Naši lékaři

MUDr. Ján Pilka

Vedoucí lékař, plastický chirurg

MUDr. Issam Al Awa

Plastický chirurg

MUDr. Václav Soukup

Vedoucí anesteziolog

Jaroslava Hamáčková

Vrchní sálová sestra

Bohuslava Suchánková

Vrchní lůžková sestra

Yvona Koutníková

Provozní ředitelka

Bc. Petra Šmídová

Manažerka marketingu, manažerka pro anglickou a ruskou klientelu

Vlasta Muissus

Manažerka pro německou klientelu

Partnerství a účast v organizacích

IPRAS
Česká lékařská komora
ESPRAS
Slovenská lékařská komora
UEMS

Naše reference

Životní události, které mě potkaly, se na mém obličeji viditelně podepsaly. Věděla jsem, že čas pouhými krémy a procedurami v kosmetickém salonu nevrátím. Rozhodla jsem se proto navštívit kliniku plastické chirurgie. MUDr. Pilka mi na mou povadlou pleť doporučil facelift. Neváhala jsem a za 14 dní po konzultaci jsem podstoupila operaci. Všem mohu kliniku Aesthevita vřele doporučit.

Na Vaší klinice jsem podstoupila liposukci BodyTite.Touto cestou bych ráda poděkovala celému týmu Aesthevita za skvělou péči, ale hlavně doktoru Pilkovi za úžasný výsledek, který dopadl nad moje očekávání. Pokud bych v budoucnu uvažovala o dalším zákroku, tak jedině u Vás!

Skvělý lékař, který pro mě odvedl skvělou práci. Sestřičky i tlumočníčka byly super milé a kdykoli bych tam šla znovu. Děkujeme za dosavadní skvělý výsledek. Daniela Vogler

Před 10 týdny jsem podstoupila zákrok - zvětšení prsou. Vřele Všem doporučuji! Pan doktor je profík ve všech směrech - profi přístup, profi práce, profi výsledek. Pokud v budoucnu zauvažuji o dalším zkrášlujícím zákroku, 100% navštívím pana doktora, protože vím, že svou práci odvádí skvěle. Splnili jste mi můj sen :).

Na klinice jsem před rokem a půl podstoupila augmentaci prsou. Byla jsem moc spokojená jak s panem doktorem Pilkou, tak s ochotným personálem a moderním prostředím kliniky. Výsledek operace je pro mě splněným snem. Kliniku doporučuji všem mým známým. Děkuji celému týmu! Andrea Pokorná

Na klinice Aesthevita jsem podstoupila abdominoplastiku. Z operace jsem měla strach, ale díky přátelskému personálu a profesionálnímu přístupu pana doktora Pilky, ze mě veškeré obavy spadly. Po operaci jsem se cítila dobře. S výsledkem jsem velmi spokojená a všem, co váhají, mohu tuto kliniku s čistým svědomím doporučit!

Doktor Jan Pilka je výborný chirurg. Skvěle se mi věnoval! Byla jsem velmi nervózní před a po operaci... Mockrát mu děkuji! Dokonce osobně přišel na kliniku mi vyměnit obvazy. Jsem velmi spokojena s výsledky! Moc! Ráda se na Vaši kliniku vrátím a nechám si udělat horní víčka.

Jsem 4 dny po operaci a Dr. Pilku a jeho tým mohu opravdu vřele doporučit. Také je znát, že Dr. Pilka je perfekcionistou. Určitě bych tam jela kdykoliv znovu! Bolesti jsou v mezích, k výsledku ještě nejsem schopna nic říct, jelikož je doba po operaci ještě příliš krátká, zatím ale vypadá skvěle!