Ultrazvuková liposukce vnitřních stehen VASER Lipo

Přes plavky zásadně nosíte šátek a oblečení si vybíráte tak, abyste zakryla svá stehna? Liposukční modelování vnitřních stehen, často spolu s vnějšími stehny, boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Ovlivňují to změny metabolismu s přibývajícím věkem, genetické dispozice a životní styl.

Anestezie: Vzhledem k pohodlí klientky či klienta se ve většině případů provádí v celkové anestezii.
Doba trvání operace: 1–2 hodiny
Rekonvalescence: 4-6 týdnůS modelací postavy vám poradí přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operaceHojení pomůžete odpočinkem a nošením kompresivního prádlaPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

ČÍM ZAČÍT PŘED ZÁKROKEM

Ptejte se a nechte si poradit

Rozhodli jste se pro změnu a chcete jednat? Skvělé! Objednejte se na konzultaci, kde se o zákroku dozvíte všechno potřebné. Na klinice Aesthevita se vám bude věnovat přímo plastický chirurg. S ohledem na typ vaší postavy doporučí, kolik tuku a ve kterých partiích odsát. Nedivte se, pokud navrhne kombinaci více partií. Pro žádoucí křivky často odsátí jedné oblasti nestačí.

LIPOSUKCE JAKO START I CÍL

Pokud vás pohled do zrcadla vždycky rozesmutní, je na čase s tím něco udělat. S počtem tukových buněk a predispozicí k tomu, kde se nám podkožní tuk hromadí, se rodíme. Partie hýždí a stehen trápí ženy nejčastěji. Postupné zpomalování metabolismus a sedavé zaměstnání také nehraje v náš prospěch, o to více pak oceníme účinného spojence v podobě liposukce.

Těsně před zákrokem

Nejradši už byste zákrok měli za sebou. Bez předoperačního vyšetření s odběrem krve a EKG to ale nepůjde. Klienti ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřáků se věková hranice snižuje na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

JIZVY O PRŮMĚRU KANYLY

Nastal váš den a zákrok je konečně tady! Plastický chirurg odsává tuk při liposukci VASER Lipo velmi tenkými kanylami, které nezanechávají výrazné podlitiny. Ultrazvuková sonda mechanicky rozkmitá tukové buňky, které pod vlivem vlnění praskají a kanylou je lze díky tomu lépe odsát. Přístroj VASER Lipo minimalizuje vznik pooperačních hematomů a podlitin. O kvalitě přístroje VASER Lipo ostatně svědčí i jeho schválení americkou institucí FDA (Food and Drug Administration). V závěru operace zbývá sešití ranek vstřebatelnými stehy a aplikace sterilního krytí.

Částečná, nebo úplná?

Liposukce se provádí v lokální i celkové anestezii. Druhá varianta je pro pacienty komfortnější – ani trochu nebolí. U lokální anestezie počítejte s tím, že ucítíte tlak kanyly, kterou chirurg odsává tuk.

Kolik tuku chirurg odsaje?

Při liposukci spolu s tukem odchází z těla i krev. Chirurg tedy z podkoží může odstranit jen přesně dané maximální množství. Spočítejte si 1 % své tělesné hmotnosti a vynásobte čtyřmi nebo pěti. Výsledkem je maximální množství tuku, kterého se v rámci jedné liposukce můžete zbavit. Zároveň platí, že bez ohledu na váhu pacienta chirurg neodsaje více než 5 litrů tuku při jedné operaci.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Dovolte si týden lenošení

Tumescentní liposukce v kombinaci s ultrazvukem je pro pacienta méně náročná a proces rekonvalescence probíhá rychleji než u klasické liposukce. Přesto je krátce po zákroku nutný odpočinek a mohou se objevit drobné modřinky a podlitiny. Po týdnu klidového režimu se ale můžete pomalu vrátit k běžným činnostem. Sport a plnou fyzickou zátěž zvládnete zhruba 4-6týdnů po zákroku.

Těsné prádlo urychlí hojení

Po celých 6 týdnů rekonvalesce poslušně noste kompresivní prádlo. Sundávejte ho pouze nezbytně – na mytí. Doporučené jsou i jemné tlakové masáže, které přispějí k měknutí a zpružnění jizviček. Tím méně pak budou viditelné.

Tvar postavy zraje

Trpělivost je ctnost, u liposukce navíc nezbytná. Odsáté partie splaskávají postupně a může to trvat i déle než měsíc. Žádný strach, křivky, na které se před zrcadlem tolik těšíte, vám neuniknou. Jen je možná neuvidíte hned po vstřebání poslední modřiny.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Jak si vytvarované tělo udržet?

Tukové buňky reagují podle toho, jak jim poroučí naše genetické dispozice. Důležité je ale i to, jak se o své tělo staráme. Liposukce sice dokáže tělo od části tukových buněk osvobodit, ale není všemocná. Dejte si před zákrokem předsevzetí, že skoncujete se starými zlozvyky a po rekonvalescenci upravíte svůj životní styl. Tím si slušivě vymodelovanou figuru udržíte.

Po liposukci se tuk už neukládá na ošetřených partiích. Odtamtud jsou tukové buňky nadobro pryč. Naše tělo si s tím hravě poradí. Najde si jiná místa, kam tuk může uložit. Dlouhodobé udržení vysněných křivek si tak vynutí vaši snahu. Dobrý jídelníček by měl jít ruku v ruce s pohybem. I maličkosti se počítají – choďte na procházky a výtah vyměňte za schody.

Cena ultrazvukové liposukce vnitřních stehen VASER Lipo

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

40 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.