Radiofrekvenční liposukce podbradku NeckTite

S nahromaděným podkožním tukem pod bradou často nezvládnou zatočit ani přísné diety. Místo, abyste se ho snažili všemožně skrývat vhodným oblečením a doplňky, se ho můžete jednou provždy zbavit, a to během pouhé hodiny. Radiofrekvenční liposukce podbradku NeckTite funguje na principu kombinace klasické podtlakové liposukce a aplikace radiofrekvenční energie (RFAL). Díky tomu je nejenom vysoce efektivní, ale také šetrná.

Anestezie: lokální / analgosedace / celková
Doba trvání operace: 1 hodina
Rekonvalescence: 2-3 týdnyNa konzultaci se vám bude věnovat přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operacePři rekonvalescenci dbejte pokynů lékaře, ať se rány dobře zahojíPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Konzultace je nezbytná

Ještě, než se objednáte na samotný zákrok, vás čeká předoperační konzultace. Na klinice Aesthevita se vám bude věnovat přímo plastický chirurg, ten nejpovolanější odborník. Ptejte se ho na vše, co vás zajímá. Odejdete s konkrétnější představou o tom, jaký výsledek od zákroku můžete očekávat, a jak vše bude probíhat dál.

Kde nepomohla dieta, zakročí liposukce

Každý organismus má tendenci ukládat tuk v určitých partiích. S jeho hromaděním pod bradou zápasí nejčastěji muži, ale ani ženy nejsou vzácnou výjimkou. Na rozdíl od jiných částí těla nelze podbradek přirozeně formovat cvičením. Zatímco vy s touto vadou na kráse bojujete už roky, chirurgické odstranění tuku liposukcí trvá jen chvíli a nevzhledného nedostatku vás zbaví trvale.

Těsně před operací

Před samotným zákrokem vás ještě čeká předoperační vyšetření s odběrem krve a EKG. Pacienti ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřáků se věková hranice snižuje na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

Jak zákrok probíhá

Odsátí tuku se při radiofrekvenční liposukci provádí velmi tenkou kanylou o průměru několik milimetrů, která nezanechává výrazné podlitiny. Radiofrekvenční energie účinně rozpouští přebývající tuk a jeho následné odsátí je pro tělo méně traumatické. Zároveň má tato energie velmi příznivý vliv na vyhlazení pokožky. Navíc minimalizuje vznik pooperačních hematomů a podlitin. V závěru operace zbývá sešití ranek vstřebatelnými stehy a aplikace sterilního krytí.

 

Zvolte si typ narkózy

Radiofrekvenční liposukce se provádí většinou v lokální, ale občas také v celkové anestezii. Druhá varianta je pro pacienty komfortnější. Pokud se rozhodnete pro lokální anestezii, počítejte s tím, že ucítíte tlak kanyly, kterou chirurg odsává tuk.

Jizva zůstane nepatrná

Vzhledem k pouze několikamilimetrovému řezu pod bradou vám nezůstane žádná výrazná památka na operaci. Nemusíte se tedy obávat, že by si malinkaté jizvičky někdo všiml.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Odpočinek je základ

Přestože je radiofrekvenční liposukce k tělu velmi šetrná, první dny po zákroku odpočívejte. Pak se můžete vrátit k běžné kancelářské práci a postupně i dalším činnostem, na které jste zvyklí.

Noste ohlávku

Speciální elastickou ohlávku důsledně noste alespoň dva týdny po liposukci. Hraje důležitou roli v pooperační rekonvalescenci.

Kdy zmizí modřiny

Snad není operace bez modřin a otoků. Jsou přirozenou reakcí těla. Po radiofrekvenční liposukci se vám drobné modřiny a otoky vstřebají zhruba do dvou týdnů.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Na stejné místo se tuk nevrátí

V ošetřené oblasti už se tuk znovu ukládat nebude, odtamtud liposukce tukové buňky definitivně odstranila. Pokud ale cítíte resty ve své životosprávě, po modelaci liposukcí je možná ten správný čas s nimi začít něco dělat. Tělo si snadno najde jiné místo, kde může tuk shromažďovat, a tak eliminací jedné rizikové partie nelze zabránit celkovému ukládání tuku.

Cena radiofrekvenční liposukce podbradku NeckTite

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

Od 40 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.