmizí

První den po ošetření nechte lahvičku s make-upem zavřenou, ať si pleť odpočine. Pokud ve vašem případě dojde k lehkému zarudnutí nebo otoku, nelekejte se. Jde o běžnou reakci, která odezní do 3 dnů. Krátce po zákroku se vyhněte intenzivnímu teplu či chladu. Ošetřené partie nevystavujte slunečnímu záření ani soláriu. Poctivě je mažte krémem s vysokým ochranným faktorem.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Ani plazma neumí zastavit čas

Výsledky plazmy jsou úžasné a bez vedlejších účinků. Postupnému stárnutí kůže nedokáže ovšem trvale zabránit ani tento zázrak. Pleť proto příliš nevystavujte na slunce – chytání bronzu mladistvému vzhledu pokožky nikdy nepřidá. Dodržujte zdravou životosprávu a pitný režim. Kvalitní kosmetika efekt ošetření dlouhodobě také pozitivně podpoří. Životní styl a péče o tělo se významně odráží na stavu naší pleti.

Cena PRP - Plazma liftingu

Cena

Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s dermatologem
  • Aplikace lokálního anestetického krému
  • Samotné ošetření

od 10.000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.