„Mám rád ženy, naše sobotní setkání mě nabíjí,“ říká tvář naší kliniky

Na 130 žen navštívilo v letošním roce o Dermatologických sobotách kliniku plastické chirurgie Aesthevita. V příjemném prostředí a za přítomnosti charismatického herce Miroslava Šimůnka, který je tváří kliniky, si nechaly zkrášlit svůj obličej. Další Dermatologická sobota, v pořadí letos již šestá, je naplánována na 23. června a chybět nebude ani Mirek Šimůnek.

„Od malička jsem měl rád přítomnost žen, proto je pro mě i zde jejich přítomnost důležitá, potřebuji jejich energii. Rád si s nimi povídám o čemkoliv co je pro mě i pro ně důležité. A tady na to máte dost času si to říci,“ říká herec známý z pohádek a seriálů.

 FOTO_2_IMG_9801

„Ta naše sobotní setkání miluji, opravdu, protože, ty dámy mě nabíjejí. Specificky ženy, které se o sebe umí postarat, které vědí, co chtějí, ty mají můj obdiv,“ dodává Mirek Šimůnek.

 FOTO_3_1fa64dff-1c26-4b04-9a60-0c8d5d9a1d34

Rozhodnete-li se k návštěvě Dermatologické soboty, můžete za jedinečné ceny podstoupit tyto zkrášlující procedury:

Aplikaci kyseliny hyaluronové, která má viditelný vliv nejen na omlazení pleti, ale také na její hydrataci a osvěžení. A také aplikaci botulotoxinu, a to jak na odstranění vrásek na čele či kolem očí, tak také k odstranění nadměrného pocení.

Vystavíte tak „STOPKU“ vráskám, unavené pleti i propoceným kruhům v podpaží.

FOTO_4_IMG_9803_novy