Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

Rychle a efektivně – tak působí aplikovaná kyselina hyaluronová v pokožce. Vzhledově vás tím posune o několik let zpátky za pouhou půlhodinu. Obnoví ztracený objem, čímž vyplní povrchové i hlubší vrásky. Co říkáte? Nezní to jako hudba přesně pro vaše uši?

Anestezie: lokální aplikace anestetického krému
Doba trvání operace: 20–30 minut
Rekonvalescence: 1-3 dnyS detaily procedury Vás seznámí naši odborníciVyberte si na klinice Aesthevita vyhovující termín zákrokuPo zákroku chraňte kůži před přímým sluncemBěhem chvilky vás zbavíme nedostatků

CO SE DĚJE PŘED ZÁKROKEM

Objevili ji už naši předkové

Kyselina hyaluronová a její přínosy nejsou objevem 21. století. Už před generacemi let ji využívali naši předkové – hlavně na léčení (např. popálenin). Tehdy ji získávali z kohoutích hřebínků. Pro její schopnost vázat vodu a tím hydratovat pokožku a dodávat jí objem našla kyselina hyaluronová své místo také v kosmetickém průmyslu. Stárnutí organismu snižuje produkci kyseliny hyaluronové, což se viditelně projevuje právě na stavu pokožky.

Rychlá injekční aplikace kyseliny hyaluronové je určená pro různé partie obličeje. O přesné lokalizaci rozhodne dermatolog.

CO SE DĚJE POD RUKAMA DERMATOLOGA

Jak ošetření probíhá

Nejprve dermatolog lokálně rozetře anestetický krém, aby pro vás ošetření bylo co nejkomfortnější. Poté injekcí aplikuje kyselinu hyaluronovou do kůže a podkoží.

Zákrok je velmi šetrný, proto po něm hned můžete odejít domů. Nijak vás neomezí v pracovním režimu ani v běžném životě.

JAK MŮŽU PODPOŘIT REKONVALESCENCI

Podráždění kůže rychle zmizí

První den po ošetření nechte lahvičku s make-upem zavřenou, ať si pleť odpočine. Pokud ve vašem případě dojde k lehkému zarudnutí nebo otoku, nelekejte se. Jde o běžnou reakci, která odezní do 3 dnů. Krátce po zákroku se vyhněte intenzivnímu teplu či chladu.

V ČEM MI ZÁKROK ZMĚNÍ ŽIVOT

Na jak dlouho zákrok účinkuje

Působení kyseliny hyaluronové vydrží zhruba šest až dvanáct měsíců. Po tuto dobu bude viditelný výsledek ošetření. Poté je možné aplikaci kyseliny hyaluronové opakovat.

Cena vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou

Cena

Cena je konečná, vše potřebné je v ní již obsaženo. Konkrétně zahrnuje následující:

  • Konzultace s dermatologem
  • Aplikace lokálního anestetického krému
  • Samotné ošetření

od 9.000 Kč / 1ml

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.