Zmenšení prsních dvorců

Na samotných prsou byste nic neměnila, ale nelíbí se vám tvar vašich prsních dvorců? Jednak je dán geneticky, dále se však mění v průběhu života. V mnoha případech mají zvětšení dvorců na svědomí hormonální změny v těle, kojení či stárnutí. Zkrátka přirozené procesy těla, které nemůžete ovlivnit. K roztažení prsních dvorců mají silnější dispozice také ženy s velkými ňadry. Ať už stojí za důvodem vaší nespokojenosti kterákoliv z příčin, plastická chirurgie vám k vytouženému tvaru prsních dvorců dokáže snadno a hlavně rychle pomoci.

Anestezie: lokální / analgosedace / celková
Doba trvání operace: 1 hodina
Rekonvalescence: 2-3 týdnyS tvarem a velikostí prsních dvorců vám poradí přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operacePo zákroku odpočívejte a noste elastickou podprsenkuPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Estetické prsní dvorce jsou důležité

Zda poprsí považujeme za pěkné, závisí na několika faktorech – velikosti a tvaru ňader stejně jako na rozměru prsních dvorců. Ačkoliv je na ně občas zapomínáno a jejich vliv je trochu podceňován, úprava velikosti prsních dvorců má na vzhled poprsí nezanedbatelný vliv, leckdy zásadní. Estetické pozitivní kritérium jsou menší prsní dvorce.

Jaký můžu čekat výsledek?

Prvním krokem je objednání na předoperační konzultaci. Na klinice Aesthevita se vám bude od první chvíle věnovat přímo plastický chirurg. Proberete s ním, jakého výsledku bude ve vašem případě ideální dosáhnout, popíše vám, jak zákrok probíhá, a zodpoví vám vše, co vás zajímá.

Těsně před operací

Jakmile se přiblíží plánovaný termín zákroku, podstoupíte předoperační vyšetření. To obnáší odběr krve, EKG i sonografické vyšetření prsou. Ženy ve věku 60+ absolvují také rentgen plic, pro kuřačky je to nutnost už od 50 let.

Co se děje pod rukama chirurga

Jak probíhá operace

Chirurg vede řez kolem dokola prsních dvorců. Odstraní nadbytečnou kůži, aby dosáhl ideální velikosti. Nakonec ránu sešije vstřebatelnými stehy a zakryje sterilní gázou. Celá operace trvá asi hodinu.

Tenký řez obkresluje tvar prsního dvorce. Po zhojení tedy jizvy sotva uvidíte. Zůstávají neznatelné. Po dvou týdnech od zákroku můžete začít s tlakovou masáží, která podporuje hojení jizev a také k jejich zesvětlení.

 

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Pár dní odpočívejte

Modelace prsních dvorců patří k méně náročným zákrokům. Dobrá zpráva je, že tomu odpovídá i délka rekonvalescence. Do běžného pracovního procesu se tedy budete moci vrátit už několik dní po zákroku. Po týdnu pak následuje první kontrola u lékaře.

Na plnou fyzickou zátěž, například v podobě sportu, budete znovu připravená zhruba 3 týdny po operaci.

 

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Vyzařujte sebejistotu

Prsa patří k intimním částem ženského těla. Přestože nemusejí být nijak zvlášť vystavována na odiv, ženám na jejich vzhledu většinou velmi záleží. Tvar a vzhled poprsí často silně ovlivňuje ženské sebevědomí. Jeho estetická úprava ženám dává nový impuls sebedůvěry, která pak pozitivně ovlivňuje nejrůznější oblasti jejich života.

Cena za zmenšení prsních dvorců

Cena

V ceně zákroku je zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Kompresivní pooperační podprsenka
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice
  • Balíček s pooperační péčí

Od 35 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.