Ultrazvuková liposukce paží VASER Lipo

Patříte k ženám, které místo většího pozadí nebo faldíků na břiše schovávají silné paže? K tomu, abyste si konečně mohla pořídit tričko s krátkým rukávem nebo dokonce tílko s tenkými ramínky, stačí jen několik týdnů. To samé platí pro muže, kteří by se tukových zásob v pažích rádi šetrně zbavili. Moderní ultrazvuková liposukce VASER Lipo za Vás tento problem hravě vyřeší.

Anestezie: Vzhledem k pohodlí klientky či klienta se ve většině případů provádí v celkové anestezii.
Doba trvání operace: 1–2 hodiny
Rekonvalescence: 4-6 týdnůS modelací postavy vám poradí přímo plastický chirurgVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín operaceHojení pomůžete odpočinkem a nošením kompresivního prádlaPřed zákrokem projdete potřebným zdravotním vyšetřením

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Konzultace je nezbytná

Ještě, než si na léto půjdete obstarat vysněný top bez ramínek, objednejte se na předoperační konzultaci. Ta předchází každému zákroku. Na klinice Aesthevita se vám bude věnovat přímo plastický chirurg, ten nejpovolanější odborník. Ptejte se na všechno, co vás zajímá. Vy se od lékaře dozvíte konkrétní doporučení a odejdete s jasnější představou o průběhu a výsledku plánované operace.

Kde nestačí cvičení, pomůže liposukce

Každý organismus má tendenci ukládat tuk v určitých partiích. Svádíte s jeho hromaděním v pažích těžký souboj? Cvičení totiž paže příliš nezeštíhlí, naopak na nich vyrýsuje svaly. Pokud je vaším přáním jediné – zbavit se v téhle oblasti tuku – pak je liposukce jedním z nejsnadnějších řešení. A hlavně s jistým efektem.

Těsně před zákrokem

Před samotným zákrokem vás ještě čeká předoperační vyšetření s odběrem krve a EKG. Pacienti ve věku nad 60 let absolvují také rentgen plic, u kuřáků se věková hranice posouvá na 50+.

Co se děje pod rukama chirurga

Zvolte si typ narkózy

Ultrazvuková liposukce se provádí jak v lokální, tak v celkové anestezii. Druhá varianta je pro pacienty komfortnější, protože ani trochu nebolí. Pokud se rozhodnete pro lokální anestezii, počítejte s tím, že ucítíte tlak kanyly, kterou chirurg odsává tuk.

Ultrazvuková sonda mechanicky rozkmitá tukové buňky, které pod vlivem vlnění praskají a kanylou je lze díky tomu lépe odsát. Přístroj VASER Lipo minimalizuje vznik pooperačních hematomů a podlitin.O kvalitě přístroje VASER Lipo ostatně svědčí i jeho schválení americkou institucí FDA (Food and Drug Administration). V závěru operace zbývá sešití ranek vstřebatelnými stehy a aplikace sterilního krytí.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Naplánujte si volno

Tumescentní liposukce v kombinaci s ultrazvukem je pro pacienta méně náročná a proces rekonvalescence probíhá rychleji než u klasické liposukce. Přesto je krátce po zákroku nutný odpočinek a mohou se objevit drobné modřinky a podlitiny. Po týdnu klidového režimu se ale můžete pomalu vrátit k běžným činnostem. Sport a plnou fyzickou zátěž zvládnete zhruba 4-6týdnů po zákroku.

Noste kompresivní prádlo

Šest týdnů po operaci vás bude neustále provázet kompresivní prádlo. Sundávejte ho jen výjimečně a na chvilku – třeba na sprchu. Zabraňuje přibývání dalších modřin a usnadňuje hojení. Po týdnu můžetezahájit jemnou tlakovou masáž. Dodá jizvičkám pružnost a urychlí jejich zhojení.

Křivky zrají postupně

Po liposukci tělo splaskává postupně. Nedivte se, pokud budete mít ještě po pár týdnech dojem, že paže nejsou zeštíhlené přesně tak, jak očekáváte. Přijde to, jen možná ne hned po vstřebání poslední modřiny.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Do ošetřených partií se tuk nevrátí

S počtem tukových buněk se rodíme. Chovají se podle toho, jak velí naše genetické dispozice, a neméně podle toho, jak se o své tělo staráme. Odstraněné tukové buňky nedorostou, takže tam, kde zasáhla liposukce, se tuk znovu neuloží.

Po liposukci se tuk sice neukládá v ošetřených partiích, tak snadno ale tělo neošálíme. Najde si jiná místa, kam tuk může uložit. Své tělo znáte nejlépe sama. Jíte, co chcete, a nepřiberete ani gram? Pak nemusíte nic zásadního měnit. Jestli ale na váze poznáte každých pár kalorií navíc, udržení vymodelované postavy bude vyžadovat vaši snahu. Sedavé zaměstnání kompenzujte pravidelným pohybem a z jídelníčku vyškrtejte co nejvíce zlozvyků.

Cena ultrazvukové liposukce paží VASER Lipo

Cena

V ceně je konkrétně zahrnuto následující:

  • Konzultace s plastickým chirurgem
  • Anestezie
  • Kompresivní pooperační prádlo
  • Samotný operační výkon
  • Balíček s pooperační péčí

40 000 Kč

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.