Komu a jak může plastika zlepšit život?

Není to jen o kráse. Představte si například někoho, kdo celý život bojuje s posměšky kvůli odstátějším uším nebo maminky, kterým po porodu zůstala diastáza a nepomáhá jim fyzioterapeutické cvičení ani zdravý jídelníček. Tito klienti pak najdou v plastické chirurgii doslova spásu a řešení svého problému.

A s čím vším vám dokáže plastika pomoci? Odpověď na tuto otázku najdete v článku, který zveřejnil server medicin.cz. Popsány jsou v něm zákroky, které provádějí lékaři kliniky plastické chirurgie Aesthevita.

 

 

Na klinice plastické chirurgie najdete všechny možné služby. Může se jednat například o:

 

 

 

I muži se chtějí cítit lépe

Estetickou medicínu ale stále častěji vyhledávají také muži. Už dávno neplatí, že se jedná o záležitost pouze pro ženy. Přestože mužští klienti jsou stále v menšině, každý rok se jejich počet zvyšuje. Oblíbeným zákrokem je u nich zvětšení a zbytnění penisu nebo liposukce prsou. I muže občas trápí jejich vzhled. Díky plastice se pak cítí sebevědomější a přitažlivější pro opačné pohlaví.

Nadměrné pocení? I zde nabízí klinika řešení

Tím ale nabídka služeb zdaleka nekončí. Trápí vás například nadměrné pocení? I s tím vám dokážou na klinice Aesthevita pomoci. Pokud se vám často stává, že máte kruhy v podpaží, vlhké dlaně a mokré ponožky, pak s největší pravděpodobností trpíte nadměrným pocením. A to vám na sebevědomí příliš nepřidá. Díky zákroku, při kterém se používá botulotoxin, budete mít po starostech.

Nová prsa nejsou jen marnivostí

Úprava prsou často znamená mnohem víc než jen pěkně vyplněný dekolt. Ženy, které přichází do ordinací plastických chirurgů, mají v tomto směru různé požadavky. Pokud jde o zmenšení poprsí, pak tento druh operace pomůže klientkám především s bolestmi zad. Důležitá je i psychická stránka. Modelace prsou má často radikální vliv na sebevědomí ženy. A díky zákroku, při kterém se chirurg vypořádá s vpáčenými bradavkami, mohou budoucí maminky kojit, i když to do té doby nebylo možné.

Pokud i vás trápí jakýkoli estetický problém, neváhejte si domluvit konzultaci se zkušeným chirurgem, který s vámi celou situaci probere, vše vám vysvětli a navrhne řešení, které pro vás bude ideální.

 

Článek najdete na: http://www.medicin.cz/estetika/komu-a-jak-muze-plastika-zlepsit-zivot