Radiofrekvenční liposukce mužských prsou BodyTite

Zvětšená prsa řadě mužů ubírají na sebevědomí. Příčinou zvětšení bývá buď nerovnováha estrogenu a testosteronu v těle způsobující růst prsní žlázy (gynekomastie), nebo nahromaděný podkožní tuk. V obou případech chirurg využívá liposukci, případně v kombinaci s dalším zákrokem, k opětovnému zmenšení mužských prsou. Moderní radiofrekvenční liposukcí BodyTite je díky propojení s radiofrekvenční energií (RFAL) navíc ještě šetrnější. Nadbytečného tuku v oblasti prsou se tak zbavíte jednou provždy.

Anestezie: Vzhledem k pohodlí klienta se ve většině případů provádí v celkové anestezii.
Doba trvání operace: 1–2 hodiny
Rekonvalescence: 4-6 týdnůNa konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operaceHojení pomůžete odpočinkem a nošením kompresivního prádlaPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Chirurg vše objasní

Předoperační konzultace předchází každému zákroku. Na klinice Aesthevita se vám bude věnovat přímo plastický chirurg. Promluvíte si společně o ideálním řešení vašeho problému a máte možnost se včas vyptat na všechno, co vás zajímá. Z konzultace tak odejdete s jasnější představou o průběhu a výsledku plánované operace.

Gynekomastie není vzácná

Zvětšení mužských prsou je méně výjimečné, než si myslíte. Nastává v pubertě, středním i pozdnějším věku. Mírnější projevy nepřitahují téměř žádnou pozornost, navíc mnohdy zase zmizí. Přechodná gynekomastie se týká hlavně puberty, kdy tělo prochází hormonální bouří. Těžší případy gynekomastie u dospělých mužů je nejvhodnější řešit plastickou operací mužských prsou, případně kombinovanou s liposukcí. Pokud je původcem zvětšených prsou tuk, stačí podstoupit jen liposukci. Tento zákrok se volí také v případě malé gynekomastie.

Těsně před zákrokem

Před samotným zákrokem vás ještě čeká odběr krve. Lékař zkontroluje váš krevní obraz a krevní srážlivost.

Co se děje pod rukama chirurga

Jak zákrok probíhá

Odsátí tuku se při liposukci BodyTite provádí velmi tenkými kanylami, které nezanechávají výrazné podlitiny. Radiofrekvenční energie účinně rozpouští přebývající tuk a jeho následné odsátí je pro tělo méně traumatické. Zároveň má tato energie velmi příznivý vliv na vyhlazení pokožky s celulitidou. Navíc minimalizuje vznik pooperačních hematomů a podlitin. V závěru operace zbývá sešití ranek vstřebatelnými stehy a aplikace sterilního krytí.

Přespání na klinice není nutné

Liposukce mužských prsou se provádí v lokální anestezii, takže vás krátce po operaci propustí domů. Noc či dvě na klinice stráví jen pacienti po celkové narkóze při složitějších zákrocích. U lokální narkózy počítejte s tím, že možná ucítíte tlak kanyly, kterou chirurg odsává tuk.

Z jizev strach nemějte

Kanyla, kterou chirurg odsává tuk, má průměr pouhých několik milimetrů, stejně jako nepatrné jizvičky, které po zákroku zůstanou. Do očí bijící památky na operaci se tedy nemusíte obávat.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Naplánujte si volno

Tumescentní liposukce v kombinaci s radiofrekvenční energií je pro pacienta méně náročná a proces rekonvalescence probíhá rychleji než u klasické liposukce. Bez správné regenerace se ale neobejdete. Modřiny a otoky postupně zmizí během tří týdnů. Zhruba po měsíci se můžete znovu vrátit ke sportu a zvládnout i další fyzicky náročnější aktivity.

Kompresivní návlek pro lepší hojení

Celých 6 týdnů po operaci poctivě noste kompresivní elastický návlek, ve kterém odejdete z kliniky. Sundávejte ho vždy jen na chvilku – třeba na mytí. Kompresivní prádlo zabraňuje přibývání dalších modřin a usnadňuje hojení.

Tip: Doporučujeme střídat alespoň dva kusy kompresivního prádla, aby hojící se rány byly neustále v čistém. Krátce po operaci prádlo perte klidně denně.

Otoky splaskávají postupně

Po liposukci splaskávají ošetřené partie až tři měsíce. Pozorujete menší otoky ještě po několika týdnech? Obrňte se trpělivostí a vyčkejte, postupně se ztratí.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Užívejte si větší sebejistotu

U mužských prsou existuje celkem konkrétní estetický předpoklad, jak běžně vypadají. Nestandardně zvětšená prsa u mužů vyvolávají nevítanou pozornost a muž pak úměrně tomu ztrácí sebevědomí. Běžný plochý, případně svalnatý, tvar mužského poprsí je pro přirozenou sebedůvěru důležitější, než byste možná mysleli. Estetická úprava zvětšeného poprsí se tak může pozitivně promítnout do nejrůznějších oblastí mužova života.

Cena radiofrekvenční liposukce mužských prsou

Cena

Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

55 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.