Ultrazvuková liposukce břicha VASER Lipo

Rozloučit se s nelichotivými tukovými polštáři na břiše a nechat si pod rukama profesionálů vymodelovat postavu podle svých představ můžete pomocí moderní ultrazvukové liposukce VASER Lipo. Nejen, že vás dokáže zbavit v rizikových partiích nadbytečného tuku, ale vedle efektu zeštíhlení dochází vlivem ultrazvuku i k okamžitému vypnutí kůže v ošetřované oblasti.

Anestezie: Vzhledem k pohodlí klientky či klienta se ve většině případů provádí v celkové anestezii.
Doba trvání operace: 1–2 hodiny
Rekonvalescence: 4-6 týdnůS modelací postavy vám poradí přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operaceHojení pomůžete odpočinkem a nošením kompresivního prádlaPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Někdy je nutná kombinace

Rozhodnutím pro ultrazvukovou liposukci VASER Lipo vykračujete vstříc k modelaci své postavy. Každému zákroku předchází na klinice Aesthevita předoperační konzultace s plastickým chirurgem. Vy se mu svěříte s tím, co na svém těle toužíte změnit, od lékaře se dozvíte konkrétní plán zákroku. Může se stát, že chirurg doporučí odsátí tuku ze dvou či tří partií najednou pro lepší výsledný efekt.

U mužů s typickým „pivním“ bříškem nemusí být výsledek liposukce tak výrazný. Řadě z nich se totiž tuk neukládá v podkoží, ale kolem vnitřních orgánů. Odtamtud ho chirurg nemůže odsát. I to může být předmětem předoperační konzultace.

Nespoléhejte jen na liposukci

Máte pocit, že už jste zkusili všechno a tuk na břiše se vás pořád drží jako klíště? Dispozice k tomu, kde se nám nevzhledně hromadí podkožní tuk, nám nadělila příroda. Ženy se většinou potýkají s větším pozadím, tukem v bocích a ve stehnech. Ani tloustnoucí bříško ovšem není výjimkou. U mužů bývá nejrizikovější právě oblast břicha, dále záda a podbradek. Ve vyšším věku metabolismus čím dál méně spolupracuje a uloženého tuku přibývá. Jeden spojenec ale existuje – liposukce.

Těsně před zákrokem

Během netrpělivého odpočítávání dnů zbývajících do operace, podstoupíte předoperační vyšetření s odběrem krve a EKG. Pacienti ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřáků se věková hranice posouvá na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

Skoro žádné jizvy

Odsátí tuku se při liposukci VASER Lipo provádí velmi tenkými kanylami, které nezanechávají výrazné podlitiny. Ultrazvuková sonda mechanicky rozkmitá tukové buňky, které pod vlivem vlnění praskají a kanylou je lze díky tomu lépe odsát. Přístroj VASER Lipo minimalizuje vznik pooperačních hematomů a podlitin. O kvalitě přístroje VASER Lipo ostatně svědčí i jeho schválení americkou institucí FDA (Food and Drug Administration). V závěru operace zbývá sešití ranek vstřebatelnými stehy a aplikace sterilního krytí.

 

Typ narkózy volte pečlivě

Liposukce se provádí v lokální i celkové anestezii. Druhá varianta je pro pacienty komfortnější – ani trochu nebolí, což ocení zejména muži. Padla vaše volba přece jen na lokální anestezii? Pak počítejte s tím, že budete muset snést tlak kanyly, kterou chirurg odsává tuk.

Kolik tuku chirurg odsaje?

Tuk při liposukci odchází z těla spolu s krví. Chirurg tedy může odsát jen určité množství. Spočítejte si 1 % své tělesné hmotnosti a vynásobte čtyřmi nebo pěti. Výsledkem je maximální množství tuku, kterého se v rámci jedné liposukce můžete zbavit. Zároveň platí, že bez ohledu na váhu pacienta chirurg neodsaje více než 5 litrů tuku při jedné operaci.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Dopřejte si odpočinek

Ultrazvuková liposukce je pro pacienta méně náročná a proces rekonvalescence probíhá rychleji než u klasické liposukce. Přesto je krátce po zákroku nutný odpočinek a mohou se objevit drobné modřinky a podlitiny. Po týdnu klidového režimu se ale můžete pomalu vrátit k běžným činnostem. Sport a jiné fyzicky náročnější aktivity zvládnete zhruba 4-6 týdnů po zákroku.

Těsné prádlo, které hojí

Šest týdnů po operaci vás bude neustále provázet kompresivní prádlo. Sundávejte ho jen výjimečně a na chvilku. Zabraňuje přibývání dalších modřin a usnadňuje hojení. Až z jizviček odpadnou stroupky, můžete zahájit jemnou tlakovou masáž.

Vytoužené křivky se tvarují postupně

Po liposukci tělo splaskává postupně. Nedivte se, pokud budete mít ještě po pár týdnech dojem, že paže nejsou zeštíhlené přesně tak, jak očekáváte. Přijde to, jen možná ne hned po vstřebání poslední modřiny.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Pozměňte své návyky

Tukové buňky se chovají podle toho, jak velí naše genetické dispozice, a neméně podle toho, jak se o své tělo staráme. Liposukce sice dokáže tělo části tukových buněk zbavit, ale není všemocná. Dejte si před zákrokem předsevzetí, že skoncujete se starými zlozvyky a po rekonvalescenci upravíte svůj životní styl. Tím si slušivě vymodelovanou figuru udržíte.

Po liposukci se tuk už neukládá na ošetřených partiích. Tam je s tukovými buňkami amen. Nicméně tělo takhle jednoduše nepřelstíte. Najde si jiná místa, kam tuk může uložit, a tak si dlouhodobé udržení vysněných křivek vynutí vaši snahu. Zhodnoťte svůj jídelníček a množství pohybu. I maličkosti se počítají – choďte na procházky a cestou domů nebo do práce vyměňte výtah za schody.

Cena ultrazvukové liposukce břicha VASER Lipo

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

40 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.