Zvětšení a zbytnění penisu (Penoplastika)

O problémech v intimních partiích se většinou stydíme mluvit. Předstírání, že neexistují, bohužel nic nevyřeší. Vnitřně nás deptají dál. Jestli vás trápí velikost penisu – ať už z objektivních, nebo subjektivních důvodů, vězte, že moderní plastická chirurgie zná zákrok, který vám může pomoci. Penoplastika se provádí metodou lipotrasfer, tedy přenosem vlastního tuku, a dokáže vaše přirození prodloužit asi o 1,5 až 4 cm.

Anestezie: celková
Doba trvání operace: 2–3 hodiny
Rekonvalescence: 4 týdnyNa konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operacePři rekonvalescenci dbejte pokynů lékaře, ať se rány dobře zahojíPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Chirurg vše objasní

Odpovědi na své otázky získáte na předoperační konzultaci. Na klinice Aesthevita se vám bude věnovat přímo plastický chirurg, tedy ten nejpovolanější odborník. Promluvíte si společně o ideálním řešení a budete mít možnost se včas vyptat na vše, co vás zajímá. Z konzultace tak odejdete s jasnější představou o průběhu a výsledku plánované operace.

Přestaňte se stydět

Nespokojenost a velikostí či tvarem přirození se promítá do mužova přirozeného sebevědomí. Před penoplastickou, která dokáže mnoho, ale není všemocná, je důležité mít realistická očekávání. Ta předejdou případnému zklamání z výsledku operace. Po penoplastice lze očekávat prodloužení penisu od 1,5 do 4 cm. Přesný výsledek se dá předem určit jen těžko, protože každé tělo má jiné limity, což chirurg zjišťuje během samotné operace.

Těsně před operací

Před samotným zákrokem vás ještě čeká předoperační vyšetření s odběrem krve a EKG. Pacienti ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřáků se věková hranice posouvá na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

Jedinečná metoda Pure Graft

 

K prodloužení a zbytnění penisu se využívá lipotransfer (přenos vlastního tuku). Během něj dochází k přesunu tuku z jedné části těla do jiné. U velmi štíhlých klientů lze tuk odebrat z více míst. Vibrační liposukcí, po nastavení přesných parametrů kvůli zachování kvality, se odsaje tuk z vybraných partií. Následně je nutné ho vyčistit.

 

Na klinice Aesthevita využívají uzavřenou metodu Pure Graft. Odsátý tuk při ní putuje přímo do čistících filtrů a nepřijde do styku se vzduchem. Čištění je velmi citlivou částí operace. Pokud by byl tuk čištěn nešetrnou metodou, znehodnotil by se. Důsledkem by pak bylo jeho rychlé vstřebávání a další nežádoucí jevy.

 

Jak probíhá operace

Pro maximální komfort pacienta se penoplastika provádí obvykle v celkové narkóze. Dochází při ní k protětí vazu penisu a stydké kosti. Chirurg provede malý řez, takže po operaci nezůstanou nápadné jizvy. Výsledné prodloužení penisu odpovídá původní délce úponu, kterou chirurg odhalí až během zákroku, proto nelze předem říci, o kolik cm přesně se penis prodlouží.

Přespání na klinice

Po celkové narkóze zůstanete na klinice do dalšího dne. Tělo si po celkové anestezii potřebuje pořádně odpočinout a lékař ošetřené partie před propuštěním do domácího léčení ještě zkontroluje.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Naplánujte si volno

Alespoň prvních několik dní po operaci dodržujte klidnější režim. Lipotrasfer snáší tělo velmi dobře, protože vlastní tuk pro něj není žádnou cizorodou látkou. Přesto je ale důležité se šetřit a nepřeceňovat své síly.

Zvýšená hygiena i sexuální zdrženlivost

Zpočátku oplachujte intimní partie několikrát denně. Přísnou hygienou minimalizujete riziko infekce v hojící se ráně. Ve sportovním i sexuálním životě si udělejte na 4 týdny pauzu. Poté bude vaše tělo opět připravené na běžný život bez omezení.

Ránu si můžete chladit

Na otoky a hematomy platí nejen klidový režim bezprostředně po operaci, ale také chlazení. Použít můžete například hydrogelové chladící obklady. Otoky i modřinky se do 2 týdnů vstřebají.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Užívejte si zdraví a sebejistotu

Vylepšení přirození pro muže znamená nárůst sebedůvěry, která se projeví v různých oblastech jeho života. Ačkoliv se nemusí jednat o razantní změnu, ale o estetickou úpravu, v životě pacienta může zákrok znamenat nový začátek.  

Cena zvětšení a zbytnění penisu

Cena

Cena za zvětšení nebo zbytnění penisu zahrnuje následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Celková anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice
  • Balíček s pooperační péčí

95 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.