Ultrazvuková liposukce zad VASER Lipo

Zkoušíte cvičit, držíte diety, ale tukové faldíky na zádech nemizí? Jedním ze zaručených způsobů, jak se jich zbavit, je liposukce. S nahromaděným tukem v oblasti zad bojují muži i ženy. Těm se promítá do otlaků od těsné podprsenky a nevzhledných záhybů pod tričkem. Liposukce dokáže vymodelovat záda stejně efektivně jako jiné části těla. Tak už nebojujte, ale zvítězte.

Anestezie: Vzhledem k pohodlí klientky či klienta se ve většině případů provádí v celkové anestezii.
Doba trvání operace: 1–2 hodiny
Rekonvalescence: 4-6 týdnůS modelací postavy vám poradí přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operaceHojení pomůžete odpočinkem a nošením kompresivního prádlaPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Zákrok přesně na míru

Rozhodnutím pro liposukci se začínáte rychle přibližovat k vylepšení své postavy. Každému zákroku předchází na klinice Aesthevita předoperační konzultace s plastickým chirurgem. Řeknete mu, co na svém těle toužíte změnit, a lékař na vaše přání pohlédne optikou zkušeného profesionála. Cílem konzultace je, abyste odešli s návrhem na ideální řešení vašeho problému. Může se stát, že chirurg doporučí odsátí tuku ze dvou či tří partií najednou pro lepší výsledný efekt.

Účinná zbraň na tukové buňky

Nejste jediní, kdo se cítí ze snahy zbavit se nadbytečného tuku na zádech bezradný. Vyzkoušené metody nemusejí zabrat vždy – každé tělo je unikátní a reaguje jinak. Predispozice k tomu, kde se nám podkožní tuk ukládá, nám nadělila příroda. Stejně jako možnost, do jaké míry ho dokážeme eliminovat životním stylem, a odkdy už potřebujeme pomoci jinak. Ve vyšším věku metabolismus čím dál méně spolupracuje a tukové buňky rostou. Liposukce s nimi ale jednoduše a rychle zatočí jednou provždy.

 

Těsně před operací

Ještě než vstoupíte na operační sál, podstoupíte předoperační vyšetření s odběrem krve a EKG. Pacienti ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřáků se věková hranice posouvá na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

Viditelné jizvy nehrozí

Odsátí tuku se při ultrazvukové liposukci VASER Lipo provádí velmi tenkými kanylami, které nezanechávají výrazné podlitiny. Ultrazvuková sonda mechanicky rozkmitá tukové buňky, které pod vlivem vlnění praskají a kanylou je lze díky tomu lépe odsát. Přístroj VASER Lipo minimalizuje vznik pooperačních hematomů a podlitin. O kvalitě přístroje VASER Lipo ostatně svědčí i jeho schválení americkou institucí FDA (Food and Drug Administration). V závěru operace zbývá sešití ranek vstřebatelnými stehy a aplikace sterilního krytí.

Rozmyslete si typ narkózy

Liposukce se provádí v lokální i celkové anestezii. Druhá varianta je pro pacienty komfortnější – ani trochu nebolí, což ocení zejména muži. Padla vaše volba přece jen na lokální anestezii? Pak počítejte s tím, že budete muset snést tlak kanyly, kterou chirurg odsává tuk, a sem tam vás to nejspíš trochu zabolí.

Kolik tuku chirurg odsaje?

Spolu s tukem odchází z těla při liposukci i krev. Chirurg tedy z podkoží může odstranit jen přesně dané maximální množství. Během jedné liposukce lze klientovi odsát maximálně 4-5 % jeho tělesné hmotnosti. Zároveň platí, že bez ohledu na váhu pacienta chirurg neodsaje více než 5 litrů lipoaspirátu při jedné operaci.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Dovolte si relax

Tumescentní liposukce v kombinaci s ultrazvukem je pro pacienta méně náročná a proces rekonvalescence probíhá rychleji než u klasické liposukce. Přesto je krátce po zákroku nutný odpočinek a mohou se objevit drobné modřinky a podlitiny. Po týdnu klidového režimu se ale můžete pomalu vrátit k běžným činnostem. Sport a plnou fyzickou zátěž zvládnete zhruba 4-6týdnů po zákroku.

Šest týdnů ve stahovacím prádle

Kompresivní prádlo, ve kterém odejdete z kliniky, nesvlékejte kromě mytí po dobu šesti týdnů. Zabraňuje vzniku dalších modřin a usnadňuje hojení.

Otoky splaskávají postupně

Až se budete prohlížet v zrcadle, nebuďte nedočkaví. Definitivní vyrýsování odsátých partií chvíli trvá. Ošetřená místa mohou splaskávat postupně ještě pár týdnů po rekonvalescenci. Nemusíte je tedy zpozorovat hned po vstřebání poslední modřiny.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Zamyslete se nad svými zlozvyky

S počtem tukových buněk se rodíme. Chovají se podle toho, jak velí naše genetické dispozice, a neméně podle toho, jak se o své tělo staráme. Liposukce sice dokáže tělo části tukových buněk zbavit, ale není všemocná. Dejte si před zákrokem předsevzetí, že skoncujete se starými hříchy své životosprávy a vymodelovanou postavu si budete udržovat.

Sedavé zaměstnání a minimum času i energie na sport přispívá nejen k „bobtnání“ tukových buněk, ale neprospívá celému našemu organismu. Po liposukci se tuk už neukládá na ošetřených partiích. Tam je s ním amen. Nicméně tělo takhle jednoduše nepřelstíme. Najde si jiná místa, kam tuk může uložit, proto je vhodné podpořit dlouhodobý efekt liposukce také úpravou životního stylu.

Cena ultrazvukové liposukce zad VASER Lipo

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

40 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.