Zvětšení rtů vlastním tukem

Obdivujete smyslné rty hollywoodských hereček a své se radši ani nepokoušíte zvýrazňovat rtěnkou, abyste na ně neupozorňovala? Pokud vaší vytoužené vizáži chybějí jen plnější rty, nemusíte se spokojit s tím, co vám nadělila příroda. Plasticko-chirurgická metoda lipofilling dodá vašim rtům objem během krátkého zákroku a bez použití cizorodé látky. Postačí váš vlastní tuk.

Anestezie: lokální
Doba trvání operace: 1 hodina
Rekonvalescence: 2-3 týdnyNa konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operacePři rekonvalescenci odpočívejte, ať se rány dobře zahojíPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Smyslné rty za pouhou hodinu

To, co se dříve zdálo nedosažitelné, se může v dnešní době proměnit ve skutečnost už za hodinu. Jen tak dlouho trvá zvětšení rtů vlastním tukem. Metoda lipofilling je navíc zcela bezpečná, protože nehrozí odmítavá reakce těla, ke které může výjimečně dojít například u implantátů PermaLip.

Jaký můžu čekat výsledek?

Je lipofilling přesně to, co byste potřebovala? Pak se neváhejte objednat na předoperační konzultaci. Na klinice Aesthevita se vám bude od první chvíle věnovat přímo plastický chirurg. Proberete s ním, jaké množství tuku bude ve vašem případě vhodné aplikovat, a vše ostatní, co vás bude zajímat. Chirurg vám mimo jiné poradí, do jaké míry bude k vaší tváři adekvátní rty zvětšit.

Těsně před operací

Před samotným zákrokem vás ještě čeká odběr krve. Lékař zkontroluje váš krevní obraz a krevní srážlivost.

CO SE DĚJE POD RUKAMA CHIRURGA

Jedinečná metoda Pure Graft

Během lipofillingu dochází k přesunu tuku z jedné části těla do oblasti rtů. Vibrační liposukcí, po nastavení přesných parametrů kvůli zachování kvality, se odsaje malé množství tuku z vybrané partie, nejčastěji z oblasti břicha. Následně je nutné ho vyčistit.

Na klinice Aesthevita využívají uzavřenou metodu Pure Graft. Odsátý tuk při ní putuje přímo do čistících filtrů a nepřijde do styku se vzduchem. Čištění je velmi citlivou částí operace. Pokud by byl tuk čištěn nešetrnou metodou, znehodnotil by se. Důsledkem by pak bylo jeho rychlé vstřebávání a další nežádoucí jevy.

Do rtů chirurg vyčištěný tuk aplikuje tenoučkými kanylkami. Po zákroku se tedy nemusíte obávat viditelných památek.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Rekonvalescence bývá rychlá

Tělo přijme vlastní tuk dobře, i tak je ale být na rty po zákroku opatrnější. Před odchodem z kliniky se přesně dozvíte, jak o rty doma pečovat, aby se ranky co nejdříve a bezproblémově zhojily. Jestli vás to rychle táhne zpátky do práce, nemějte obavy. Ke kancelářské činnosti se můžete vrátit už den po zákroku. Otoky a modřiny postupně zmizí do 1 až 2 týdnů.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Lipofilling je lepší opakovat

Metoda lipofillingmá své obrovské klady – šetrnost k tělu, rychlou rekonvalescenci, přirozený vzhled… Ale také jednu malou nevýhodu. Právě proto, že je vlastní tuk pro organismus přirozenou látkou, se zhruba 30 % aplikovaného množství vstřebá. Míra vstřebávání je individuální. Pokud se klientovi vstřebá tuku více, je možné lipofilling pro dosažení optimálního výsledku s odstupem 3 až 6 měsíců opakovat. Vše závisí na vašem vlastním přání a představě.

Cena zvětšení rtů vlastním tukem

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

Od 25 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.