Plastická operace prsou

Zvednutí prsou a zvětšení implantáty (Modelace s augmentací)

Moderní plastická chirurgie se soustředí na individuální potřeby klientů. Zatímco některým stačí k velké změně jednodušší zákrok, leckdy vyžaduje ideální efekt kombinaci dvou a více metod. Modelace prsou spojená s augmentací, jinými slovy zvednutí poprsí kombinované se zvětšením pomocí implantátů, je žádaným zákrokem například u žen, kterým vzalo tvar i objem dekoltu kojení.

Zvětšení prsou vlastním tukem (Lipotransfer)

Nelpíte tolik na výrazném zvětšení poprsí jako spíš na zcela přirozeném vzhledu, plnosti a pevnosti? Metoda, která vám o 0,5 až 1 velikost zvětší ňadra a zároveň vás zbaví tuku v problémových partiích, se nazývá lipotransfer a díky kombinaci dvou zákroků v jednom nabízí úžasné možnosti modelace postavy. Výsledný efekt lze po několika měsících od operace zvýraznit opakovaným zákrokem.

Plastická operace vpáčených bradavek

Nejde jen o vzhled, ale také o funkci. Vpáčené bradavky ovlivňují ženské sebevědomí nejenom kvůli estetickému nedostatku, ale také proto, že mnohdy znemožňují kojení. Bradavky jsou u prsou jedním z hlavních estetických kritérií. S invertovanými, neboli vpáčenými/zatlačenými, bradavkami se ženy většinou rodí. V menší míře k tomu pak dochází během života po některých operacích prsou nebo také v důsledku zánětlivých či nádorových onemocněních. Moderní plastická chirurgie umí s tímto problémem pomoci za necelou hodinu.

Zmenšení prsních dvorců

Na samotných prsou byste nic neměnila, ale nelíbí se vám tvar vašich prsních dvorců? Jednak je dán geneticky, dále se však mění v průběhu života. V mnoha případech mají zvětšení dvorců na svědomí hormonální změny v těle, kojení či stárnutí. Zkrátka přirozené procesy těla, které nemůžete ovlivnit. K roztažení prsních dvorců mají silnější dispozice také ženy s velkými ňadry. Ať už stojí za důvodem vaší nespokojenosti kterákoliv z příčin, plastická chirurgie vám k vytouženému tvaru prsních dvorců dokáže snadno a hlavně rychle pomoci.

Zmenšení prsou (Redukční mammaplastika)

Některé ženy by vám možná záviděly, vy ale dobře víte, jaké nepříjemnosti velké poprsí přináší. Na rozdíl od ostatních byste si přála, kdyby vaše ňadra byla o několik čísel menší. To, s čím dříve šlo jen těžko něco udělat, je díky moderní plastické chirurgii možné za pár hodin. Redukční mammaplastika, neboli zmenšení prsou, uleví vašemu tělu od zátěže a vám přinese lepší požitek ze sportu, oblékání a dalších aktivit, v nichž vás extrémně velká ňadra omezovala.

Zvednutí prsou (Modelace, Breast lift)

Stárnutí a přirozené ochabování kůže, ale také kojení či výrazný úbytek na váze… To jsou nejčastější příčiny povislých prsou. Dodáváte svým ňadrům na objemu push-up podprsenkami, nebo raději volíte volnější oblečení, ve kterém nebudou poutat pozornost? Moderní plastická chirurgie přitom nabízí řešení, které vám vrátí ztracené sebevědomí – zvednutí a modelaci prsou formou autoaugmentace. Tato poměrně nová metoda je v ČR využívaná kvůli vyšší náročnosti pro chirurga spíše zřídka. Na klinice Aesthevita na tento zákrok máme zkušeného odborníka - MUDr. Jána Pilku.

Zvětšení prsou implantáty (Augmentace prsou)

Zvažujete úpravu poprsí? Pak využijte exkluzivní nabídku v neděli 17.3. nejen s konzultací, ale také 3D vizualizací zcela zdarma. Počet míst je omezen, kontaktujte nás pro více informací.

Máte pocit, že když příroda nadělovala ženám fyzické přednosti, vy jste u toho chyběla? Nikdy není pozdě to napravit. Augmentace prsů, neboli zvětšení ženských ňader silikonovými implantáty, patří k nejžádanějším výkonům estetické a plastické chirurgie. Implantáty vkládané pod velký prsní sval nebo prsní žlázu dokonale vyplní objem, který jste doteď kompenzovala push-up podprsenkami a vycpávkami.