Dermatologie

Odstranění vrásek botulotoxinem

Žádná emoce se neobejde bez více či méně výrazné mimiky. Spolu s ochabnutím pleti pak po letech vznikají ve tváři stopy v podobě mimických vrásek. A protože i kvalitní make-upy jsou většinou na vrásky krátké, nabízí se spolehlivější pomocník – botulotoxin. Po jeho aplikaci vás vrásky přestanou obtěžovat i po odlíčení. Jeho aplikace je velmi rychlá, šetrná a lze ji v případě potřeby opakovat.

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

Rychle a efektivně – tak působí aplikovaná kyselina hyaluronová v pokožce. Vzhledově vás tím posune o několik let zpátky za pouhou půlhodinu. Obnoví ztracený objem, čímž vyplní povrchové i hlubší vrásky. Co říkáte? Nezní to jako hudba přesně pro vaše uši?

PRP – Plazma lifting (Platelet Rich Plasma)

Krevní plazmu lze nazvat jako dermatologický zázrak. Vypíná a projasňuje pokožku, regeneruje, vyhlazuje strie a jizvy, účinně pomáhá také při vypadávání vlasů… Jde o mnohostranného pomocníka, který v rámci zákroku plazma lifting může vyřešit i váš problém s ochablou pletí nebo jinými kosmetickými nedostatky.

Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Dostává vás nadměrné pocení (hyperhidróza) každou chvíli do trapných situací? Mokré kruhy v podpaží, vlhké dlaně ani propocené ponožky nikomu na sebevědomí nepřidají. Přestože pocení patří k přirozeným a zdravým procesům lidského organismu, na místech se zvýšenou činností potních žláz ho lze účinně eliminovat. Dermatologie k tomu používá botulotoxin.