Vyplnění hýždí vlastním tukem (Lipotransfer)

Většina žen vás asi příliš nechápe. Zatímco ony se tuku v hýždích snaží všemožně zbavit, vy byste si naopak přála plnější pozadí. Zapomeňte na přejídání, figuru vám do ideálních tvarů zformuje plasticko-chirurgická metoda lipotransfer. Jedná se o dva zákroky v jednom – vymodelování postavy liposukcí a zvětšení hýždí vlastním tukem. Nejste v tom sama, tento zákrok je čím dál populárnější.

Anestezie: celková
Doba trvání operace: 2–3 hodiny
Rekonvalescence: 4-6 týdnůNa konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operacePři rekonvalescenci dbejte pokynů lékaře, ať se rány dobře zahojíPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Jaký můžu čekat výsledek?

Je lipotrasfer přesně to, co byste potřebovala? Pak se neváhejte objednat na předoperační konzultaci. Na klinice Aesthevita se vám bude od první chvíle věnovat přímo plastický chirurg. Proberete s ním, jaké množství tuku bude ve vašem případě vhodné aplikovat, a vše ostatní, co vás bude zajímat.

Pěkné pozadí v džínách i plavkách

Připadáte si divně, když se přistihnete, že si prohlížíte pěkně tvarované pozadí jiné ženy? Se stejným zalíbením se můžete brzy dívat na svůj odraz v zrcadle. A není k tomu potřeba žádná cizorodá látka, jen váš vlastní tuk.

Těsně před zákrokem

Jakmile se přiblíží plánovaný termín zákroku, podstoupíte předoperační vyšetření. To obnáší odběr krve, EKG. Klienti ve věku 60+ absolvují také rentgen plic, pro kuřáky je to nutnost už od 50 let. Připravte se na to, že zákrok podstoupíte v celkové narkóze. Nemáte se čeho obávat – zvládli to jiní, zvládnete to taky!

Co se děje pod rukama chirurga

Jedinečná metoda Pure Graft

Během lipotransferu dochází k přesunu tuku z jedné části těla do jiné. U velmi štíhlých žen lze tuk odebrat z více míst. Vibrační liposukcí, po nastavení přesných parametrů kvůli zachování kvality, se odsaje tuk z vybraných partií. Následně je nutné ho vyčistit.

Na klinice Aesthevita využívají uzavřenou metodu Pure Graft. Odsátý tuk při ní putuje přímo do čistících filtrů a nepřijde do styku se vzduchem. Čištění je velmi citlivou částí operace. Pokud by byl tuk čištěn nešetrnou metodou, znehodnotil by se. Důsledkem by pak bylo jeho rychlé vstřebávání a další nežádoucí jevy.

Jizvy neuvidíte

Do hýždí chirurg vyčištěný tuk aplikuje tenkou kanylou o průměru pouhých několik milimetrů. Po zákroku se tedy nemusíte obávat viditelných památek. Dokonce ani po opakovaném lipotransferu. Jizvičky zůstanou naprosto nepatrné.

Noc na klinice

Modelování hýždí vlastním tukem probíhá vždy v celkové narkóze. Po té je nutná krátká hospitalizace, takže počítejte s tím, že přespíte na klinice. Bude o vás skvěle postaráno a tělo dostane po operaci zasloužený odpočinek.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Klidový režim je základ

Hýždě se po zákroku hojí rychle. Vlastní tuk nepředstavuje pro tělo cizorodou zátěž, a tak nehrozí odmítavá reakce. Přesto je ale po zákroku bezpodmínečně nutný odpočinek. První týden se tedy maximálně šetřete. Otoky a modřiny budou postupně mizet během dvou až tří týdnů. Na sport a jinou fyzickou zátěž budete připravená asi po 6 týdnech.

 

Prádlo, které hojí

Šest týdnů po zákroku se neobejdete bez kompresivního prádla. Zrovna přitažlivě si v něm asi připadat nebudete, ale podstatné je, aby pomohlo k vaší vysněné postavě. Kompresivní prádlo zabraňuje přibývání dalších modřin a usnadňuje proces hojení.

Křivky zrají

Po zákroku tělo splaskává postupně. Obrňte se trpělivostí – křivky, které netrpělivě vyhlížíte, se vyrýsují. Nemusí to však být hned po vstřebání poslední modřiny.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Tuk lze zhubnout

Mějte na paměti, že jestli se někdy v budoucnu oddáte přísné dietě, nebo výrazněji zhubnete jiným způsobem, může to mít vliv na vaše vymodelované pozadí. Nejedná se o implantát, ale o tuk, ke kterému se tělo chová zcela přirozeně. A tak ho může začít spalovat, když mu dáte záminku.

Menší část aplikovaného tuku tělo vstřebá. To je daň za šetrnost zákroku a naprosto přirozený vzhled ošetřené partie. Nicméně pokud byste si po čase přála hýždě domodelovat, opakovaný lipotransfer je možný.

Cena vyplnění hýždí vlastním tukem

Cena

Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Clková anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice
  • Balíček s pooperační péčí

105 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.