Radiofrekvenční liposukce vnějších stehen BodyTite

Limitují vás při výběru oblečení silná stehna? Už nemusejí. Liposukční modelování vnějších stehen, často spolu s boky a hýžděmi, odlehčí rizikové partie od nadbytečného tuku a vrátí vám přirozené sebevědomí. Stejně tak mužům, jejichž organismus má sklony k ukládání tuku na stehnech. Moderní způsob liposukce se systémem BodyTite vás nadchne ještě větší šetrností a vlivem na vyhlazení pokožky díky kombinaci s radiofrekvenční energií (RFAL).

Anestezie: Vzhledem k pohodlí klientky či klienta se ve většině případů provádí v celkové anestezii.
Doba trvání operace: 1–2 hodiny
Rekonvalescence: 4-6 týdnůS modelací postavy vám poradí přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operaceHojení pomůžete odpočinkem a nošením kompresivního prádlaPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Ptejte se a nechte si poradit

Prvním krokem k vymodelované postavě konzultační schůzka, kde se o zákroku dozvíte vše potřebné. Na klinice Aesthevita se vám bude věnovat přímo plastický chirurg. S ohledem na typ vaší postavy doporučí, kolik tuku a ve kterých partiích odsát. Nedivte se, pokud navrhne kombinaci více partií. Pro žádoucí křivky někdy odsátí jedné oblasti nestačí.

Liposukce vás odlehčí

Jestli vás pohled do zrcadla pokaždé rozesmutní, je na čase s tím něco udělat. S počtem tukových buněk a predispozicí k tomu, kde se nám podkožní tuk hromadí, se rodíme. Partie hýždí a stehen trápí ženy nejčastěji. Postupné zpomalování metabolismu a sedavé zaměstnání také nehraje v náš prospěch, o to více pak oceníme účinného spojence v podobě liposukce.

Těsně před operací

Před samotným zákrokem vás čeká ještě předoperační vyšetření s odběrem krve a EKG. Pacienti ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřáků se věková hranice posouvá na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

Jizvy jen v milimetrech

Odsátí tuku se při liposukci BodyTite provádí velmi tenkými kanylami, které nezanechávají výrazné podlitiny. Radiofrekvenční energie účinně rozpouští přebývající tuk a jeho následné odsátí je pro tělo méně traumatické. Zároveň má tato energie díky zahřívání kůže a podkoží velmi příznivý vliv na vyhlazení pokožky s celulitidou. Navíc minimalizuje vznik pooperačních hematomů a podlitin. V závěru operace zbývá sešití ranek vstřebatelnými stehy a aplikace sterilního krytí.

Celková nebo lokální?

Liposukce se provádí v lokální i celkové anestezii. Druhá varianta je pro pacienty komfortnější – ani trochu nebolí. U lokální anestezie počítejte s tím, že ucítíte tlak kanyly, kterou chirurg odsává tuk.

Kolik tuku chirurg odsaje?

Tuk při liposukci odchází z těla spolu s krví. Chirurg tedy z podkoží může odstranit jen přesně dané maximální množství. Spočítejte si 1 % své tělesné hmotnosti a vynásobte čtyřmi nebo pěti. Výsledkem je maximální množství tuku, kterého se v rámci jedné liposukce můžete zbavit. Zároveň platí, že bez ohledu na váhu pacienta chirurg neodsaje více než 5 litrů tuku při jedné operaci.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Dovolte si týden lenošení

Tumescentní liposukce v kombinaci s radiofrekvenční energií je tělo méně náročná a proces rekonvalescence probíhá rychleji než u klasické liposukce. Přesto si krátce po zákroku dopřejte odpočinek. Mohou se také objevit drobné modřinky a podlitiny. Po týdnu klidového režimu se ale můžete vrátit k běžným činnostem. Sport a jiné fyzicky náročnější aktivity zvládnete zhruba 4 týdny po zákroku.

Těsné prádlo urychlí hojení

Po celých 6 týdnů rekonvalesce poslušně noste kompresivní prádlo. Sundávejte ho pouze nezbytně – na mytí. Praktický trik v podobě jemné tlakové masáže přispěje k měknutí a zpružnění jizviček. Tím méně pak budou viditelné.

Tvar postavy zraje

Trpělivost je ctnost, u liposukce navíc nezbytná. Odsáté partie splaskávají postupně a může to trvat i déle než měsíc. Žádný strach, křivky, na které se před zrcadlem tolik těšíte, vám neuniknou. Jen je možná neuvidíte hned po vstřebání poslední modřiny.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Jak si vytvarované tělo udržet?

Tukové buňky reagují podle toho, jak jim poroučí naše genetické dispozice. Záleží i na tom, jak se o své tělo staráme. Liposukce sice dokáže tělo od části tukových buněk osvobodit, ale není všemocná. Dejte si před zákrokem předsevzetí, že skoncujete se starými zlozvyky a po rekonvalescenci upravíte svůj životní styl. Tím si slušivě vymodelovanou figuru udržíte.

Po liposukci se tuk už neukládá na ošetřených partiích. Odtamtud jsou tukové buňky nadobro pryč. Naše tělo si s tím hravě poradí. Najde si jiná místa, kam tuk může uložit. Dlouhodobé udržení vysněných křivek si tak vynutí vaši snahu. Dobrý jídelníček by měl jít ruku v ruce s pohybem. I maličkosti se počítají – choďte na procházky a výtah vyměňte za schody.

Cena radiofrekvenční liposukce vnějších stehen BodyTite

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

40 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.