Plazmová technologie Argo, průlom v oblasti plastické chirurgie

Argo plasma se používá v různých oblastech medicíny již řadu let. Vylepšení této technologie umožnilo vývoj moderních ošetření i v oblasti plastické chirurgie, které zlepšují napnutí a pevnost pokožky. Zaručují velmi dobré výsledky a jsou účinné a zároveň bezpečné pro pacienty.

 

Argon je biologicky inertní vzácný plyn, který díky svým vlastnostem dokáže udržet teplotní stabilitu. Léčba argonovou plazmou je bezpečná a kontrolovaná. Je zaměřena na redukci přebytečné ochablé pokožky. Během ošetření jsou stará, povolená kolagenová vlákna silně stažena a zároveň je stimulována tvorba nového kolagenu. Použití argonové plazmy umožňuje minimalizovat riziko karbonizace během koagulace měkkých tkání.

 

Ošetření se provádí moderním generátorem Argo Plasma, který kombinuje vlastnosti argonového plazmatu s energií rádiových vln.
Tato technologie zajišťuje selektivní smršťování kolagenových vláken, protože se jedná o tkáně s nejnižším odporem, zatímco všechny ostatní struktury zůstávají nedotčeny. Díky vlastnostem, které nabízí plynný argon, je ošetřovaná oblast těla účinně ochlazována a není třeba kontrolovat epidermální teplotu. Argo Plasma zajišťuje plnou přesnost a zaručuje bezpečnost pacienta.

Jednou z nejdůležitějších výhod argonové plazmové technologie jsou dlouhotrvající a velkolepé výsledky. Přebytečnou ochablou kůži lze úspěšně redukovat, takže si můžete užívat sebevědomí a zbavit se komplexů. Regenerace poškozených tkání probíhá rychle, takže doba rekonvalescence po ošetření není dlouhá. Navíc během procedury nebudete cítit žádnou bolest.

 

Plazmová technologie Argo je považována za průlom v oblasti plastické chirurgie. Je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak redukovat přebytečnou ochablou kůži po bariatrické operaci, liposukci, těhotenství nebo hubnutí. Argo Plasma rychle zlepšuje napjatost pokožky a stahuje přebytečnou kůži, takže není třeba dělat únavné cvičení nebo podstupovat jiná méně pohodlná zpevňující ošetření. Argonovou plazmu lze použít v plastické chirurgii ke zlepšení vzhledu různých částí těla, jako jsou paže, břicho, stehna, záda, podbradek. První účinky jsou viditelné ihned po zákroku a konečný výsledek po několika týdnech. Argo Plasma nepředstavuje žádné riziko poškození kůže.

Pro objednání na zákrok nebo konzulatci s Argo plasmou na klinice Aesthevita, využijte kontaktní formulář.

Nezávazná konzultace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů ochrana osobných údajov.