Zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem

Estetický vzhled intimních partií je pro naši přirozenou sebedůvěru stejně důležitý jako to, abychom si připadali dobře navenek. Nenadělila vám příroda přesně to, co byste si představovali? Stydíte se svléknout před partnerem? Možná vás od tohoto problému dokáže osvobodit úprava velkých stydkých pysků. Metodou lipotransfer, tedy přenosem vlastního tuku, jde o velmi šetrný zákrok, který trvá pouhou hodinu.

Anestezie: celková
Doba trvání operace: 1 hodina
Rekonvalescence: 3-4 týdnyNa konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operacePři rekonvalescenci dbejte pokynů lékaře, ať se rány dobře zahojíPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Chirurg vše objasní

Zvětšení velkých stydkých pysků stejně jako dalším zákrokům předchází na klinice Aesthevita předoperační konzultace. Setkáte se na ní přímo s plastickým chirurgem, který s vámi zkonzultuje ideální tvar velkých stydkých pysků. Ten vždy závisí na individuálním posouzení. Lékař je vám na konzultaci k dispozici také k zodpovězení otázek. Dozvíte se vše podstatné o průběhu operace i výsledku, který můžete očekávat.  

Na své tělo můžete být pyšná

Představte si, že se díváte na své tělo do zrcadla… To, co vám na něm vadilo, je najednou pryč. Krásný pocit, že? Nemusí jít jen o představu. Moderní plastická chirurgie vám snadno zvládne toto přání splnit. Zvětšení velkých stydkých pysků upravuje jejich velikost a tvar do požadovaných estetických rozměrů.

Těsně před operací

Před samotným zákrokem vás ještě čeká předoperační vyšetření s odběrem krve a EKG. Pacientky ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřaček se věková hranice posouvá na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

Jedinečná metoda Pure Graft

Během lipotransferu dochází k přesunu tuku z jedné části těla do jiné. U velmi štíhlých žen lze tuk odebrat z více míst. Vibrační liposukcí, po nastavení přesných parametrů kvůli zachování kvality, se odsaje tuk z vybraných partií. Následně je nutné ho vyčistit.

Na klinice Aesthevita využívají uzavřenou metodu Pure Graft. Odsátý tuk při ní putuje přímo do čistících filtrů a nepřijde do styku se vzduchem. Čištění je velmi citlivou částí operace. Pokud by byl tuk čištěn nešetrnou metodou, znehodnotil by se. Důsledkem by pak bylo jeho rychlé vstřebávání a další nežádoucí jevy.

Do stydkých pysků chirurg vyčištěný tuk aplikuje tenoučkými kanylkami. Po zákroku tedy se nemusíte obávat žádných viditelných památek. Dokonce ani po opakovaném lipotransferu.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Naplánujte si volno

Aplikaci vlastního tuku snáší tělo velmi dobře, protože není zatíženo cizorodou látkou. Přesto si na první dny po zákroku naplánujte klidnější režim. Zhruba tři dny po operaci zvládnete běžnou kancelářskou práci, s fyzickou zátěží počkejte přibližně měsíc.

Zvýšená hygiena i sexuální zdrženlivost

Zákroky v intimních partiích vyžadují během rekonvalescence zvýšenou hygienu a také sexuální zdrženlivost. Obojí po dobu 3 týdnů. Ošetřenou oblast oplachujte po každé toaletě a kdykoliv jindy uznáte za vhodné. Minimalizujete tím riziko možné infekce.

Kdy zmizí otoky

Bezprostředně po zákroku jsou stydké pysky mírně větší. Způsobuje to lehký otok, který spolu s případnými modřinkami nejpozději do 2 týdnů zmizí. Pak už si v plné kráse prohlédnete výsledek absolvované operace.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Užívejte si větší sebejistotu

Intimní partie jsou pro sebevědomí ženy velmi důležité. Jejich estetický vzhled má vliv na její psychiku a potažmo různé oblasti jejího života. Zvětšení stydkých pysků vlastním tukem dodá ženě nový impuls, který může zlepšit nejen intimní život, ale i vztah k sobě samé.

Obrovskou výhodou lipotransferu je, že partie upravené vlastním tukem vypadají po zkroku naprosto přirozeně. Právě proto, že je vlastní tuk pro organismus přirozenou látkou, se ale zhruba 30 % aplikovaného množství vstřebá. Pro udržení plnohodnotného efektu zákroku je tedy dobré ho po čtvrt až půl roce zopakovat. Není ovšem vyloučené, že vám postačí jedno ošetření. Vše závisí na vašem individuálním přání a představě.

Cena zvětšení velkých stydkých pysků vlastním tukem

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice
  • Balíček s pooperační péčí

45 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.