Lifting hýždí (Buttock lift)

Výrazný úbytek hmotnosti nepřináší jen úlevu organismu a lepší pocit při pohledu do zrcadla. Často je spojen s povislou kůží, která po shozených kilech zůstane. Možná vás tento problém netrápí kvůli váhovému úbytku, ale v důsledku přirozeného stárnutí a povolování kůže… Lifting hýždí, plasticko-chirurgická metoda, se zaměřuje na estetické tvarování právě této části těla. Po dvouhodinovém zákroku budete opět připraveni na další letní sezónu v plavkách.

Anestezie: celková
Doba trvání operace: 2 hodiny
Rekonvalescence: 4-6 týdnůNa konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operacePři rekonvalescenci odpočívejte, ať se rány dobře zahojíPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Konzultace je nezbytná

Prvním krokem je objednání na předoperační konzultaci. Ta předchází každému zákroku. Na klinice Aesthevita se vám bude věnovat přímo plastický chirurg. Odpoví na vše, co vás zajímá. Mimo jiné vám ukáže, ve které oblasti povede řez a jaké množství kůže bude nejspíš nutno odstranit. Odejdete s jasnější představou o průběhu a výsledku plánované operace.

Lifting zmůže víc než krémy

Výrazně povolená kůže potřebuje účinnější nástroj, než jsou zpevňující krémy. Bez ohledu na to, jaké zázraky slibují. Ani krém se silnými zpevňujícími účinky se nemůže vyrovnat odstranění přebytečné kůže a vytažení povislé kůže směrem nahoru, k čemuž dochází během liftingu.

Těsně před operací

Před samotným zákrokem vás ještě čeká předoperační vyšetření s odběrem krve a EKG. Klienti ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřáků se věková hranice snižuje na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

Jak probíhá operace

Chirurg vede řez v rozhraní mezi hýžděmi a zády. Odstraní přebytečnou kůži včetně podkoží a napne povislou kůži směrem nahoru. V závěru operace rány sešije vstřebatelnými stehy, aplikuje sterilní krytí a navlékne kompresivní prádlo. První nebo druhý den po zákroku lékař odstraní drény a ošetřenou oblast opět zakryje.

Jizvy zůstanou nepatrné

Vzhledem k tenkému řezu v oblasti, kde bývá lem spodního prádla, se nemusíte obávat viditelných památek. Jizvy zůstanou po zhojení tenké.

Strávíte noc na klinice

Lifting hýždí se provádí v celkové narkóze, po které je nutná krátká hospitalizace. Počítejte tedy s přespáním na klinice. Po operaci si tam alespoň pořádně odpočinete.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Naplánujte si krátké prázdniny

V týdnu po operaci si nařiďte přísný odpočinek. Správná regenerace se bez pořádného oddechu neobejde. Nechte hýždě a záda několik dní v maximálním klidu. Po zákroku jsou zcela normální modřiny a otoky. Postupně zmizí během tří týdnů.

Prádlo, bez kterého se neobejdete

Šest týdnů po operaci strávíte výhradně v kompresivním prádle, ve kterém odejdete z kliniky. Sundávejte ho jen výjimečně a na chvilku – třeba na mytí. Kompresivní prádlo zabraňuje přibývání dalších modřin a usnadňuje hojení. Až z jizviček odpadnou stroupky, můžete zahájit jemnou tlakovou masáž. Ta jizvičky zjemní a urychlí jejich zhojení.

Kdy zvládnu plnou zátěž

Plnou fyzickou zátěž, na kterou jste byli zvyklí před zákrokem, zvládnete zhruba po 6 týdnech rekonvalescence. Do té doby nechte ránu hojit.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

I o vypnutou kůži dbejte

Plastická chirurgie neumí zastavit čas. Neusínejte proto na vavřínech a zvlášť pokud jste lifting podstoupili kvůli věkem povadlé kůži, pečujte o ni kvalitní zpevňující kosmetikou. Můžete tím trochu zpomalit opětovné ochabnutí, ke kterému po letech přirozeně dojde.

Cena liftingu hýždí

Cena

Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Celková anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Pooperační pobyt na klinice
  • Balíček s pooperační péčí

Od 85 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.